fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Oni mają między sobą kosę? dla mnie zwykłego laika w tym temacie - geopolityki ich wiedza i rozumowanie jest imponujące. Bardzo szanuję Pana Bartosiaka bo widać, że gość jest bardzo inteligentny i taka dyskusja z Panem Wolskim byłaby mega mega ciekawa. ;)
1
@Sensible Oby to dobro do Nas Polaków/Polski wróciło. Gdy go będziemy potrzebowali.
0
@AdamaTraore #NiedlaWojny
4
@Faun Uuuu będzię oglądane. Wolski? dla mnie TOP
1
@HighestInTheRoom Otóż to jeśli wygra RB i Max będę zadowolony. Oby tylko nie płaczek. ;D
3
@HighestInTheRoom Forza Ferrari!!!
0
@DaPidejpi Moim zdaniem ludzie panikują bo po prostu się boją. Mają rodziny są zabiegani. Nie mają czasu siedzieć na La Bambli i czytać co się dzieje na froncie. To raz a dwa wojna nie rozgrywa się daleko od Polski gdzieś na Oceanie tylko za naszą granicą. Do tego nieudolny rząd i ta panika w pełni jest uzasadniona.
7
Miśki 3 ekipa Zachodu wyjaśniona w TD Garden. A pojedynek Tatum - JA? Ło ja Cie ;D. 37pkt -38 dla JA, ale to solenizant Tatum dopisuje kolejny Win. STO lat JT!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#BleedGreen
1
@LaRoja Ja osobiście do Bartosiaka nic nie mam. Tak jak napisałem bardzo inteligentny facet. Natomiast Wolski jakoś do mnie bardziej przemawia. Mówi prosto jest bardzo konkretny. Nie ukrywam, że lubię go słuchać. Przynajmniej ja to tak odbieram. ;)
2
@LaRoja Ciekawie? na 100% dwóch bardzo inteligentnych gości. Moim skromnym zdaniem Wolski > Bartosiak.
1
@Arkon To powiem Ci, że kiedyś jak byłem małych chłopakiem to może nie kibicowałem, ale trzymałem kciuki właśnie za... Milan. ;D szczególnie w finałach LM. Ale to stare dzieje. Od lat w sercu tylko wielkie JUVE. ;D
1
@Arkon Zdecydowanie Lahm, De Bruyne a jeśli chodzi o starszych to Gullit i Weah.
1
@takisobiektos Ależ oczywiście. Przytaczam tylko słowa putina. Takie ma plany/ambicje.
2
@Hubsao Przecież ten zjeb putin otwarcie powiedział, że chce aby państwa nadbałtyckie takie jak Łotwa czy Estonia powinny wrócić pod sztandary ruskich. Jego słowa z orędzia. xD
0
@AFA90 Obecnie jest Nas 1498.
1
@Bobo25 Ale gdzie Wam wszystkim do prawdziwego geopolityka Najmana. To chodząca encyklopedia ;D
2
@Rekker Obawiam się, że to będzie drugi Dembele. Te kontuzje nie wróżą nic dobrego w dodatku za kosmiczne $
1
@zadafcb Oby tylko zdrówko dopisało a będzie wielki ;D Zdrówka JT i czekamy na pierwszy pierścień ;D
8
@Kamilos84 Jeśli putin odpali atomówkę to już więcej o rosji nie usłyszymy i wie o tym sam putin. To zwykły blef i próba zastraszenia nic więcej.
1
@Azi Dokładnie nie ma broni idealnej. Drony są tylko uzupełnieniem wyposażenia zbrojnego.
3
@Arkon Może nie tyle ulubionych, ale ciekawych trenerów. Wenger, Lippi, Yupp Heynckes.
0
@ODWAGA Zezwolą? przecież już walczą po stronie Ukraińskiej. Czytałem, że walczą również Amerykanie i Białoruskie bojówki, które nienawidzą Łukaszenki.
4
@MesQueUnClub_87 Macierewicz podobno już jest blisko poznania prawdy. Kwestia godzin jak sądzę.
17
"Jeśli jesteście za — walczymy!" burmistrz miasta Konotop Artem Semenichin
9
@Mads NIe tyle wygrywa co raczej skutecznie się broni patrząc na to jakim potencjałem militarnym dysponuje rosja.
5
@Malkey95 Ja bym postawił na Tuska. Gość ma wszędzie znakomite układy był przewodniczącym UE. Dobrze mieć takiego gościa po swojej stronie.
0
@kamilop Busi nie będzie grał wszystkiego. Gość powoli się szykuje do MLS.
0
@Encore 50 za sezon? kurcze żaden koszykarz NBA tyle nie zarabia.
3
@Objectivo Oby tylko mu zdrowie dopisało a szczypiorek będzie dzielił i rządził w NBA. ;)
0
@pato1234 Nie dni a raczej tygodni a kto wie czy nie miesięcy. Nawet jęsli Ruskie zajmą większe miasta ambitni Ukraińcy się nie poddadzą.