fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Dobra. Dziękuję Ci bardzo. ;) Wcześniej wystarczyło, że klikałem na filmik i wklejałem tutaj teraz tak zrobić nie mogę.
1
@Pawel13sz A ja nie mogę tego filmiku tu wkleić dlaczego?
Normalnie kopiuję go z TT a tutaj w momencie gdy próbuję wkleić ta opcja nie jest podświetlona po kliknięciu myszką.
1
@Pawel13sz a weż kliknij w ten link i skopiuj pierwszy filmik i wrzuć na La Bamblę. ;)
https://x.com/kporzee?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor
1
@Pawel13sz Widzę widzę ;D
0
Pany możecie skopiować video z twitera? przeglądarka Chrome? bo nie mogę wrzucić filmiku o co biega? Coś się pozmieniało?
0
Krzysiu już czaruje w nowej koszulce ;D Magia wraca do Waszyngtonu? ;D
1
@sokot Czyli odpowiednia grupa docelowa gali Najmana. ;D
1
@talizmo Za to w ZP Messi > Lewuś
7-0
0
@tomek8756 Zdecydowanie hymn USA jest jednym z najpiękniejszych tuż po Polskim. Absolutny TOP.
0
Ale, że Bayern Munszen przegrywa mając w składzie The Best piłkarza i drugiego na świecie tuż po wielkim Leo Messim to dla mnie szok i niedowierzanie.
3
"Paul Pogba (Manchester Utd) pogwałcił reguły gry i otrzymuje żółtą kartkę."
Flashscore.
Panie Pogba proszę nie gwałcić reguł gry ;D
1
@JackH To prawda Denver strasznie wygląda bez Jokera natomiast tu trzeba zaznaczyć, ze nie ma wsparcia. Jak wrócą Jamal Murray i Porter to ta gra będzie wyglądała inaczej. Cieszy forma Celtów ale spokojnie. W tym seoznie potrafiliśmy ograć Miami, żeby następnie przegrać z Spurs. ;D cieszy występ White, który fajnie chodził w debiucie. Idzie lepsze mam nadzieję. ;)
5
Celtics wyjaśniają Jokera i całe Denver 108-102. ;D świetny debiut "białego" w zielonych barwach. ;)
0
@Janiama Dla mnie niezwykłe jest, że jeden gość trzyma pół świata za jaja.
1
@Adi123456789 ;D
3
@Bagsik88 Bill Russell i Jordan. Uważam, że dla amerykańskich koszykarzy MŚ to kolejny turniej. Nic więcej. Wyżej w tej hierarchii jest wygranie ligi NBA i oczywiście złoto na IO.
0
@kynio302 Najgorszy jest ten wirus.
5
Sondaże pisiorkom spadają to co robimy? cyk 14 emerytura. Można? można ;D
1
@aldewir Suns dzisiaj zabawa. ;) pięknie to rozegrali.
18
@Hubsao Mnóstwo jest takich ludzi, którzy cierpią w samotności. Na zewnątrz z pozoru uśmiechnięci a w środku przeżywają ogromny ból i cierpienie.
11
"Człowiek, który cierpi, nie mówi już nic, albo prawie nic, a na pewno nie krzyczy"
Marek Kotański
1
@aldewir Bucks to biorą na miękko. ;)
0
@BartqRKO Zdecydowanie tak. Lopez coraz starszy i widać, że te kontuzje mocno dają się we znaki.
Mike Budenholzer poinformował, że Lopez wraca powoli do zdrowia po operacji pleców i na PO ma być gotowy.
1
@KapiFCB Ibaka bardzo solidny i w gruncie rzeczy Bucks nic nie tracą. Fajne wsparcie z ławki i tak jak napisałem jego kontrakt się kończy po sezonie i jeśli wypali to fajnie jak nie to pa pa. ;)
1
@KapiFCB Zdecydowanie chociaż tak sobie myśle, ze jednak Niemiec swoje zarobi. Jestem pewien, ze ktoś da mu tyle ile będzie chciał w końcu to NBA.
3
@KapiFCB Jestem zadowolony. Szrot powędrował dalej mamy wreszcie rozgrywającego a i Theis się pod tablicą przyda. Okienko na +.
Natomiast największe zaskoczenie to zdecydowanie trejd Krzysia z Mavs. Brawo panie GM taki kontrakt przehandlować to czapki z głów. ;)
5
A dzisiaj wielki rewanż za zeszłoroczne finały NBA czyli pojedynek Suns vs Bucks
Antek vs Ayton ;D
1
@Objectivo Najważniejsze ogniwo mistrzowskich GSW. Może nie widać, ale tyle energii i walki daje na parkiecie jak kiedyś w Bulls Rodman. Gość od czarnej roboty. ;)
3
@Salchent Dla Nets bardzo dobra pod warunkiem, że będą grali.
0
@BartqRKO Na 100% dostanie wypasiony kontrakt pytanie na jak długo jestem pewien, ze kumpel Morey zagwarantuje mu dobre warunki. No cóż to ryzyko dobrze o tym wiesz.