10

Ponad 81 tyś kibiców na trybunach brawo i Jazda!!!!

/photo/1

5

Ze Skywalkerem to byśmy już prowadzili ale chciało się Lewusia. xD
Aj człowiek głupi a mogłem sobie Pogoń z Płockiem obejrzeć ale nie - manity miały być. xD

2

Nie gramy żle. Momentami za nerwowo i co najważniejsze za wolno. Tu trzeba grać z pierwszej piłki i na szybkie skrzydła. To raz dwa po turne w USA pisałem, że Araujo będzie naszym PO to niektórzy się śmiali. Dopóki nie znajdziemy nowego Alvisa Araujo będzie na PO tak jak Tarzan u Ryjka śmigał na PO. To pierwszy mecz najważniejsze zwycięstwo. ;)

4

Jasne jest, że ta drużyna potrzebuje troszkę czasu aby wszystko kliknęło. Bo jest potencjał. Pisaliście będzie manita a ja Wam mówię najwazniejsze abyśmy dzisiaj wygrali nawet 1-0. ;)

0

7 minuta a na Spotifaj nadal 0-0 konsternacja na trybunach gdzie hat tricki gdzie są przewrotki ja się pytam? xD

3

Dobra Panowie dawać już Barce!!!! I Jazda z k....
Vamos!!!!!
❤❤❤

3

Laporta udziela właśnie wywiadu i powiedział, że wszyscy w klubie wykonali kawał znakomitej roboty, żeby Barcelona wygladała tak jak przystało na Wielki Klub. Lapcio pozdrawia Ville. xD
Movistar.

3

Oglądam na Hiszpańskim i współprowadzącym komentującym z wysokości murawy jest nasza Legenda David Villa. I musze Wam powiedzieć, że ma taki luz przed kamerami że szok. Tomek Truskawka Hajto mógłby się sporo nauczyć. xD

1

Barcelona uzyskała 807,5 mln E na 4 dźwigniach.
{Movistar}

0

@Kessie Grunt, że jaja cięzkie xD

8

4-0 do przerwy. Mental w depresji xD

0

Mimo, że nie oglądam tej angielskiej kopaniny to trzymam mocno kciuki za Pepa i właśnie Ten Haga. Holender musi ten klub ułożyć pod siebie tak jak na początku zrobił to Klopp z Loserami. Tu trzeba czasu drodzy fani United.

0

@Encore Tak jak napisałem tutaj trzeba czasu aby to wszystko zaskoczyło.

1

@Encore Nie ma się co łamać stary to dopiero początek pracy Ten Haga. Musi troszkę czasu upłynąć zanim to zaskoczy. Tymczasem trzeba przełknąć gorzką pigułę.

0

Rudy na 2-0 i chyba już nie ma co zbierać. City zabawa. Brawo Pep. ;D

1

@gumaz Sasin już zaciera ręce na myśl o tym ile można zrobić/zmarnować pieniążków. 21 mln nie chodzi piechotą.

5

@RonnieVEB Napij się wódeczki odpal PS4/5 zachowuj się jak facet. A tak poważnie głowa do góry i do przodu nie była Ciebie warta. ;)

0

@tristan87 Ale koszulka Bulls? no i już mi się nie podobasz kolego. ;)

3

Kapustka... i cisza na Widzewie. Brawo (L)
Ale co pograli i cyk Legia na 2-0.

1

@Bartosz85 Jazda!!!!! (L)
;D

1

@HighestInTheRoom A jak się nazywa ta firma?

2

@maciar I zamiast ludziom pomagać to jeszcze kłody pod nogi rzucają.

3

@maciar Nie ma się co dziwić jaki rząd takie prawo.

0

@VeB10Ronnie Przez okulary.

0

@VeB10Ronnie No widać właśnie xD

0

@VeB10Ronnie To rownież dotyczy Ciebie. Nie zapominaj o tym

0

@VeB10Ronnie Ale chyba mamy prawo wyrazić swoje zdanie/opinię w tej sprawie czy nie możemy szeryfie?

3

@Firestone sfrustrowane wrzutki podają że koniec Barcelony nastąpi już w Październiku. xD

0

@Chaoss Jak podaje RadioZet za skażenie mogą być odpowiedzialne zakłady przemysłowe i jak podaje radio trwają kontrole w pobliskich zakładach. Także jak na razie to tylko domysły. Jednak co najlepsze już w połowie Lipca zgłoszono pierwsze martwe zwierzęta na Odrze i nikt o tym nie informuje.

0

@Allbi Tu nie ma teraz co szczekać na Niemca tylko jeśli to prawda niech te nasze pokraki zaczynają działać i wysyłać w teren oddziały toksykologiczne i niech działają. Przecież tu chodzi o ludzkie zdrowie. Zaraz będzie płacz, że Nasi nie wiedzieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?