fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sulimo Jedno i drugie.
0
@Rewolucja123 Nic straconego może cos tam kombinują w tej sprawie choć nie jestem do końca pewien czy to dobry pomysł.
1
@Wembley1993 O kurła ale dożyliśmy czasów, że nie można napisać - facet jest przystojny a kobieta piękna.
1
@ronni37 Pięknie napisane. ;D
Teraz wygrać po raz drugi i finały kończymy w Bostonie. ;D
1
@FCB24 Masz dużo racji natomiast to jak Celtics usiedli w 4qw na Stefanie to czysta poezja. No gościa nie było na parkiecie. To raz a dwa sam Stefan tej serii nie udzwignie. Pod koniec 3qw gdy rzucił 3 przez palce Roba Williamsa kamera pokazała twarz uśmiechniętego i do granic wyczerpanego 34 latka. Widać, że paliwa już brakuje w końcówce. Brak wsparcia Klaya przy wybornej skuteczności i genialnej grze piłką po obwodzie Celtów i mamy wynik jak mamy. G2 to już będzie zupełnie inna historia bo coś czuję, że tyle co wpadło 3 na takiej skuteczności więcej się nie powtórzy. Teraz presja na GSW jest ogromna a Celtics? plan wykonali w 100% i teraz na luziku.
3
@FCB24 W połowie 4qw Celtics byli 7 na 8 za 3. Ło Cię Panie.
Obie ekipy trafiły łącznie 40 trójek co jest rekordem finałów NBA.
1
@zadafcb ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
2
@Comentateiro Defensywa wygrywa mistrzostwa. Celtics w 5
;)
7
W wielkim finale Celtics biorą G1. GSW po raz pierwszy w tych PO przegrywają we własnej hali.
#BleedGreen
Celtics w 5
@zadafcb @Mns21 @Comentateiro @kamiVeB @ronni37 @Kidd @Arkon
2
@takisobiektos Amen. ;)
Let's Go Celtics!!!
2
@Roni/VEB :D
Bierzemy ten finał w 5 meczach i wieszamy 18 baner. ;)
4
Dzisiaj odpalamy fajerwerki - zaczynamy wielki finał. GSW vs Celtics
#Itsallabout18
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Comentateiro Już nie mogę się doczekać ;D
Celtics są najlepszą ekipą na wyjazdach 7-2 w tych PO do tego Najlepsza defensywa. GSW najlepsze u siebie - nie przegrali we własnej hali meczu i mają najlepszą ofensywę. Celtics dominują fizycznością i wzrostem. Zapowiada się znakomita seria finałowa.
Atakiem wygrywasz mecze a defensywą Miszostwo.
Celtics w 5.
;)
0
@FCB24 Atakiem wygrywasz mecze a defensywą mistrzostwo.
Celtics w 5
3
@Comentateiro @Gappeq @Transu96 @Kurkmen I teraz czuje się jak gówno...
3
@Kurkmen Gratuluje i powodzonka byczku. ;)
4
Trzeba przyznać, że Iga ma ten mental.
2
@Nazio87 Oddać Lambo złodziejowi przeprośić grzecznie za całe zamieszanie i iśc do domu. Tak to powinno być załatwione. Z klasą.
1
@ronni37 No niestety wczoraj wyjątkowo siedziałem do 5 nad ranem bo nie mogłem odpuścić G7. Natomiast już widziałem rozkład jazdy na finały i tylko G2 będzie o 2 w nocy a tak pozostałe mecze o 3 nad ranem. Więc pozostaje oglądać powtórki bo ja nie wytrzymam do 6 rano. ;D
1
@ronni37 :D końcówka była mega dramatyczna. I już przy tych wolnych Smarta myślałem, że nie trafi obu. Super, że to wytrzymali. ;D
0
@FCB24 Jimmy B był nie do zatrzymania, ale wiesz dobrze, że nagroda trafia do zwycięzcy. Tak to w NBA jest.
1
Larry Bird award dla najlepszego zawodnika finałów konferencji Wschodniej przyznana po raz pierwszy w historii w rękach Jaysona Tatuma. Natomiast wielkim bohaterem tych PO jest BIG AL. Gość 35 lat a śmiga aż miło bestia w obronie a i w ataku potrafi dać z łokietka. ;D
1
@Sau_Ron A Burza plus deszcz to najlepsze combo. Moje ulubione.
1
@Fan2005 ;D ja się nie gniewam. Wybacz mój wpis. Przepraszam i pozdarwiam Cię serdecznie. ;)
2
@macio_944 I ja mocno liczę na to, ze Nowa Barcelona Xaviego tak właśnie będzie grała. Ja chcę tej powtarzalności.
4
@macio_944 Absolutnie 4-0 na madryckim terenie to zawsze wielka sprawa cały piłkarski świat zachwycał się tym zwycięstwem Xaviego. Dla mnie jednak istotne będzie najbliższe El Clasico. Czy w Naszej drużynie będzie powtarzalność. Grali bez Benzyny My również mieliśmy swoje problemy. Chce zobaczyć obie ekipy w najsilniejszych składach.
0
@Fan2005 Inteligentny przemówił xD
1
@Azi Ale jaka zawiść? dla mnie może i 50 zarabiać. ;)
@FCBurza Zgadza się.
50
Sergi Roberto rocznie prawie 10 mln Euro.
0
@Kwiatek67 A jak graliśmy do tej pory? Co Nam z tego, że na 9 będzie Lewy skoro w obronie będzie Langle? To co strzelimy razy 2 stracimy.