fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chiefs co wybronili. Tak się broni. ;D
1
@FC1899Barca To ja ci powiem o moich odczuciach związanych z Pierścieniami. Otóż Hobbit i LOTR przeczytany od deski do deski. I na tym kończy się moja wiedza. Dlatego serial bardzo mi sie podoba bo nie znam tej historii. I mnie po prostu każdy odcinek wciąga i bardzo się podoba. A to czy ktoś na planie jest czarny, żółty niebieski czy zielony kompletnie nie interesuje. Moja cała uwaga skupia się na akcji. ;)
1
@FearTheBeard Ciężko powiedzieć. Strata ogromna bo wypracował z drużyną pewien schemat gry i odniósł sukces -finał NBA. Kurcze powiem szczerze, że to się w głowie nie mieści.
@MarianoItalianoVero Rzekomo Udoka wdał się w romans z jedną z pracownic klubu co jest surowo zabronione w organizacji (warunek podobno był w umowie trenera- żadnych romansów z pracownikami). Na poczatku całej tej historii narracja była taka że obie strony dobrowolnie romansowały. A teraz wychodzą kwiatki że było coś więcej być może nawet niezgodne z prawem. Czytałem wczoraj, że nie skończy się na zawieszeniu a na całkowitym rozwiązaniem umowy.
0
@BartqRKO Ciężko mi w to wszystko uwierzyć. Za dosłownie kilka tygodni zaczynamy sezon i tak naprawdę nie wiem co się wydarzy.
0
@BartqRKO Właśnie przeczytałem, że Celtics wyrzucą Udoke nie będzie zawieszenia tylko rozwiązanie kontraktu. Czyli to był bardzo poważny temat. ale co mu odjeb.... to nie mam pytań. Sodówka odbiła bo tego nie da się wytłumaczyć. Odnośnie trenera to nie wiem co tu będzie się działo. Masakra jakaś a tak się cieszyłem, że bijemy się o misia. A tu taki ch...j
0
@BartqRKO No gruby temat się zrobił podobno Celtics obawiali się pozwu tej babeczki a więc to poważna sprawa musi być. Szkoda bo ekipa ładnie chodziła z Udoką. Teraz rok przerwy i zobaczymy co sie wydarzy. Jesli to prawda to Udoka poleci z Bostonu co więcej pewnie już nigdy nie poprowadzi ekipy w NBA. Klubu nie chcą takich jednostek w swoich organizacjach.
1
@kuz @fcbarcafan19 Krótko i na temat. ;D
2
A ja to się śmieje z tych Skautów Arabii, Argentyny i Meksyku. No co Oni w tych kajetach nasmarują oglądając popisy Naszych Orłów. xD
1
@Zazinho To w takim razie film będzie jak znalazł ;)
Co do Udoki to podobno romans w pracy z jakąś babeczką. Obie strony tego chciały więc o żadnych nadużyciach nie ma mowy. Natomiast w Bostońskiej organizacji jest zasada, że nie ma miejsca ma na takie rzeczy. Pewnie skończy się na reprymendzie i tyle. Życzę jak najwięcej zdrówka. ;)
2
@Zazinho Polecam serdecznie. Dziewczyna z tatuażem w roli głównej Daniel Craig (James Bond) i Rooney Mara.
https://www.cda.pl/video/1072804927
2
@Zazinho Seria Millennium i Mikael Blomkvist?
1
Nie wiem czy kojarzycie ale Jackowski wspominał, że miał wizję pod koniec Sierpnia że 20-21 Września prezydent w orędziu do Narodu będzie coś tam mówił i że nagle wszyscy zaczną uciekać? wszystko się sprawdziło tyle tylko, że nie u Nas a u ruskich. ;)
1
@Przemek2323 Jarek coś wspominał, że szczyt dobrobytu przypadnie na koniec roku i poczatek Nowego jak wegla zabraknie. Także wszystko przed Nami.
0
@Mow_mi_Douglas Okropnie no nic nie potrafili zagrać.
1
A może to na Honduras Czesiek się szykował a tu mu dali jakąś Holandię.
0
@Bartula Stara piłkarka prawda. I nic nie poradzisz.
3
I ten cały Pioter Zieliński to taki Doktor Jekyll i pan Hyde. No jak mu się podczas snu coś przestawi to jest topowy pomocnik, ale jak nie zaskoczy podczas snu to jest zwykły placek. I coś czuję, że w Katarze bedzie ta druga wersja.
4
Skoro na Euro ze Słowacją sobie nie poradziliśmy nie mylić ze Słowenią to z Arabią sobie poradzimy? Z czym do ludzi.
4
Można śmiało napisać, że Magia Czesia w repce powoli mija. Strach pomyśleć co My na tym turnieju zagramy.
4
Jestem więcej niż pewien, że będziemy w Top 3 najgorszych ekip MŚ.
0
@tristan87 No Gruby dzisiaj wygrał mecz bronił wszystko. Jak w transie.
@FearTheBeard Zdecydowanie dwie Topowe ekipy to i emocji nie zabrakło. ;)
0
@Patriskos I w żużlu wyniki są tylko nie w kopanej. Nawet guwniara z paletkom wygrywa.
1
@Matelel Peaky Blinders fajny klimacik a gra aktorska głównego bohatera wyborna. Polecam.
1
Misio NIelsen dzisiaj niesamowity. Barcelona dość pewnie wygrywa u siebie z Vive Kielce 32-28 Brawo!!!
0
@Mow_mi_Douglas I już tylko 1 bramka przewagi, ale co się w tych pierwszych 10 minutach II połowy gra Katalończykom posypała to głowa mała. Super meczyk.
0
@Mow_mi_Douglas Ale też trzeba pochwalić Barcelonę, że gra w obronie jak na razie Top. I mega zazdro, że oglądasz na żywo. ;)
2
Z tą całą Arabią to będzie w trąbę jak nic. Te nasze placki nic nie grają. Pieniążki leżą na ziemi. Stawiać domy i nie dziękować ;)
1
Barcelona w ręczną jak na razie nie daje najmniejszych szans Kielcom. Mem, Fabregas (5/5 w ataku) i ten niesamowity Nielsen w bramce 11 obron w tym 2 rzuty karne. No z taką grą Vive nie ma czego szukać. A prawda jest taka, że wynik powinien być dużo wyższy.
1
@Kessie Radość chłopaków jak taśma na kuponie wejdzie za 5 zeta. ;D
0
@Jackazz @Vitoo Oj tak Panowie poprzedni finał był prze kozakiem. Generalnie starcia Barcy z Vive od lat stoją na najwyższym poziomie i dzisiaj równiez tak będzie. Dlatego dzisiaj oglądam Barce będzie się działo. ;)