0

@VeB10Ronnie Nie ;)

0

@shoZu Szmata zawsze pozostanie szmatą. figowy chciał więcej kasy i ją dostał. Tyle.

0

@VeB10Ronnie Bogdan jest dobry, ale i bez Niego Serbowie sobie poradzą. ;)
Doncić przegra i z płaczem wróci do Dallas. ;D
Coś czuję, że Słowenia będzie wielkim rozczarowaniem.

0

@VeB10Ronnie To i tak nie ma znaczenia bo Joker i jego banda biorą na miękko ten cały EuroBasket. ;D

0

@VeB10Ronnie Doświadczenie Nurkicia robi swoje ;)
Oby tylko się nie połamał bo Lillard może tego nie przeżyć. ;D

2

@Spoko_Hala_Fan Ale jaka weryfikacja? przecież Baja zamiata ligę co sezon.

0

@Bagsik88 No jest różnica. W zeszłym mieli 13 bramek z Lewusiem a teraz mają 16 bez Polaka. Oczywiście zagadzam się, że wnioski będziemy wyciągać po sezonie, ale jak na razie Baja roadzi sobie bardzo dobrze.

4

@koksik2700 Stary nie staraj się zrozumieć kobiety. Bo to niemożliwe. One mają zupełnie inne postrzeganie otaczającego świata i zagadnień z nim związanych. Przykład: próbujesz dobrze doradzić kobiecie, tłumaczysz, rozkładasz na czynniki pierwsze problem a co Ona robi? robi wszystko odwrotnie. Kobiety mają wadę oprogramowania i nic z tym nie zrobisz.

0

@maniak33333 O LM nie piszę bo to zupełnie inny poziom grania. Skupiam się na tym co jest teraz w Bundeslidze. A bez Lewusia bilans Baja prezentuje się następująco:
4 mecze: 3 zw- 1 remis. Bilans 16-2. 16 bramek zdobytych w 4 meczach. 16 bramek bez udziału Polaka. Baja ma więcej opcji w ataku.

2

@PatrykBarca Pisałem to od poczatku i teraz rówież o tym wspomnę. Baja bez Lewusia ma więcej opcji w ataku. Co za tym idzie będzie grożniejszy. W tej lidze bananowej Munsien nie ma rywala. Dzisiejszy wynik czy nawet kilka podobnych w przekroju całego sezonu to zwykły błąd w matrixie. Julek bez problemów pozamiata ligę.

5

@KrwawiaceoczyVEB Wypisz wymaluj Rysiek Pudz. Wielki piłkarz ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonMatteo901 ;D
@sevs dokładnie o tym samym pomyślałem. ;)

4

Baja vs Gladbach
Posiadanie piłki: 63 - 37%
Sytuacje bramkowe: 35-5
Strzały: 20-3
Wynik: 1-1
Na papierze Baja całkowita dominacja, ale statystyki/liczby nie grają.

4

@Kondziubarca Pep tak tego chłopaka podkręci, że będzie walił bramy jak szalony.

20

Hochland weryfikuje tą śmieszną Premier Lige. xD

1

Guardiola? Pan Trener

3

Remontada!!!! Brawo Pepciu xD

3

Remontada City is loading....
Jazda Pepcio z tymi plackami

3

@Kusco15 Sasin? dla mnie Top. Czego nie nadzoruje to się sypie. Czarodziej.

1

Patrick Vieira - Pan Trener

1

Brawo Carlitos!!! Poszedł jak dzik w żołędzie. Brawo Legia.

1

@Barca1922 Obawiam się, że będzie odwrotnie, ale szanuje optymizm. ;)

1

@Przemek2323 Tak zwany efekt dobrej zmiany. Te wszystkie bonusy/prezenty pisiorkom się należały!! Jak mawiała z ambony pani Straszydło.

0

@VeB10Ronnie I tak nie będę oglądał ;D
Serbowie to wygrają coś czuję. Joker pozamiata Doncicia ;)

0

@VeB10Ronnie Akurat przeglądając wieści z NBA przeczytałem o tym. ;)

1

@Encore Bestia, ale to Joker w tym starciu był górą. ;)

2

Joker nad Antkiem - zabawa. Serbowie w kw. do MŚ wyjaśniają Greków (100-94) Antek zdobył 40pkt. Ale ten uśmieszek Jokera po rzucie coś pięknego. ;D


1

@ranger3120 @Emhyr Panowie @P33ck już wrzucił pełny zestaw. Więc usuwam. Ja również uważam, że gr. A bardzo ciekawa.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?