0

@buszmen Daj już spokój z tymi USA. Wszędzie się pchają głosząc dobrą nowinę i pokój. Bankruci jebani. Oni najwięcej szczekają.

1

Jestem ciekawy co na słowa Włodka teraz myślą sobie kraje nadbałtyckie. Przecież to jasny przekaz. Najpierw Ukraina a następnie czas na Was.

1

@LioMessi10 Ostatni Bastion i Ocalały. Ten drugi petarda oparty na faktach. Operatorzy Navy Seal? dla mnie Top TOPÓW.

5

@Przemek2323 Moim zdaniem Lukaszenko latami tak głęboko wchodził w dupę Putina, że te wszystkie próby dogadania się z tym imbecylem białoruskim nie miały największego sensu. I Zachód to widział. Skoro nawet obywatele tego kraju nie specjalnie go szanują to daje jasny obraz tego człowieka.

0

Włodek w tańcu się nie pierd.... tak jak te pokraki Zachodnie pokroju Makaronów, Kanclerzy czy innych szczekaczy, którzy oferują zwykłą paplaniną propozycję ostatniej szansy ostatnich szans. To nie do Włodka tak do Włodka nie. Krótko i na temat.

0

@Peszko07 Wojna.

2

@JarekS Tak było z Isco, który idealnie by do Nas pasował o finalnie trafił do realu. To biznes tak jak słusznie napisałeś.

2

@Adi123456789 Carlos, Alba, Marcelo

5

@AdamaTraore Ruskie srają na Zachód od wielu lat bo wiedzą dobrze, że to Rosja jest bardziej potrzebna Europie nie odwrotnie. I taka jest prawda.

8

„Przepraszam za język, ale sramy na zachodnie sankcje. Nie mamy serów włoskich czy szwajcarskich, ale nauczyliśmy się robić równie dobre sery rosyjskie” – wypalił w wywiadzie dla popołudniówki „Aftonbladet” ambasador Rosji w Szwecji.
xD

3

@AduŚ07 To Boga wina, że człowiek człowiekowi zgotował ten los? Pycha, chciwość, gniew i nienawiść do drugiego człowieka doprowadziły do wojny nie Bóg.
I teraz jest podobnie.

8

@kubix05 Dzięki tej gumie poznałem marki samochodów. ;D
Piekne i dobre czasy. ;)

0

@kkbarca Z Destem jest taki problem, że nie potrafi/boi się zaatakować po skrzydle tak jak w swoim prime robił Alvis. Robił ogromne zamieszanie czym dawał sporo miejsca Messiemu. U Desta tego nie widzę.

1

@xL4sTx priv byczku ;)

0

@paweldunajecfcb Jak najbardziej. To serial nie tylko o wielkiej drużynie a o ludziach ją tworzących. Warto zobaczyć po raz ostatni Legendę Jordana.

6

@Worny Forza Ferrari!!!! ;D

30

Mnóstwo pochwał pod adresem drużyny i słusznie. Natomiast chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz mianowicie nareszcie mamy zawodników, którzy potrafią zagrać prostopadłą piłkę. Wincyj tego wincyj.

0

@tomcruise Tylko głupiec nie boi się wojny. Ja się boję ale nie zamierzam uciekać i zostawić moją rodzinę. I tak jak napisałem jeśli trzeba będzie będę bronił siebie i bliskich.

0

@Nazio87 Bronię mojej rodziny. Jestem tak nauczony aby nie uciekać a szczególnie z własnego domu. WALKA.

1

@wasylinho1 priv ;)

0

@wasylinho1 Może być po Angielsku?

1

@Stasiuburza No i takie wielkie powroty z przytupem to ja szanuje.

1

I cyk Inter w pape. xD Brawo. Sassuolo.

1

@Odcinkowy Oby uciekł.

0

O Kolejarz przegrywa szkoda. xD a za tydzień mecz w Szczecinie.

8

@KrychaFCB Ja odnoszę wrażenie, że w końcówce sezonu to Pedri za Kumana gasł z każdym meczem.

0

@Dior Stoichkov, Romario i Ronaldinho.

3

@Zoker Żałuj. Mestalla uciszone i konkretnie pozamiatane.

8

@BombowiecKrawczyk Tak jak słynna cieszynka u Kapustki. To powinno być zabronione. Zdrowie najważniejsze.

4

@IronSanHybrid Moim zdaniem za mało pokory było u tego szczypiora. Trafił w poprzeczkę z Madrytem i wielki grajek się zrobił. Do tego za wielkie $. Rzeczywistość szybko chłopaka zweryfikowała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?