fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 ;D
1
@HighestInTheRoom @MesQueUnClub96 Ciężkie czasy nastały dla fanów Harego. ;)
1
Dzisiaj Piatek a więc magia wraca na La Bamblę. xD
4
@macio_944 @bartas97 @Cwaniak4 @doc @JordiAlbion Czyli w skrócie: wiadomo, że nic nie wiadomo ;D Dziękuję Panowie. ;)
0
A co jest z Mapetem bo ja nie na bieżąco. Zostaje w pesssie czy jak?
1
@czółkovsky Oby tylko zdrowie dopisało. ;)
2
@fart @ronni37 ;)
1
@zadafcb Pięknie pozamiatał ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
11
Celtics w znakomitym stylu gaszą Żar Miami. G2 dla Celtics w serii mamy remis i teraz 2 spotkania w gorącym TD Garden. Plan wykonany w 100%. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#CelticsPride
@zadafcb @kamyk_23 @Encore @Kidd @Comentateiro @Mns21 @Arkon @kamiVeB @Vincent__Vega@FCB24
3
2-30 - G2 Miami vs Celtics
Let's go Celtics!!!
1
@kazbychu @Barca_Big_Moment Szkoda strasznie chłopaków bo mieliśmy znakomity sezon w Eurolidze.
3
W tym sezonie laliśmy wrzutki w kosza aż miło. I w tym najważniejszym pojedynku nie daliśmy rady. Szkoda strasznie chłopaków.
1
@GeneralXavi sernik z rodzynkami. Mój ulubiony.
1
@marko111122 Tak ja wierzę.
0
@MeMyselfAndI Taki ma styl i ludzie to kochają a przynajmniej fani GSW. ;)
2
@Comentateiro Oczywiście masz rację, ale nie można było przejść obojętnie widząc taki taniec ;D Mavs w połowie 2 qw byli 2/21 za 3 i jeśli ekipa Kidda nie zacznie grać swojej koszykówki to Splash brothers zameldują się w finale.
7
A tak w finale Zachodu tańczy Stefan ;D
Nie było co zbierać z Doncicia i Mavs. GSW zabawa. ;) Gratulacje @Objectivo i wszyscy fani GSW
0
@Emhyr Borek i Iwanow płaczą. Jak to Lewy do Barcy? xD
A jak pocałuje herb Barcelony to ból dupy wywali poza skalę u Panów. xD
2
@Encore Znakomite zawody Jimmiego jak i całe PO. Zobaczymy co pokaże w G2 ;)
3
@Arkon @Comentateiro Macie absolutnie rację zmeczenie było kluczowe do tego brak Smarta i Ala zrobiło swoje. Czekamy na G2
@DonAndrzejos Gratulacje byczku. ;)
@FCB24 Zgadza się znakomite PO w wykonaniu Jimmiego B.
7
Miami bierze G1. Bardzo słaba 3qw Celtów i tragiczny Tatum, który w tej qw miał ile 5-6 start?. Szkoda gratulacje dla Miami w G2 wraca Smart Al pewnie na Florydzie nie zagra (protokół covidowy). Jedziemy dalej. ;)
@zadafcb @ronni37 @kamyk_23 @Kidd @Vincent__Vega @Comentateiro @Encore@kamiVeB @lucca87@Arkon
1
@czółkovsky Trzymamy kciuki aby wpadła 1 dla Rakiet. ;)
0
@rasta212 Trenerzy biorą tzw "czas na żądanie" czyli chwila przerwy aby przekazać zawodnikom uwagi co do gry, czasami aby ich opieprzyć/zmotywować a także aby w ostatnich minutach rozpisać zagrywkę, którą zapewni zwycięstwo. Czas na żadanie jest również po to aby ostudzić przeciwnika, który robi serię punktową np run 12-0 itd ;)
1
@Encore Ja również i mam nadzieję, że Celtics zrewanżują się Miami za finały w bańce z 2020r. ;)
@MadafakinGuy Jestem podobnego zdania, że tytuł wygra ktoś ze Wschodu i mam nadzieję, że to będą Celtics ;)
7
Dobra zaczynamy finały Konferencji. Na pierwszy ogień Heat vs Celtics.
Dzisiaj nie zobaczymy BiG Ala (protokół zdrowotny) i bez DPOTY Marcusa Smarta. Za to wraca Rob Williams. Więc pewnie Miami bierze G1.
5
@Mazi A co tam ja się dołączę i życzę aby w finale LM wrzutki z madrytu upadły i sobie ten głupi ryj rozwaliły.
0
@MesQueUnClub96 Raków? W Pucharze Polski na pewno wygra xD
0
@Vebrol W przyszłym sezonie to się zmieni. ;)
0
@Cule1234 Co w tym dziwnego? Murawski, Fabiański, Bereszyński, Hamalajnen i wielu innych przybyło z pyrlandii do Legii. Tak było, jest i będzie. Chłop chce grać . Normalka.
13
Planeta Małp? dla mnie TOP.