1

No cóż jeśli to prawda z tym Interem to dzięki za wszystko Paweł i powodzonka. Forza Juve!!!


2

@Gaz Moim zdaniem z arabami to będzie ciężki mecz. A że Nasi nie potrafią grać na turniejach pod presją to przegramy/remis. Meksyk moim zdaniem wyżej od Polski.

1

Belgia potrzebowała właśnie takiego meczu na przełamanie.
Polska: Nie ma sprawy chłopaki. ;)
xD

0

Coś czuję, że to będą niezapomniane MŚ w wykonaniu Polaków. Czesiu już się o to postara. xD

1

@Stagiryta Byczku My z grupy nie wyjdziemy.

0

Za Wuja to byśmy zremisowali, no ale chcieli fachowca to macie.
xD

2

"Dostaliśmy dzisiaj nowe piłki. Mówiłem zawodnikom, by się na nie napatrzyli, bo w meczu z Belgią za często ich nie dotkniemy".
Czesiu Michniewicz

2

@zadafcb Let's go Celtics!!! ;D

1

@Arkon Tutaj raczej bez niespodzianek. Kevin. Modrić i nasz Pedri. ;)

5

Gerard Romero przy porannej kawce:
- Dobra wyświetlenia spadają temat Lewego już wypalony to dzisiaj dla odmiany wrzucę coś o Harym Kejnie w Barcelonie. Ale będzie beka xD
Cięzki dzień Romero w pracy.

1

@cris2706 Za komuny nic nie było - nic nie można było a teraz dobrobyt to i w dupach się przewraca.

2

@Arkon Zdecydowanie Rodri.

0

@Klaudiaa8 Mati Morawiecki? filantrop, celebryta człowiek renesansu, który nadwyżki rozdaje biednym i strudzonym?

0

@paweldunajecfcb Ale, że w tym gronie nie ma Jarka zbawiciela, Vateusza i czarodzieja Sasina największych z największych Polaków to skandal i potwarz.

1

@MesQueUnClub_87 Pan Aktor.

5

@KrystianR @notrac W tym kraju wszystko jest na odwrót. I jak ma być dobrze ja się pytam?

17

Nigdy tego nie zrozumiem ma ścieżkę rowerową to pcha się chodnikiem.

2

@Comentateiro Tak jak chłopaki wyżej napisali. Po pierwszej połowie było -2 i nie było żle a po przerwie tragedia. No nic teraz dwa spotkania w Bostonie i zobaczymy co się wydarzy. ;)

1

@Zazinho Oj bardzo gruby.

0

Ale komedię odstawiamy teraz. Sami przewracamy się po parkiecie.

1

W Game 1
3qw i GSW 38-24
W Game 2
3qw i GSW 35-14

1

Proste akcje spod kosza nam nie wpadają. 35-14 szkoda słów.

0

@Miracle_aligner Tylko po co Theis jak on nie potrafi bronić ;)

0

@Arno Pierwszy mecz Celtów to czasy TVP i duet Walker- Pierce. A regularne oglądanie Celtów od sezonu 07-08. ;)

2

@zadafcb Przy okazji serii z Bucks @czółkovsky podawał taką statystykę, żę gdy sędziuje nam Tony to w całej historii mamy rekord 3-10. Widać gołym okiem, że Tony Brothers nas nie lubi. To raz a dwa gramy za nerwowo i po 3 w pomalowanym GSW ma 24-12.

3

Za dużo strat po stronie Celtów aż 11. Do przerwy +2 dla GSW
Walczymy. Jazda Celtics!!!!

1

@Roni/VEB @Encore GSW dzisiaj presja ogromna Boston na spokojnie bo plan minimum wykonany. Zobaczymy co się wydarzy i czy Stefan zagra tak genialnie jak w I połowie G1. ;)

1

@Encore Jeśli dzisiaj zabraknie Roba Williamsa to GSW mogą postraszyć.

2

Chase Center g. 2-00 Game 2
GSW vs Celtics
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

5

Pep dobrze wiedział co robi sprzedając Nam Erika i Ferrana. Dwa placki. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?