4

@Kessie Srpski film. Polecam. ;)

1

5

@agaFCB Bardzo bym chciał. Takiego piłkarza jak Leo nie zobaczymy przez najbliższe 50- 60 lat czyli pewnie już nie za Naszego życia. Marzy mi się taki "Last Dance" jak Czarnej Mamby po wszystkich parkietach NBA z owacją na stojąco na wszystkich Hiszpańskich boiskach. Wielka Legenda zasługuje na wielkie pożegnanie.

1

@AV0CAD0 Zawsze chujowy skład i Xaviego bo z tego możę urodzić się coś wielkiego. ;)
A z wielką ekipą z chu..ym trenerem możesz jedynie zaliczyć kompromitacje.

0

Polowanie na Franka ciąg dalszy ;D Nie daj się byczku. ;D

1

Widzę, że skończyły się śmieszki z United. xD

0

@Mroziu Spokojnie to dopiero początek i Lewuś jeszcze nic nie wygrał. Zobaczymy co będzie dalej.

0

@_RL9 I oto właśnie chodzi. To dopiero początek sezonu po co na siłę cisnąć? mecz zamknięty niech chłopaki poklepią bez kontuzji. Jeszcze sobie postrzelają sezon bardzo długi. Zdrowie najwazniejsze. ;)

1

@norbi77 Ale złoto xDxDxD i czego tu nie rozumiecie? ;D

2

@_RL9 Ale jaki jest wynik? co tu ma się dziać. Poklepać, bez kontuzji mecz już dawno zamknięty. ;)

0

Sevilla kompletnie rozbita. Dobra robota chłopaki. Gavi super zawody.

1

@Deny06 Super zawody gra młody, jest dosłownie wszędzie.

9

Czepiacie się Dembe a ja uważam, że bardzo dobrze zrobił. Każdy w ataku ma czuć się ważny. A nie tylko Lewuś. Każdy ma próbować. Inną kwestią jest skuteczność. Mecz pod absolutną kontrolą. Sevilla spuchła. Jedziemy.

0

11 minuta i jedna wielka kopanina xD

1

Wrócił stary dobry MAtS. Obrona spektakularna.

1

@Janiama Może dzisiaj się uda. Stawiam na 0-2 dla Nas. ;)

0

@Emhyr I tego właśnie się obawiam. Na te pojedynki będzie patrzył cały piłkarski świat. ;)

2

W następnej kolejce City u siebie z Kogucikami szykuje się zacne spotkanie.

1

@cchesterr43 Spokojnie City to bierze na miekko. ;D

1

Hochland wyjaśnia I cyk City na 1-0 ;D

0

@Bagsik88 No zobaczymy pod koniec sezonu jak będzie ;)

0

@Bagsik88 No zobaczymy po sezonie gdzie będą. Takie wpadki nawet z Lewusiem mieli. ;)

1

@TheNekro94 Efekt dobrej zmiany. Lemingi chciały to teraz mają. 13 i 14, 500 plusy dodatki sratki tak aby odwracać uwagę i cyk teraz będą o Nas wszystko wiedzieli. Można? można

9

Brawo Everton!!! Brawo Pickford co wybronił w tym meczu to nie mam pytań. Elegancko.

3

Forza Juve!!! Jazda

1

To już wiemy na kogo postawił sędzia Taylor. ;D

2

Brawo Everton tak trzymać.

39

To będzie bardzo emocjonujący sezon ;D
Vamos!!!
https://x.com/i/status/1565739858114519040

0

@Sulimo @Szreko Panowie spokojnie ;) Akurat na Legii Radomiak przynajmniej w I połowie zagrał bardzo dobrze. Generalnie odcieli tlen Legii i gdyby nie strzał Augustyniaka to by ten remis ugrali. ;)

2

Brawo Legia cenne 3 pkt, ale sam mecz to zwykła kopanina. Goście, którzy tyle hajsu zarabiają nie potrafią wykonać 3 dokładnych podań. Masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?