fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No cóż jeśli to prawda z tym Interem to dzięki za wszystko Paweł i powodzonka. Forza Juve!!!
2
@Gaz Moim zdaniem z arabami to będzie ciężki mecz. A że Nasi nie potrafią grać na turniejach pod presją to przegramy/remis. Meksyk moim zdaniem wyżej od Polski.
1
Belgia potrzebowała właśnie takiego meczu na przełamanie.
Polska: Nie ma sprawy chłopaki. ;)
xD
0
Coś czuję, że to będą niezapomniane MŚ w wykonaniu Polaków. Czesiu już się o to postara. xD
1
@Stagiryta Byczku My z grupy nie wyjdziemy.
0
Za Wuja to byśmy zremisowali, no ale chcieli fachowca to macie.
xD
2
"Dostaliśmy dzisiaj nowe piłki. Mówiłem zawodnikom, by się na nie napatrzyli, bo w meczu z Belgią za często ich nie dotkniemy".
Czesiu Michniewicz
2
@zadafcb Let's go Celtics!!! ;D
1
@Arkon Tutaj raczej bez niespodzianek. Kevin. Modrić i nasz Pedri. ;)
5
Gerard Romero przy porannej kawce:
- Dobra wyświetlenia spadają temat Lewego już wypalony to dzisiaj dla odmiany wrzucę coś o Harym Kejnie w Barcelonie. Ale będzie beka xD
Cięzki dzień Romero w pracy.
1
@cris2706 Za komuny nic nie było - nic nie można było a teraz dobrobyt to i w dupach się przewraca.
2
@Arkon Zdecydowanie Rodri.
0
@Klaudiaa8 Mati Morawiecki? filantrop, celebryta człowiek renesansu, który nadwyżki rozdaje biednym i strudzonym?
0
@paweldunajecfcb Ale, że w tym gronie nie ma Jarka zbawiciela, Vateusza i czarodzieja Sasina największych z największych Polaków to skandal i potwarz.
1
@MesQueUnClub_87 Pan Aktor.
5
@KrystianR @notrac W tym kraju wszystko jest na odwrót. I jak ma być dobrze ja się pytam?
17
Nigdy tego nie zrozumiem ma ścieżkę rowerową to pcha się chodnikiem.
2
@Comentateiro Tak jak chłopaki wyżej napisali. Po pierwszej połowie było -2 i nie było żle a po przerwie tragedia. No nic teraz dwa spotkania w Bostonie i zobaczymy co się wydarzy. ;)
1
@Zazinho Oj bardzo gruby.
0
Ale komedię odstawiamy teraz. Sami przewracamy się po parkiecie.
1
W Game 1
3qw i GSW 38-24
W Game 2
3qw i GSW 35-14
1
Proste akcje spod kosza nam nie wpadają. 35-14 szkoda słów.
0
@Miracle_aligner Tylko po co Theis jak on nie potrafi bronić ;)
0
@Arno Pierwszy mecz Celtów to czasy TVP i duet Walker- Pierce. A regularne oglądanie Celtów od sezonu 07-08. ;)
2
@zadafcb Przy okazji serii z Bucks @czółkovsky podawał taką statystykę, żę gdy sędziuje nam Tony to w całej historii mamy rekord 3-10. Widać gołym okiem, że Tony Brothers nas nie lubi. To raz a dwa gramy za nerwowo i po 3 w pomalowanym GSW ma 24-12.
3
Za dużo strat po stronie Celtów aż 11. Do przerwy +2 dla GSW
Walczymy. Jazda Celtics!!!!
1
@Roni/VEB @Encore GSW dzisiaj presja ogromna Boston na spokojnie bo plan minimum wykonany. Zobaczymy co się wydarzy i czy Stefan zagra tak genialnie jak w I połowie G1. ;)
1
@Encore Jeśli dzisiaj zabraknie Roba Williamsa to GSW mogą postraszyć.
2
Chase Center g. 2-00 Game 2
GSW vs Celtics
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
5
Pep dobrze wiedział co robi sprzedając Nam Erika i Ferrana. Dwa placki. xD