0

@jeyx77x Wybieram bezpieczną opcję. I pieniążki w kieszeni, ale tak jak napisałeś jest wielu takich, którzy zaryzykują bo 10 mln kusi. ;)

0

@jeyx77x xD byczku inwestuje na giełdzie i zarządzam ryzykiem i nic mi się nie trzęsie. Ja nie żyje marzeniami, że może się coś uda. Dlatego wybieram opcję pewną. Czyli B.

0

@tristan87 O proszę jednak można przebić Karczewskiego.

1

@sintesox Każdy będzie lepszy xD. Dziadzia Baskets nie ma na nic siły.

2

@ObiwanKenobi To i tak nic w porównaniu do marszałka Karczewskiego, który za pańtwowe pieniądze latał z rodzinką samolotami. W gronie rodzinnym odwiedzał wyborców i przekonywał, że jedyna słuszna racja to pisowska racja i chu...j.

18

@MontelQ Oczywiście odp B. lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

3

@tobiasson92 Czyli można śmiało powiedzieć, że pisorki odniosły kolejny sukces.
xD

5

@kkbarca Ależ ten Baskets razi w oczy. Aj

1

@UbranyNaBialo Szkoda, że tak łatwo oddajemy kasę unijną, ale Jarek zapewnia, że stać nas na wszystko a "profesor" Głapiński zapewnia wręcz, że jesteśmy na tyle bogaci, że pożyczamy innym. To w sumie fajnie. ;)

4

Vateusz czy nie można było tego Turowa na spokojnie rozegrać z Czechami? Tyle $ poszło w piz..u. pisiorki nie potrafią w negocjacje ale po tylu latach waszych nieudolnych rządów już się do tego przyzwyczailiśmy.

0

@Encore Wróci Durnatula i wszystko wróci na swoje miejsce czy 1 seed na Wschodzie dla Nets. ;)

6

61

@ranger3120 Ludzie to mają szczęście w życiu.

5

Time Lord wyjaśnia Hornets ;D Celtics u siebie górą. ;)


2

@Lionel_Messi10 Celtics nie zawiedli ;D gratuluje kuponiku. ;)

5

@MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 Zobaczcie jak ta piłeczka tańczy u Roniego to czysta magia a teraz zobaczcie jak ta piłka przeszkadza Dembele. xD

25

Kiedyś było tak: magia, magia i jeszcze raz.... Ronaldinho


A teraz jest tak.... xD

2

@Momals11 Peszko. Bo bez odpowiedniej atmosfery cięzko o dobre wyniki.

0

@Nolife1899 Z Aytonem to jeszcze bym zaczekał. To ważny gracz dla Słońc fakt chce dużo ale takiego grajka ze świecą szukać. Obie strony powinny się dogadać. I moim zdaniem tak właśnie będzie. To takie przeciąganie liny Słońca chcą zobaczyć czy faktycznie wysoki da radę bo kontrakt będzie na kilka ładnych lat.
Oczywiście, że trzeba próbować, ale z głową. Popatrz na lolki chcieli BIG 3 i nie wypaliło to raz a dwa tymi kontraktami są zasrani na kilka ładnych lat.

1

@Nolife1899 Chciałbym, ze to wszystko było takie proste. Rzeczywistość jest jednak inna. To, że pozbierasz kilku All starów nie zapewni Ci mistrzostwa ba więcej często takie ekipy mają problemy aby powalczyć o coś więcej niż I runda. ;) Fakt jest kilka ciekawych nazwisk i lato zapowiada się genialnie.

0

@sdg Dzięki nie mogę już tego z edytować.

1

@Kamilos84 Jak nasze wojsko może być zdolne do czegokolwiek skoro rządzili nim takie jednostki jak Macierewicz i jego przydupas Misiewicz? no jak? Gen Skrzypczak w jednym z wywiadów powiedział, że gdyby Putin uderzył pełną mocą to w kilka godzin byłby w Warszawie. Śmiech. Na socjal są pieniążki na przejażdżki marszałka samolotami są pieniążki nawet na premie dla spracowanych posłów są pieniążki. Tylko na wojsko, służbę zdrowia nie ma. Bo skąd je wziąść?

24

@Danny Gaucho @Yanek Kawał dobrej roboty Panowie.

2

@Colin94 "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."

3

@msmsms Dawno już nikt nie uplastycznił tak odcinka w HP jak Czesio. ;D

4

Szaman co poczarował ;D mimo to porażka z ekipą Suns, która zanotowała swoje 11 zwycięstwo z rzędu. GSW natomiast 7 z rzędu. ;D


3

@norbi77 Jedyna słuszna taktyka. Tym zaskoczymy Ruskich. ;)

4

Mam nadzieję, że kiedyś La Bambla będzie tak uplastyczniona jak taktyka Czesia. xD

0

@paweldunajecfcb Zwykły łgarz i atencjusz. Nie wierze w żadne jego słowo.

6

Czy Barça powinna pozwolić grać Ousmane'owi Dembélé? Oczywiście, że tak. Jest naszym zawodnikiem z ważnym kontraktem to ma robić to co do Niego należy. Tyle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?