fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ponad 81 tyś kibiców na trybunach brawo i Jazda!!!!
5
Ze Skywalkerem to byśmy już prowadzili ale chciało się Lewusia. xD
Aj człowiek głupi a mogłem sobie Pogoń z Płockiem obejrzeć ale nie - manity miały być. xD
2
Nie gramy żle. Momentami za nerwowo i co najważniejsze za wolno. Tu trzeba grać z pierwszej piłki i na szybkie skrzydła. To raz dwa po turne w USA pisałem, że Araujo będzie naszym PO to niektórzy się śmiali. Dopóki nie znajdziemy nowego Alvisa Araujo będzie na PO tak jak Tarzan u Ryjka śmigał na PO. To pierwszy mecz najważniejsze zwycięstwo. ;)
4
Jasne jest, że ta drużyna potrzebuje troszkę czasu aby wszystko kliknęło. Bo jest potencjał. Pisaliście będzie manita a ja Wam mówię najwazniejsze abyśmy dzisiaj wygrali nawet 1-0. ;)
0
7 minuta a na Spotifaj nadal 0-0 konsternacja na trybunach gdzie hat tricki gdzie są przewrotki ja się pytam? xD
3
Dobra Panowie dawać już Barce!!!! I Jazda z k....
Vamos!!!!!
❤❤❤
3
Laporta udziela właśnie wywiadu i powiedział, że wszyscy w klubie wykonali kawał znakomitej roboty, żeby Barcelona wygladała tak jak przystało na Wielki Klub. Lapcio pozdrawia Ville. xD
Movistar.
3
Oglądam na Hiszpańskim i współprowadzącym komentującym z wysokości murawy jest nasza Legenda David Villa. I musze Wam powiedzieć, że ma taki luz przed kamerami że szok. Tomek Truskawka Hajto mógłby się sporo nauczyć. xD
1
Barcelona uzyskała 807,5 mln E na 4 dźwigniach.
{Movistar}
0
@Kessie Grunt, że jaja cięzkie xD
8
4-0 do przerwy. Mental w depresji xD
0
Mimo, że nie oglądam tej angielskiej kopaniny to trzymam mocno kciuki za Pepa i właśnie Ten Haga. Holender musi ten klub ułożyć pod siebie tak jak na początku zrobił to Klopp z Loserami. Tu trzeba czasu drodzy fani United.
0
@Encore Tak jak napisałem tutaj trzeba czasu aby to wszystko zaskoczyło.
1
@Encore Nie ma się co łamać stary to dopiero początek pracy Ten Haga. Musi troszkę czasu upłynąć zanim to zaskoczy. Tymczasem trzeba przełknąć gorzką pigułę.
0
Rudy na 2-0 i chyba już nie ma co zbierać. City zabawa. Brawo Pep. ;D
1
@gumaz Sasin już zaciera ręce na myśl o tym ile można zrobić/zmarnować pieniążków. 21 mln nie chodzi piechotą.
5
@RonnieVEB Napij się wódeczki odpal PS4/5 zachowuj się jak facet. A tak poważnie głowa do góry i do przodu nie była Ciebie warta. ;)
0
@tristan87 Ale koszulka Bulls? no i już mi się nie podobasz kolego. ;)
3
Kapustka... i cisza na Widzewie. Brawo (L)
Ale co pograli i cyk Legia na 2-0.
1
@Bartosz85 Jazda!!!!! (L)
;D
1
@HighestInTheRoom A jak się nazywa ta firma?
2
@maciar I zamiast ludziom pomagać to jeszcze kłody pod nogi rzucają.
3
@maciar Nie ma się co dziwić jaki rząd takie prawo.
0
@VeB10Ronnie Przez okulary.
0
@VeB10Ronnie No widać właśnie xD
0
@VeB10Ronnie To rownież dotyczy Ciebie. Nie zapominaj o tym
0
@VeB10Ronnie Ale chyba mamy prawo wyrazić swoje zdanie/opinię w tej sprawie czy nie możemy szeryfie?
3
@Firestone sfrustrowane wrzutki podają że koniec Barcelony nastąpi już w Październiku. xD
0
@Chaoss Jak podaje RadioZet za skażenie mogą być odpowiedzialne zakłady przemysłowe i jak podaje radio trwają kontrole w pobliskich zakładach. Także jak na razie to tylko domysły. Jednak co najlepsze już w połowie Lipca zgłoszono pierwsze martwe zwierzęta na Odrze i nikt o tym nie informuje.
0
@Allbi Tu nie ma teraz co szczekać na Niemca tylko jeśli to prawda niech te nasze pokraki zaczynają działać i wysyłać w teren oddziały toksykologiczne i niech działają. Przecież tu chodzi o ludzkie zdrowie. Zaraz będzie płacz, że Nasi nie wiedzieli.