1

@Krystian1588 Napisz do niego @patry295

1

@DonMatteo901 Dublet Ferrari i zwycięstwo Barcelony. I jest pięknie. ;)

1

@Pressinho Pięknie napisane. ;)

19

Stało się SA Spurs wygrało!!! Pop wygrał po raz 1336 w karierze i stał się trenerem z największą liczbą zwycięstw w sezonie zasadniczym w historii NBA. gratulacje dla Popa i kibiców SAS. :D
@Zazinho
LEGENDA

/photo/1

0

Żołnierz Ukraiński: Dawajcie bracia Polacy bo Wy będziecie następni.

1

@kamil295 Podobno wszystko jest na dobrej drodze do tego aby Panowie się dogadali. ;)

1

@Sau_Ron Kaczyński o Andrew Dlugopisie?

7

Jeszcze tylko 3 dni... #5
#BleedGreen

/photo/1

0

@normasubiektywna O bardzo dziękuję ;)

1

@Encore Ogromne wsparcie no nie ma Harrisa to Seth będzie straszył za 3 ;)

5

Stefan, Seth Curry i trzeci brat?.... Boban Marjanović ;D
Ale siata płonie ;D


3

Kurcze ja cały czas myślałem, że ten Mendy z Chelsea to ma z 22 lata a On już 30.
Ło Cie.

1

@Arkon I Mendy na bramce ;D

0

@Medium @FCMichalo A to nie jest tak, że nie mogą kupować ale sprzedawać mogą? Taki dzik na 9 na 100% się przyda.

1

Skoro Chelsea ma takie problemy to dawać Nam tego dzika Lukaku. xD

0

@Hubsao To kogo bierzemy? xD

2

@Arkon Tak zwłaszcza teraz. Gdzie bardzo ciężko Nam idzie i każdy pkt jest na wagę złota. Też patrzę no powrót Kapusty z przymrużeniem bo po tak cięzkiej kontuzji chłopak pewnie będzie długo szukał formy.

2

@Pawel13sz Pamiętamy.

2

@Arkon I pięknie jest ;D

3

@Blaugrana68 "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."

2

@Arkon Szkoda ale walczymy dalej. ;)

0

I cyk Legia na 1-0!!!
EDIT: jednak nie.

0

@Encore Wygra Antek - Bucks idą teraz bardzo mocno. Choć przed sezonem stawiałem na Durantule.

1

@Rewolucja123 Batman dopiero przede mną ale jaram się jak małe dziecko ;D
"The hell you supposed to be?
I'm Vengeance."
https://x.com/i/status/1297339055605051392

1

@P33ck Nie inaczej ;D Chopin - Nocturne in C Sharp Minor (No. 20) | 1 Hour na YT
@PatrychoO wybacz ;D

12

Przypominam, że dzisiaj "Joker" - TVN g. 20

0

@pato1234 Z Twojego wywody wynika, że jak nie pójdziemy na wybory to będzie lepiej. Jeśli nie będziemy głosowali to nic nie zmienimy.

0

@FCB24 To fakt ;D w ataku na pewno ale może w obronie pomoże ;)

0

@takisobiektos Simmons już wraca więc może nie będzie tak żle. A nawet jeśli to będą grali serie 7 meczowe.

0

@Encore Nets zmietli z planszy 76. KD, Curry i Szaman będą bardzo grożni w PO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?