La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

6

https://x.com/LeBronPoints/status/1579765417207566337
forma strzelecka pozostała hahahaha

1

@czółkovsky Widać ze mocno pracował na tym elementem. To będzie dobry sezon. xD

1

@fart tak jak bardzo marzę o jak najszybszym upadku Brooklyn Nets, tak współczuje KD i Kyrie pod tym względem xD

1

@czółkovsky Tak sobie myślę, że Szaman i KD to już mają wywalone jajca no to co się w Brooklynie dzieje. Pograją sezon za dobre $ i odejdą. ;D

1

@fart teraz przydałby się upadek Bucks. Jeśli Bucks i Rockets będą 2 z 3 najgorszych drużyn NBA w tym sezonie to Rockets będą mieli 28% szans na Wembanyame zamiast 14% xD. Ale też przewiduję, że podobny scenariusz jak opisałeś czeka Nets.

1

@czółkovsky Jak zwykle kalkulacje xD Nie bądź zachłanny macie młody roster daj szanse innym. ;D
Wembanyama choć do Bostonu!!! ;D

1

@fart i właśnie ON jest brakującym puzzlem w mojej układance, ręce precz od tego jednorożca xD

0

@czółkovsky tak z ciekawości czemu wspólczujesz KD i Kyrie?

0

@FCB24 że muszą grać z Simmonsem. A Nets współczuję, że muszą grać KD, Kyrie i Simmonsem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?