fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krystian1588 Napisz do niego @patry295
1
@DonMatteo901 Dublet Ferrari i zwycięstwo Barcelony. I jest pięknie. ;)
1
@Pressinho Pięknie napisane. ;)
19
Stało się SA Spurs wygrało!!! Pop wygrał po raz 1336 w karierze i stał się trenerem z największą liczbą zwycięstw w sezonie zasadniczym w historii NBA. gratulacje dla Popa i kibiców SAS. :D
@Zazinho
LEGENDA
0
Żołnierz Ukraiński: Dawajcie bracia Polacy bo Wy będziecie następni.
1
@kamil295 Podobno wszystko jest na dobrej drodze do tego aby Panowie się dogadali. ;)
1
@Sau_Ron Kaczyński o Andrew Dlugopisie?
7
Jeszcze tylko 3 dni... #5
#BleedGreen
0
@normasubiektywna O bardzo dziękuję ;)
1
@Encore Ogromne wsparcie no nie ma Harrisa to Seth będzie straszył za 3 ;)
5
Stefan, Seth Curry i trzeci brat?.... Boban Marjanović ;D
Ale siata płonie ;D
3
Kurcze ja cały czas myślałem, że ten Mendy z Chelsea to ma z 22 lata a On już 30.
Ło Cie.
1
@Arkon I Mendy na bramce ;D
0
@Medium @FCMichalo A to nie jest tak, że nie mogą kupować ale sprzedawać mogą? Taki dzik na 9 na 100% się przyda.
1
Skoro Chelsea ma takie problemy to dawać Nam tego dzika Lukaku. xD
0
@Hubsao To kogo bierzemy? xD
2
@Arkon Tak zwłaszcza teraz. Gdzie bardzo ciężko Nam idzie i każdy pkt jest na wagę złota. Też patrzę no powrót Kapusty z przymrużeniem bo po tak cięzkiej kontuzji chłopak pewnie będzie długo szukał formy.
2
@Pawel13sz Pamiętamy.
2
@Arkon I pięknie jest ;D
3
@Blaugrana68 "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."
2
@Arkon Szkoda ale walczymy dalej. ;)
0
I cyk Legia na 1-0!!!
EDIT: jednak nie.
0
@Encore Wygra Antek - Bucks idą teraz bardzo mocno. Choć przed sezonem stawiałem na Durantule.
1
@Rewolucja123 Batman dopiero przede mną ale jaram się jak małe dziecko ;D
"The hell you supposed to be?
I'm Vengeance."
https://x.com/i/status/1297339055605051392
1
@P33ck Nie inaczej ;D Chopin - Nocturne in C Sharp Minor (No. 20) | 1 Hour na YT
@PatrychoO wybacz ;D
12
Przypominam, że dzisiaj "Joker" - TVN g. 20
0
@pato1234 Z Twojego wywody wynika, że jak nie pójdziemy na wybory to będzie lepiej. Jeśli nie będziemy głosowali to nic nie zmienimy.
0
@FCB24 To fakt ;D w ataku na pewno ale może w obronie pomoże ;)
0
@takisobiektos Simmons już wraca więc może nie będzie tak żle. A nawet jeśli to będą grali serie 7 meczowe.
0
@Encore Nets zmietli z planszy 76. KD, Curry i Szaman będą bardzo grożni w PO.