fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zazinho I teraz tak czytam komentarze fanów Celtics i wszyscy jednym głosem piszczą, ze to bardzo dobry deal ;) nie ukrywam, że chetnie go zobaczę na parkiecie w zielonej koszulce. ;) Co do Spurs to spokojnie teraz będzie czas na przebudowę macie znakomitego Murraya i może warto wokół niego budować coś ciekawego. Teraz trzymać mocno kciuki za rekord Popa oby się udało jakoś ugrać te kilka spotkań. ;)
0
@BartqRKO No zobaczymy jak to wyjdzie. ;)
1
@FCB24 To prawda, ale teraz 76 w def wyglądają słabo bo Broda nie broni. Czyli będzie 4 vs 5. I tak jak pisałem z @Encore na papierze dla mnie lepiej Nets. Czas pokaże jak będzie ;)
1
@Encore 76 sporo tracą w def. bo Broda w def to zwykły placek. Za to Nets w def sporo na + i ten Curry. Problemem Nets jest to, że Ben pewnie nie zaszczepiony tak jak Szaman więc na Brooklynie nie zagra. Ciężko powiedzieć kto wygrał. Na papierze dla mnie Nets.
0
@Momals11 Co zrobisz? znak czasu.
2
@TheNekro94 Kucharzy już mamy i to najlepszych bo czarnych.
1
@Zazinho Ten White dobry jest? to rozgrywający?
1
@dmcteam Powera i jest zdrowsza moim zdaniem.
0
@BartqRKO Dla mnie szok!!!! że Krzysia już w Mavs nie zobaczymy ;D
2
@Comfortable_ Zawsze. Pies będzie Cię bronił a ten sierściuch? pierwszy spierd.... gdzie raki zimują. Dlatego psy zawsze górą. ;)
@dv7wisnia Jak byłem mały pogryzł mnie pies i miałem takie stany lękowe przed tymi zwierzakami, że szok. Gdy widziałem na ulicy taką pokrakę to uciekałem na drugą stronę, albo do sklepu. Od pięciu lat mam wspaniałego psa (to taka forma terapii) niesamowicie inteligentnego. Wszystko rozumie mimo braku treningu. Na początku miałem obawy tak jak Ty, ale po kilku miesiącach nie było żadnego problemu. ;)
8
@dv7wisnia Nienawidzę kotów. Dlatego mam psa, którego bardzo kocham.
2
@Nazio87 Powiedzonka i jak najwięcej motywacji. Nie odpuszczaj!!
;)
0
@Encore Defensywa Nets po tym dealu? dla mnie TOP
0
@Encore Nets do przodu na tym dealu. ;D
0
I teraz nie wiem czy się śmiać czy płakać.... xD
1
@Ziemny Tak jak napisałem wyżej NBC na streamach. ;)
1
@MesQueUnClub96 Forza Ferrari!!!
3
@zadafcb Fajnie, że SB będzie w Polskiej tv jednak ja tradycyjnie obejrzę w amerykańskiej tv bo jednak emocje komentatorów są zupełnie na innym poziomie. ;)
W tym roku finał pokaże stacja NBC.
0
@gimmeq1 współczuje byczku ;D ale zapamiętasz to do końca życia. ;D
2
@IronSanHybrid Ta prezentacja Dembe.... bawi po dziś dzień. ;D
0
@Encore Zabawa na Brooklynie w wykonaniu Celtics ;D
1
@Salchent Jedziemy z Nimi króciutko ;D
0
@taris Ja Janka bym chętnie zobaczył w Juve za placka Szczęsnego. Ale znając życie pójdzie do Anglii i zagra w ekipie Srok.
0
@Encore Na 100% kontuzja KD nie jest tak poważna więc spokojnie. ;)
0
@Encore Spokojnie tam dużej różnicy nie ma. Wróci i Nets pozamiatają resztę. W PO to już będzie inne granie.
1
@Encore Zobaczymy co będzie dalej. Teraz na tapecie połamane Nets i tu również powinniśmy wygrać a w tle mam nadzieję na transfer Szredera. ;)
3
@Krzychuuuu14 No żle bo to kolejny pisiorek w TK.
1
@Encore Już zmieniony ;D
4
No to teraz już oficjalnie większością głosu Bogdan Święczkowski został wybrany sędzią TK.
4
Głosowania w sejmie za kadencji pisiolandu to jedna wielka farsa. Jarek się spóżnił na głosowanie i co? Pani Witek co robimy? reasumpcja? xD