fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb O matko kochana jaki szpital ;O coś mi się wydaje, że zaczynamy oszczędzać naszych zawodników ;)
1
@JackH Kurcze no zobaczymy jak będzie teraz ciekawa sprawa na którym miejscu Celtics zakończą sezon i na kogo wpadniemy w I rundzie. Teraz dwa mega ciekawe pojedynki najpierw mocni Raptors a następnie Miami w TD Garden i zobaczymy jak to będzie wyglądało. ;)
1
@magister97r No oby choć uważam, że bez środkowego ciężko będzie walczyć z takimi bykami pod koszem jak Adebayo, Antek czy Embid. Theis sobie nie poradzi On za słaby jest.
0
@JackH No nie bez Roba nie mamy o czym marzyć. Nasz najlepszy gracz w defensywie, która jest kluczem do sukcesu. Ajj... szkoda strasznie to kolano więc kilka tygodni przerwy pewnie albo i koniec sezonu.
0
@BartqRKO Było za dobrze i musiało się coś spierd....ć. I to by było na tyle jesli chodzi o finał NBA.
2
@Faun Perkins nie był kluczowy? a kto zbierał pod koszem? to był nasz najlepszy środkowy. Hayward i Szaman zgoda ale KG? gdyby nie kontuzja to spokojnie byśmy jeszcze jednego misia przytulili. ;)
@zadafcb I tak jak pisaliśmy jak wszystko pięknie idzie to zawsze się coś wydarzy i masz... eh. No nie mamy szczęścia a tak pięknie wszystko wyglądało.
0
@KrystianR ;)
1
@lucca87 O piękne porównanie ;)
0
@KrystianR Byczku przecież wiem napisałem tylko, że nazwisko żle mi się kojarzy ;D
0
@Cule1234 Ten Ziobro żle mi się kojarzy.
0
@lucca87 Uważam, że wreszcie gramy jak drużyna. Każdy czuje się ważny w zespole. Na początku sezonu każdy ciągnął linę w swoją stronę. Teraz wszyscy idą w tym samym kierunku. ;)
1
@Comentateiro Mają bardzo duże szanse nie tyle na finał co na wygranie go. W tej drużynie jest wszystko. Znakomita defensywa, ofensywa jest wreszcie solidna zbiórka, 3 nam siedzi. Oby tylko zdrowie dopisało a będzie dobrze. ;)
1
@Comentateiro Jezscze przed All Star Weekend Boston na 12 miejscu a póżniej wszystko kliknęło. Obecnie najlepsza defensywa ligi. ;)
1
@zadafcb Idziemy mocno... po 18 baner!!!!
0
@Encore Idziemy po 18 baner ;D
5
Porażka 76 i pewne zwycięstwo Celtics oznacza że... nr 1 na Wschodzie są Boston Celtics!!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb @Arkon @Encore
0
Strasznie szkoda Leclerca Max pewnie już tego nie straci. Brawo RDR.
1
@escarabajo Dalismy się złapać jak młode pelikany ;D eh... ;)
0
@Chaoss Ważne, że daleko.
0
Warto nadmienić, że oponiarz 12 miejsce ;D
0
@escarabajo Dlaczego pojazd? za zawsze i całym sercem za Czerwoną strzałą. ;)
0
@adamt1996 I cyk dublecik dla Ferrari ;D
4
Forza Ferrari!!!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
4
Starcie Tytanów ;D Broda vs Boogie i takie fame mma człowiek by obejrzał a nie te nasze podrabiańce ;D
2
Boogie na pełnej ;D
1
@Lionel_Messi10 Zdrówka byczku jak najwięcej ;)
0
@8stoichkov8 Larry Bird - człowiek orkiestra ;D
2
@KrystianR Moim zdaniem chciał oszukać arbitra co mnie w sumie nie dziwi bo to są te słynne wartości wrzutek z madrytu o których tak dumnie opowiadał Czerwony ramos.
1
@Herato Psycha siadła.
0
@Momals11 Alba już to polubił xD