0

@zadafcb O matko kochana jaki szpital ;O coś mi się wydaje, że zaczynamy oszczędzać naszych zawodników ;)

1

@JackH Kurcze no zobaczymy jak będzie teraz ciekawa sprawa na którym miejscu Celtics zakończą sezon i na kogo wpadniemy w I rundzie. Teraz dwa mega ciekawe pojedynki najpierw mocni Raptors a następnie Miami w TD Garden i zobaczymy jak to będzie wyglądało. ;)

1

@magister97r No oby choć uważam, że bez środkowego ciężko będzie walczyć z takimi bykami pod koszem jak Adebayo, Antek czy Embid. Theis sobie nie poradzi On za słaby jest.

0

@JackH No nie bez Roba nie mamy o czym marzyć. Nasz najlepszy gracz w defensywie, która jest kluczem do sukcesu. Ajj... szkoda strasznie to kolano więc kilka tygodni przerwy pewnie albo i koniec sezonu.

0

@BartqRKO Było za dobrze i musiało się coś spierd....ć. I to by było na tyle jesli chodzi o finał NBA.

2

@Faun Perkins nie był kluczowy? a kto zbierał pod koszem? to był nasz najlepszy środkowy. Hayward i Szaman zgoda ale KG? gdyby nie kontuzja to spokojnie byśmy jeszcze jednego misia przytulili. ;)
@zadafcb I tak jak pisaliśmy jak wszystko pięknie idzie to zawsze się coś wydarzy i masz... eh. No nie mamy szczęścia a tak pięknie wszystko wyglądało.

0

1

@lucca87 O piękne porównanie ;)

0

@KrystianR Byczku przecież wiem napisałem tylko, że nazwisko żle mi się kojarzy ;D

0

@Cule1234 Ten Ziobro żle mi się kojarzy.

0

@lucca87 Uważam, że wreszcie gramy jak drużyna. Każdy czuje się ważny w zespole. Na początku sezonu każdy ciągnął linę w swoją stronę. Teraz wszyscy idą w tym samym kierunku. ;)

1

@Comentateiro Mają bardzo duże szanse nie tyle na finał co na wygranie go. W tej drużynie jest wszystko. Znakomita defensywa, ofensywa jest wreszcie solidna zbiórka, 3 nam siedzi. Oby tylko zdrowie dopisało a będzie dobrze. ;)

1

@Comentateiro Jezscze przed All Star Weekend Boston na 12 miejscu a póżniej wszystko kliknęło. Obecnie najlepsza defensywa ligi. ;)

1

@zadafcb Idziemy mocno... po 18 baner!!!!

0

@Encore Idziemy po 18 baner ;D

5

Porażka 76 i pewne zwycięstwo Celtics oznacza że... nr 1 na Wschodzie są Boston Celtics!!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1
@zadafcb @Arkon @Encore

0

Strasznie szkoda Leclerca Max pewnie już tego nie straci. Brawo RDR.

1

@escarabajo Dalismy się złapać jak młode pelikany ;D eh... ;)

0

@Chaoss Ważne, że daleko.

0

Warto nadmienić, że oponiarz 12 miejsce ;D

0

@escarabajo Dlaczego pojazd? za zawsze i całym sercem za Czerwoną strzałą. ;)

0

@adamt1996 I cyk dublecik dla Ferrari ;D

4

Forza Ferrari!!!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

4

Starcie Tytanów ;D Broda vs Boogie i takie fame mma człowiek by obejrzał a nie te nasze podrabiańce ;D


2

Boogie na pełnej ;D


1

@Lionel_Messi10 Zdrówka byczku jak najwięcej ;)

0

@8stoichkov8 Larry Bird - człowiek orkiestra ;D

2

@KrystianR Moim zdaniem chciał oszukać arbitra co mnie w sumie nie dziwi bo to są te słynne wartości wrzutek z madrytu o których tak dumnie opowiadał Czerwony ramos.

1

@Herato Psycha siadła.

0

@Momals11 Alba już to polubił xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?