1

@Nolife1899 Dokładnie Hali - Maxey a to dopiero początek i jeśli Pacers dobrze to rozegrają (przy tankują mocno bo na to się zanosi) to już w lato mogą mieć 3 kozackich starterów. A SacTown? organizacja mem 100 lat przebudowy i... idziemy w przebudowę. I tak jak napisałeś pewnie I runda i na rybki zwłaszcza na piekielnie mocnym Zachodzie. ;D
Co do 76 to tak jak już pisałem. Morey ma już w głowie plan na lato: Broda z nową umową + JoJo i Simmons za DAME i mamy BiG 3 Embiid + DAME + Broda.

4

@Encore Przyszła gwiazda ligi i nie mogę zrozumieć dlaczego SacTown go puściło a zostawiło tego dziada Foxa? Indiana idelanie trafiła z Halim bo to jest mocny fundament do przebudowy i to na lata. Do tego otrzyma mnóstwo minut. Piękny deal dla Pacers.

0

@DonMatteo901 Przyszłość tego kraju.... Masakra.

0

@BartqRKO Podobno Broda zostaje. Tak powiedział agentowi, Szamanowi i chłopakom z Nets. Czyli czekamy do lata.

2

@Ojciec5tkidzieci Dla Pepcia to gotowiec jak grać z przeciwnikami. ;D

16

@Azacca Nie ma znaczenia czy to biały, czarny, żółty czy zielony znęcanie się nad zwierzętami - bezbronnymi zasługuje na potępianie.

2

@Joe_Pesci I ja to bardzo szanuje. Praca pracą, ale rozerwać też się trzeba.

9

OJO!!!
czyli pewnie jakieś wałki już są z tą umową. xD

2

@FioletoweOczy Pewnie z 30 kg

14

Adama: Kurcze do treningu jeszcze kilka godzin a ch...j rozgrzewkę sobię zrobię. xD

/photo/1

2

@BorzyKrzys śp Roy Scheider i pierwsza myśl - "Szczęki". Znakomita rola.

5

@Pawel13sz Jak Don Corleone czy raczej jak Pablo Escobar. ;D

19

Jak ja się cieszę, że mogłem oglądać największego magika ever i naszą wielką Legendę.
Ronaldinho


1

@Pilka_jest_okragla A ja do tego grona dodam również trenera Bielsę. Gośc tak żyje każdym spotkaniem, że aż mi go szkoda. Bo gość już ma swoje lata.
https://www.coachesvoice.com/marcelo-bielsa-leeds-guardiola-pochettino/

3

@_Adek_02_ Książkę.

4

@Bunk420 Moje najlepsze wspomnienie z podróży to do Babci na schabowe. Najlepsze ever.

1

I cyk Juve na 2-0. Brawo.

0

@JohnnyBarca Ludzie to mają szczęście.

1

@Criss18Barca Ale z przodu będzie lipa. Dzisiaj co chodził na prawej to czapki z głów. Obrońcy Atleti nie wiedzieli co się dzieje. ;D

0

wrzutki w kosza 3 ostatnie mecze u siebie i 3 porażki. Stabilna forma co bardzo cieszy. ;D
Jeśli Barcelona wygra zaległe spotkania to awansuje na 1 miejsce w lidze ACB.

0

@kuz Nie mógł iśc do Pepa bo mieli skład już zaklepany to raz a dwa tylko pessie miało tyle kasy na GOATA.

0

@KapiFCB Prawdziwy lider. Prowadź Wodzu!!!

7

Za Lucho maszyna zwana Barceloną odpaliła na całego właśnie w meczu na CN przeciwko ATM. Oby ten mecz również był swego rodzaju przełamaniem i pójdziemy mocno. Podobały mi się bardzo madre zmiany za co brawa dla Generała i fakt, że po czerwonej kartce mądrze broniliśmy. Idzie lepsze. Magia wróciła na CN. ;)

1

Janek Oblak w szoku bo dawno nie wyciągał 4 piłek z własnej bramki. xD

3

Magia wróciła na Camp Nou

1

Nareszcie wyglądamy jak drużyna. Adama DZIK!!!

5

Alba bez Messiego nie "szczeli" gola żadnego. xD

2

Ten cały Felix to jak dziecko wygląda przy Adamie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ale już przestańcie płakać taktycy od siedmiu boleści jeszcze mecz się nie rozpoczął a już Michniewicze wytykają błędy. Dajmy Xaviemu robić swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?