fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi gramy do przodu nie do boku i do tyłu do przodu. Patrz i ucz się. ;D
1
@Barcaa12 Czyli jak wróci i będzie grał za darmo to będzie wszystko oki tak? Janusze będą zadowoleni? Messi wrócił gra za darmo i pokazał jak bardzo kocha klub. Zobaczymy co wtedy będziecie pisać. Poczytam wtedy wasze wypociny.
1
@Barcaa12 Ale jakie to ma teraz znaczenie?
6
@FC1899Barca No nie. Przecież nie wiemy jak na prawdę to wszystko wyglądało. Wiemy tylko strzępy informacji od pismaków którzy w dupie byli i gówno widzieli. Messi był u Nas całą karierę i podkreślał wielokrotnie, że odjedzie jesli klub bedzie tego chciał. Bo On sam chce w Barcelonie być do końca życia. Messi był lojalny przez tyle lat więc nie zgadzam się z Twoją tezą. Nieudacznik bartomeu załatwił Messiego swoimi nieudolnymi rządami. nie Laporta. Już zapomnieliście?
3
We wtorek rano w pobliżu miejscowości Dżankoj na Krymie doszło do serii eksplozji. W ich wyniku zostały zniszczone rosyjskie składy amunicji. A tak wyglądają zdjęcia satelitarne, na których widać ogrom zniszczeń jakich dokonali Ukraińcy w rosyjskiej bazie na Krymie. Można na nich zobaczyć jak wyglądał skład broni przed i po ataku.
5
Carlitos wraca do Ekstraklapy. Powodzonka byczku. ;)
1
@Sulimo Polecam Ambulans jeśli nie widziałeś.
14
@barcelonaLM Stan na Odrze idealnie odzwierciedla stan partii rządzącej. Jedna wielka katastrofa.
0
@VeB10Ronnie O ile będzie zdrowy. ;)
1
@Arkon Żadnego Duranta w Bostonie.
Wyc Grousbeck (jeden z współwłaścicieli) powiedział dzisiaj, że żadnego Duranta w Celtics nie będzie także spkojnie. ;D
Kadra mocna i walczymy o tytuł. ;)
To moje marzenie i jesli tylko zdrwoie dopisze to na Wschodzie będzie potężna dynastia - Celtycka Duma.
2
@Arkon Nie oglądam tej angielskiej kopaniny więc nie będę zabierał głosu. ;D
1
Ależ tu się zapowiada meczycho. United vs Live
xD
0
@Rust_Cohle Spokojnie jeszcze będzie remis. ;)
4
@ObiektywnyKibic121 Vieira - Pan trener
1
@Encore We wrześniu ma już trenować z grupą a w Październiku jak wszystko będzie dobrze wraca na poważne granie.
Ż: La Gazzetta dello Sport
0
@BaroPodertos To prawda, natomiast pojawiły się strzały z dystansu. Zobaczymy czy to wypadek przy pracy czy faktycznie ćwiczone. Co do Rożnych to jednak dajmy im czas. ;)
3
Ale Was boli wielkie Juve. ;D
Forza!!!
1
Anioł i 1-0. Forza Juve!!!!
2
@FC1899Barca Moim zdaniem turlacz jest fałszywy i pewnie i tak by odszedł chciał wyjść z cienia Messiego. Taka prawda.
4
Ale dajcie spokój kto to widział, żeby w Lato było gorąco.
0
@BartqRKO No spokojnie do Grudnia chłopcy się rozkręcą i będzie co oglądać. ;)
8
Pewne rzeczy się nie zmieniają. Piesek wie co dobre xD
https://x.com/i/status/1558815029335658496
3
@kamil295 NYK chyba co święta pokazują bez względu na formę. ;)
1
@fart @Comentateiro @czółkovsky @magister97r i wszyscy fani NBA ;)
14
Pierwszy dzień świąt (25 Grudnia) w NBA zapowiada się wybornie ;D
Boston Celtics – Milwaukee Bucks
New York Knicks – Philadelphia 76ers
Denver Nuggets – Phoenix Suns
Dallas Mavericks – Los Angeles Lakers
Golden State Warriors – Memphis Grizzlies
@zadafcb @Roni/VEB @ronni37 @kamiVeB @Encore @BartqRKO @VeB10Ronnie @Mns21 @kamyk_23 @kamil295
0
@Kusco15 Tak czytam opinie na temat tego "dzieła" podręcznik HiT i odoszę wrażenie, że to niezła odklejka jest.
Miałbyć HiT a jest KiT. xD
0
@Herato A Modrić?
Edit: jednak nie ;)
3
@Colon I gdzie jest policja ja się pytam? ustawka w centrum miasta, dwóch chuliganów, cała ulica w strachu. ;D
3
@Vebrol Nie tylko Ty myślę, że My wszyscy tak oglądaliśmy.
8
Ale złoto xDxDxD
https://x.com/i/status/1558789761522974720