fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FC1899Barca Ale kabaret. xD
5
@Arkon Cięzko pobić Diego ale postawię na największego magika tej dyscypliny czy Ronaldo Assis de Moreira - Ronaldinho.
1
@nelson25 Na pierwszy rzut oka faktycznie dużo ale.... pamiętajmy terminarz napięty gra co 3 dni do tego dochodzą nam MŚ, przyjdą kontuzje bo obciążenie potworne. Skoro Nas stać to nie widzę problemu. ;)
Każdy swoje minuty otrzyma.
2
@Worny A pękające dupy wrzutek na wieść o super transferach do Naszego klubu? bezcenne. xD
0
@FCB24 Może nie tyle Topowym co jest zawodnikiem już ogranym w lidze z doświadczeniem i pewnie dlatego taka a nie inna reakcja. I tu się zgadzam że z Stefanem czy JA na takie słowa by sobie nie pozwolił.
0
@czółkovsky @FCB24 Murray powiedział jak jest. Banchero to świeżak z ogromnym potencjałem bez żadnego doświadczenia. ;)
Murray będzie objeżdżał tego dzieciaka jak chce w sezonie. Dla mnie nie ma o czym mówić.
0
@draxidox Takim to łapy powinni obcinać z miejsca i skończyłoby się śmiecenie.
1
@Chaoss A widzisz u mnie nie ma węgla i są już zapisy. Natomiast to co słusznie napisałeś to raz a dwa węgiel który do Nas płynie będzie 10 razy przerzucany a co za tym idzie do Nas drobnych odbiorców trafi nie w formie drobnego/grubego węgla tylko miału. I kto tym będzie palił?
Zobacz co się dzieje w spółdzielniach. Czynsz idzie mocno w górę a jeszcze wzrośnie cena za ogrzewanie.
@against_modern_football To powiem Ci więcej. Sami eksperci zwracają uwagę już od dłuższego czasu ze ten dodatek w większości przypadków trafi nie na składy tylko do sklepów. ;)
0
@mkord No własnie i tak jak napisaliście słusznie nie tyle bony co każdy włąsciciel posesji powinien przy wypłacie pieniedzy z dopłaty okazać dowód zakupu węgla. I to nie ma znaczenia czy kupi go za 2000, 2200 czy wspomniane 3000. Kupił węgiel pokazał dowód zakupu i wszystko się zgadza.
0
@CzeksonFCB1899 :D o tym samym pomyślałęm ;D
0
@mkord To jest kasa do ręki. Składasz wniosek i otrzymujesz kase.
@Chaoss I tak właśnie będzie. Węgla nie ma i z tego co na składzie mi powiedzieli to nie będzie. Więc skoro nie kupimy węgla to kupimy sobie kurtki na Zimę. Tak bedzie.
@against_modern_football Nie - kasę dostajesz do ręki/konto bez okazywanie czegokolwiek. Rachunków, kwitów czy co ty tam jeszcze chcesz. Dostajesz kasę i robisz co chcesz. Cudowne Państwo - rozdawnictwa ciąg dalszy.
3
@Fabik87 Otóż to.
30
Dodatek węglowy dla gospodarstw domowych:
" Każdy honorowy Polak, który nie ma potrzeb tego typu, po pomoc socjalną nie idzie, nie wyciąga ręki do państwa, nie bierze pieniędzy, które nie są mu konieczne" — powiedział senator pis Jacek Bogucki.
Czyli uchwalają prawo a następnie mówią, żeby z niego nie korzystać? ale odklejka.
Państwo z tektury.
0
@impa ;D
5
@Sau_Ron Na początku to myślałem, że ktoś jajca sobie zrobił i szybko przerobił zdjęcie. Ale kurcze patrzę i faktycznie ktoś serio tak napisał na banerze.
6
Polski kibic z banerem na Camp Nou:
"Lewy Oddam pierogi za Twoją koszulkę"
xD
1
Barca, Barca, Baaaaarca!!!!
0
@kacper201 priv
0
I to jest taki Franek jakiego chcielibyśmy oglądać. Głowa wysoko i do przodu.
0
Ale co Franek Jong gra to nie mam pytań. Tak tak wiem to tylko Pumy, ale jaki luz ma chłopak. Szkoda że tak póżno.
1
@pioz123 Najlepszy PO w historii Barcy. Wspaniały zawodnik. ;)
24
Legenda
4
Alvis!!!! Alvis!!! Alvis!!!
Dzięki za wszystko Legendo. ♥
2
Maszyna ruszyła. Brawo Pep i brawo Hochland.
4
Przy Pepie ten Hochland będzie maszyną. Tak coś czuję chłopak wskoczy na jeszcze wyższy lvl tak zwany Top TOPÓW.
5
@tomek8756 Ale to jest śmiech.... Państwo z tektury.
0
Kurła ale jak.... mam nadzieję, że to fake.
3
@koksik2700 Sam mam psa , który uwielbia biegać i ganiać za piłką i jak to przeczytałem to mega Ci współczuje. Kurcze powiem tak wszystko będzie dobrze i za nim się obejrzysz piesek będzie znowu cieszył się biegając po podwórku. Trzymaj się byczku.
1
@DaPidejpi Potwierdzam.
0
@Vebrol Tylko nie brudny dobrze? ja o siebie dbam.
@Encore prosze mnie w to nie mieszać. ;)