1

@Pawel13sz Dobra. Dziękuję Ci bardzo. ;) Wcześniej wystarczyło, że klikałem na filmik i wklejałem tutaj teraz tak zrobić nie mogę.

1

@Pawel13sz A ja nie mogę tego filmiku tu wkleić dlaczego?
Normalnie kopiuję go z TT a tutaj w momencie gdy próbuję wkleić ta opcja nie jest podświetlona po kliknięciu myszką.

1

@Pawel13sz a weż kliknij w ten link i skopiuj pierwszy filmik i wrzuć na La Bamblę. ;)
https://x.com/kporzee?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

1

@Pawel13sz Widzę widzę ;D

0

Pany możecie skopiować video z twitera? przeglądarka Chrome? bo nie mogę wrzucić filmiku o co biega? Coś się pozmieniało?

0

Krzysiu już czaruje w nowej koszulce ;D Magia wraca do Waszyngtonu? ;D


1

@sokot Czyli odpowiednia grupa docelowa gali Najmana. ;D

1

@talizmo Za to w ZP Messi > Lewuś
7-0

0

@tomek8756 Zdecydowanie hymn USA jest jednym z najpiękniejszych tuż po Polskim. Absolutny TOP.

0

Ale, że Bayern Munszen przegrywa mając w składzie The Best piłkarza i drugiego na świecie tuż po wielkim Leo Messim to dla mnie szok i niedowierzanie.

3

"Paul Pogba (Manchester Utd) pogwałcił reguły gry i otrzymuje żółtą kartkę."
Flashscore.
Panie Pogba proszę nie gwałcić reguł gry ;D

1

@JackH To prawda Denver strasznie wygląda bez Jokera natomiast tu trzeba zaznaczyć, ze nie ma wsparcia. Jak wrócą Jamal Murray i Porter to ta gra będzie wyglądała inaczej. Cieszy forma Celtów ale spokojnie. W tym seoznie potrafiliśmy ograć Miami, żeby następnie przegrać z Spurs. ;D cieszy występ White, który fajnie chodził w debiucie. Idzie lepsze mam nadzieję. ;)

5

Celtics wyjaśniają Jokera i całe Denver 108-102. ;D świetny debiut "białego" w zielonych barwach. ;)


0

@Janiama Dla mnie niezwykłe jest, że jeden gość trzyma pół świata za jaja.

1

3

@Bagsik88 Bill Russell i Jordan. Uważam, że dla amerykańskich koszykarzy MŚ to kolejny turniej. Nic więcej. Wyżej w tej hierarchii jest wygranie ligi NBA i oczywiście złoto na IO.

0

@kynio302 Najgorszy jest ten wirus.

5

Sondaże pisiorkom spadają to co robimy? cyk 14 emerytura. Można? można ;D

1

@aldewir Suns dzisiaj zabawa. ;) pięknie to rozegrali.

18

@Hubsao Mnóstwo jest takich ludzi, którzy cierpią w samotności. Na zewnątrz z pozoru uśmiechnięci a w środku przeżywają ogromny ból i cierpienie.

11

"Człowiek, który cierpi, nie mówi już nic, albo prawie nic, a na pewno nie krzyczy"
Marek Kotański

1

@aldewir Bucks to biorą na miękko. ;)

0

@BartqRKO Zdecydowanie tak. Lopez coraz starszy i widać, że te kontuzje mocno dają się we znaki.
Mike Budenholzer poinformował, że Lopez wraca powoli do zdrowia po operacji pleców i na PO ma być gotowy.

1

@KapiFCB Ibaka bardzo solidny i w gruncie rzeczy Bucks nic nie tracą. Fajne wsparcie z ławki i tak jak napisałem jego kontrakt się kończy po sezonie i jeśli wypali to fajnie jak nie to pa pa. ;)

1

@KapiFCB Zdecydowanie chociaż tak sobie myśle, ze jednak Niemiec swoje zarobi. Jestem pewien, ze ktoś da mu tyle ile będzie chciał w końcu to NBA.

3

@KapiFCB Jestem zadowolony. Szrot powędrował dalej mamy wreszcie rozgrywającego a i Theis się pod tablicą przyda. Okienko na +.
Natomiast największe zaskoczenie to zdecydowanie trejd Krzysia z Mavs. Brawo panie GM taki kontrakt przehandlować to czapki z głów. ;)

5

A dzisiaj wielki rewanż za zeszłoroczne finały NBA czyli pojedynek Suns vs Bucks
Antek vs Ayton ;D

/photo/1

1

@Objectivo Najważniejsze ogniwo mistrzowskich GSW. Może nie widać, ale tyle energii i walki daje na parkiecie jak kiedyś w Bulls Rodman. Gość od czarnej roboty. ;)

3

@Salchent Dla Nets bardzo dobra pod warunkiem, że będą grali.

0

@BartqRKO Na 100% dostanie wypasiony kontrakt pytanie na jak długo jestem pewien, ze kumpel Morey zagwarantuje mu dobre warunki. No cóż to ryzyko dobrze o tym wiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?