0

1

@HighestInTheRoom @MesQueUnClub96 Ciężkie czasy nastały dla fanów Harego. ;)

1

Dzisiaj Piatek a więc magia wraca na La Bamblę. xD

4

@macio_944 @bartas97 @Cwaniak4 @doc @JordiAlbion Czyli w skrócie: wiadomo, że nic nie wiadomo ;D Dziękuję Panowie. ;)

0

A co jest z Mapetem bo ja nie na bieżąco. Zostaje w pesssie czy jak?

1

@czółkovsky Oby tylko zdrowie dopisało. ;)

2

1

@zadafcb Pięknie pozamiatał ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

11

Celtics w znakomitym stylu gaszą Żar Miami. G2 dla Celtics w serii mamy remis i teraz 2 spotkania w gorącym TD Garden. Plan wykonany w 100%. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#CelticsPride
@zadafcb @kamyk_23 @Encore @Kidd @Comentateiro @Mns21 @Arkon @kamiVeB @Vincent__Vega@FCB24

/photo/1

3

2-30 - G2 Miami vs Celtics
Let's go Celtics!!!

/photo/1

1

@kazbychu @Barca_Big_Moment Szkoda strasznie chłopaków bo mieliśmy znakomity sezon w Eurolidze.

3

W tym sezonie laliśmy wrzutki w kosza aż miło. I w tym najważniejszym pojedynku nie daliśmy rady. Szkoda strasznie chłopaków.

1

@GeneralXavi sernik z rodzynkami. Mój ulubiony.

1

@marko111122 Tak ja wierzę.

0

@MeMyselfAndI Taki ma styl i ludzie to kochają a przynajmniej fani GSW. ;)

2

@Comentateiro Oczywiście masz rację, ale nie można było przejść obojętnie widząc taki taniec ;D Mavs w połowie 2 qw byli 2/21 za 3 i jeśli ekipa Kidda nie zacznie grać swojej koszykówki to Splash brothers zameldują się w finale.

7

A tak w finale Zachodu tańczy Stefan ;D
Nie było co zbierać z Doncicia i Mavs. GSW zabawa. ;) Gratulacje @Objectivo i wszyscy fani GSW


0

@Emhyr Borek i Iwanow płaczą. Jak to Lewy do Barcy? xD
A jak pocałuje herb Barcelony to ból dupy wywali poza skalę u Panów. xD

2

@Encore Znakomite zawody Jimmiego jak i całe PO. Zobaczymy co pokaże w G2 ;)

3

@Arkon @Comentateiro Macie absolutnie rację zmeczenie było kluczowe do tego brak Smarta i Ala zrobiło swoje. Czekamy na G2
@DonAndrzejos Gratulacje byczku. ;)
@FCB24 Zgadza się znakomite PO w wykonaniu Jimmiego B.

7

Miami bierze G1. Bardzo słaba 3qw Celtów i tragiczny Tatum, który w tej qw miał ile 5-6 start?. Szkoda gratulacje dla Miami w G2 wraca Smart Al pewnie na Florydzie nie zagra (protokół covidowy). Jedziemy dalej. ;)
@zadafcb @ronni37 @kamyk_23 @Kidd @Vincent__Vega @Comentateiro @Encore@kamiVeB @lucca87@Arkon

/photo/1

1

@czółkovsky Trzymamy kciuki aby wpadła 1 dla Rakiet. ;)

0

@rasta212 Trenerzy biorą tzw "czas na żądanie" czyli chwila przerwy aby przekazać zawodnikom uwagi co do gry, czasami aby ich opieprzyć/zmotywować a także aby w ostatnich minutach rozpisać zagrywkę, którą zapewni zwycięstwo. Czas na żadanie jest również po to aby ostudzić przeciwnika, który robi serię punktową np run 12-0 itd ;)

1

@Encore Ja również i mam nadzieję, że Celtics zrewanżują się Miami za finały w bańce z 2020r. ;)
@MadafakinGuy Jestem podobnego zdania, że tytuł wygra ktoś ze Wschodu i mam nadzieję, że to będą Celtics ;)

7

Dobra zaczynamy finały Konferencji. Na pierwszy ogień Heat vs Celtics.
Dzisiaj nie zobaczymy BiG Ala (protokół zdrowotny) i bez DPOTY Marcusa Smarta. Za to wraca Rob Williams. Więc pewnie Miami bierze G1.


5

@Mazi A co tam ja się dołączę i życzę aby w finale LM wrzutki z madrytu upadły i sobie ten głupi ryj rozwaliły.

0

@MesQueUnClub96 Raków? W Pucharze Polski na pewno wygra xD

0

@Vebrol W przyszłym sezonie to się zmieni. ;)

0

@Cule1234 Co w tym dziwnego? Murawski, Fabiański, Bereszyński, Hamalajnen i wielu innych przybyło z pyrlandii do Legii. Tak było, jest i będzie. Chłop chce grać . Normalka.

13

Planeta Małp? dla mnie TOP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?