fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I cyk City na 2-0!!! jazda z plackami. ;)
Potężny Hochland wyjaśnia Premier Lige. ;D
2
Bombazo!!!!
Brooklyn Nets znaleźli nowego rozgrywającego.... Ronaldinho #11
Szaman pakuj mandzur. ;D
0
@jedrek7000 Dla Nas zwykłych zjadaczy chleba to nic nie znaczy. Natomiast dla naukowców to potężna dawki informacji o kosmosie i otaczającym Nas wszechświecie.
2
"Inflacja konsumencka w sierpniu wyniosła 16,1 proc. w skali roku — podał w środę GUS we wstępnym odczycie. Oznacza to, że inflacja w Polsce nie tylko nie spadła, jak prognozowali ekonomiści, ale bardzo mocno przyspieszyła."
businessinsider.com.pl
7
Teleskop Webba? dla mnie Top TOPÓW
Przed Wami serce galaktyki M74 zwanej również - Fantomowa Galaktyka.
I niech Moc będzie z Wami. ;D
2
@Janas11224 Tak to jest w życiu. Nie może być zawsze dobrze. ;)
1
@Kielak Może dla ciebie to odpowiednik realu ale nie dla Mnie.
@Arkon Masz rację, ale to dopiero początek jego przygody w Legii. Dajmy mu czas aby to kliknęło.
2
Tak jest brawo Legia!!!
Ale wstyd, żeby tak grać na Niecieczy. Wstyd.
0
@czółkovsky Dokładnie ;)
@lucca87 Tak do końca dnia. ;)
6
@czółkovsky 1.09 g 23-59
2
@NaFazieHitman Nigdy się tego nie dowiemy. I dobrze. ;)
2
@BartqRKO Knicks właśnie przedłużyli z Barrettem 4/120mln
1
@VeB10Ronnie Tak jak napisałem Danny to mistrz w swoim fachu jeden z najlepszych GM w lidze i wie co i u kogo może ugrać. ;)
1
@VeB10Ronnie @BartqRKO @czółkovsky Raps albo NYK. Danny Ainge to stary wyga i to jak rozegrał Goberta to mistrzostwo świata. (w Bostonie również rozgrywał świetnie trejdy) I teraz bedzie podobnie z Mitchellem. Temat w Jazz jest jasny: I rundowe picki i ch..j mnie to obchodzi. Raps mają ich dużo i sporo do zaoferowania podobnie NYK. Reszta się nie liczy chyba, że do akcji wkroczą Heat choć wątpię.
Takie jest moje zdanie. ;)
2
@okiemtypera_lucaxx95 Oczywiście, żę masz rację. Dominacja na własnym podwórku to przecież wielka sprawa. I jak mawia stare porzekadło: "Na szczyt jest łatwo wejść, ale ciężko się na nim utrzymać". Popatrz na Baja gdzie Bundesligę właściwie rok do roku wygrywa. Najwięcej płaczą kibice BVB, Leverkusen czy innych placków bo mówiąc wprost nie mają startu do Bawarczyków i to ich bardzo boli. I tak się dzieje w każdych ligowych rozgrywkach w całej Europie.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Moim zdaniem to zwykły ból dupy kibiców i nic więcej. Takie dominacje jak ta Wielkiego Juve gdzie przez 9 kolejnych sezonów był najlepszy w Serie A przecież ta Historia działa się na Naszych oczach. Dla mnie coś pięknego.
0
@Rust_Cohle Maciej robił fotkę. ;)
16
Największy Magik w historii piłki nożnej. Nasz człowiek. LEGENDA
3
@VeB10Ronnie Stefan to Top TOPÓW, a" Ice Trae" to melodia przyszłości.
2
@VeB10Ronnie wrzutki i Losery. Aż się krew gotuje. ;)
1
@Jacu327 Sasin?
0
@NeKenI I słusznie nic na siłę.
0
@PatrychoO Pierwsze skojarzenie? koszulki z bazaru. xD
2
@KrychaFCB Coś czuję, że United wreszcie skończył z tym cyrkiem i transfery będą strzałem w 10. Pan trener ten Hag ładnie to wszystko poukłada.
0
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest i Nasza perełka, nasza The Best!!! Gratulacje Alexia ;D
https://x.com/FCBarcelona/status/1563941728817713155
2
@MarianoItalianoVero Dokładnie Oni wrogów widzą wszędzie. Nawet u siebie.
5
@Katalonbar I tak jak w koszykówce Europejskiej powstała Euroliga generująca największe przychody skupiająca uwagę wszytskich (w tym największych sponsorów) na tych elitarnych rozgrywkach tak piłka klubowa powinna pójść w tym samym kierunku. Tak dla SuperLigi.
Czas skończyć z mafijną UEFA.
4
@Przemek2323 Odklejenie pisiorków jest tak potężne, ze właściwie każdydla nich jest wrogiem.