fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemooooo95 Obrona jest kluczem. I tu trzeba mocniej popracować na rynku a nie zawracać sobie głowę Lewiznami, Rafiniami i innymi. Obrona to nasze najsłabsze ogniwo. To raz a dwa koniecznie pozbyć się szrotu ze składu jak Umtiti i pozostałe placki.
4
@Comentateiro Szczerze? w końcówce myślałem że już tego nie dogramy. Miami zdobywało bardzo łatwo punkty a Boston męczył się w ataku okropnie. Z GSW to będzie zupełnie inna gra. Celtics są bardziej fizyczni od GSW pytanie jak zagrają Stefan i Klay. ;)
@Mns21 @Arkon Wygramy ten finał. Takimi meczami jak ten dzisiejszy czy seria z Bucks tworzą się mistrzowskie drużyny. I My mamy właśnie taką drużynę.
0
@BartqRKO Tak w końcówce widać, że Boston nie wiedział za bardzo co grać. To raz a dwa w Crunch time piłka idzie do Butlera bo był rozgrzany a w Bostonie nikt tej piłki nie chciał. I to jest ogromna różnica. Na szczęście końcówkę Jimmy zawalił. Bo miał 3 na remis i nie trafił a w ostatnich sekundach zabrakło sił.
4
@Objectivo Dziekuję byczku widzimy się w finale. ;D
Szykuje się kolejna znakomita seria.
0
@BartqRKO Kałowy nie, ale ciśnienie skoczyło. ;)
19
12 lat czekania 12 lat. Boston Celtics najlepsi na Wschodzie.
Nieprawdopodobna historia. Na początku tego roku Celtics byli na 10 miejscu w Konferencji Wschodniej a pod koniec Maja meldują się po raz 22 w wielkim finale NBA. Mamy To!!!!!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb @Arkon @Comentateiro @Kidd @ronni37 @Encore @Mns21
8
Mamy to!!!!! Celtics w finale!!!!
0
@laulhe44 Mam nadzieję, że jednak Celtics ;)
1
Jeszcze 2 godzinki. Game 7
Finał Konferencji Wschodniej - Miami vs Celtics
Win or Go Home
Jazda Celtics!!!!
1
@Comentateiro Ja również liczę mocno, że dzisiaj Tatum skradnie show tak jak Jimmy B zrobił to ostatnio w Bostonie. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. ;)
1
@Comentateiro Właśnie pisaliśmy z @Arkon o tym. ;) Byłem rozczarowany po G6 gdzie wszystko mieliśmy we własnych rękach. Pełna hala, kibice mocno podjarani, Celtics w pełnym składzie i... porażka. Historia ostatnich lat pokazuje, że Celtics w 3 ostatnich finałach Wschodu (na ostatnie 5 lat) przegrali 3 krotnie w tym 2 razy z Miami. Ekipa Z Florydy dzisiaj faworytem i boję się, że psychicznie tego Celtics nie wytrzymają. Szkoda bo tak jak wspomniałem wszystko mieliśmy we własnych rękach przed G6. Nerwy są i dzisiejszy mecz obejrzę na żywo to ostatni mecz na Wschodzie. Oby Celtics to ugrali ;)
1
@Arkon Absolutnie masz rację Miami są słabsi od Bucks tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak się męczymy. Jimmy B gra fenomenalnie a mimo to wynik często jest na styk. I właśnie w kluczowym momencie brakuje Celtom zimnej krwi. No zobaczymy jak będzie tym razem. ;)
1
@Arkon To fakt, Ediemu momentami mocno odwala ale to dobry bramkarz ;)
Co do Bostonu byłem mocno zawiedziony postawą w G6 liczyłem na zamknięcie serii a tak dzisiaj Miami wydaje się być faworytem. Pisałem to już wcześniej, że Boston nie potrafi wykorzystać swojego parkietu. Po I rundzie strasznie wyglądamy we własnej hali na 7 spotkań przegraliśmy aż 4. Ponieważ to już ostatni mecz na Wschodzie to będę go oglądał na żywo. W ostatnich 5 latach Celtics byli 3 razy w finale Wschodu i 3 razy przegrali w tym 2 krotnie z Miami. Boję się, że po raz kolejny nie udźwigniemy psychicznie tego meczu.
1
@Arkon Był istotną postacią w zdobyciu kolejnego mistrzostwa PL. i wyżej go cenię w tym sezonie od Brazylijczyka.
1
@Arkon Czibo, Maignan i 3 miejscu Ederson.
2
Niestety, ale Ferrari to jeden wielki mem przynajmniej w tej części sezonu. Ciężko w to uwierzyć co oni wyprawiają.
0
Radio Seby Vettela: Za kilka minut będzie więcej wody/deszczu.
Może będą ciekawe zawody.
4
W Radomiu jest lepsza organizacja niż tym całym dziadowskim Monaco. Na co Oni czekają? Ludzie no.
2
Tymczasem za kilka minut spadnie deszcz w Monaco.
Forza Ferrari!!!
1
@Mns21 Będzie bardzo ciężko. Trzeba trzymać kciuki. ;)
0
@Archolos Jakie? miękkie.
3
@Destroyer_of_Worlds A jak Pedri wypadnie ze składu to kto będzie liderem? Pike czy Baskets? W poważnej piłce musisz mieć kilku graczy, którzy ciągną wóżek a nie opierać tak poważny klub na jednym zawodniku. Fati się połamał i koniec zabawy. I nie jesteśmy w stanie u SIEBIE ograć ogórki z końca tabeli. To wiele mówi gdzie jesteśmy.
4
@thorin Różnica jest taka, że wrzutki nie pieprzą o żadnym DNA tylko ściągają najlepszych trenerów/zawodników i grają. Wrzutki nie wrzutki tam nie ma jednego systemu gry. A u Nas kolejny trener i gra do boku i do tyłu. NIe ma żadnego elementu zaskoczenia. I Nie czekają na żadne złote pokolenia czy inne pierdy.
0
@trolownik Bardzo podobnie bo obaj nie mają szczęścia aby wygrać LM choć Pep przegrał tylko jeden finał w karierze.
2
@tristan87 Chłop nie ma mentalu ewidentnie.
20
I taka ciekawostka Klopp po raz 3 zesrał się w finale LM. Talizman.
0
@FcBforever221 chyba Puchar Ligi Konferencji
1
Eksperci "fachofcy": Co Ty kurła Tebas robisz wszyscy uciekają z La Liga do PL najlepszej ligi świata.
Tebas po finale LM: xD
0
Duch łysego klaskacza został w madrycie.
0
Loserpool to nie przypadek. 1 strzał 1 i wygrali mecz.