fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb Wow ;D pięknie to zrobił.
Deebo? absolutny TOP
2
Antek vs Joker ależ będą wióry leciały ;D pojedynek Bucks vs Nuggets.
5
@zadafcb Yeahhhhh!!!! nareszcie. Brawo Bengals ależ piękna historia. przegrywali już -18 i wygrali. Jeszcze raz wielkie brawa za walkę do końca.
Chciałbym również pochwalić McPhersona zachował się jak stary wyga. Opanowanie przy FG jestem pewien, że stres był ogromny, ale poradził sobie. To będzie kawał Kickera. ;D
1
@zadafcb I teraz niesamowity INT. Ale szansa dla Bengals. ;D
0
@graco14 I przychodzi pierwszy mecz z wrzutkami w LM i do domku. ;D
2
@Mistrzu888 Znakomity sezon a PO to czyste szaleństwo ;D
Emocje na najwyższym poziomie. ;)
5
@Mistrzu888 @kamil295 @zadafcb Chiefs się popsuło. Wracamy Panowie!!! wracamy ;D i podwyższenie za 2 i... mamy remis. ;D
Let's Play Ball!!!
1
Brawo Bengals!!! o to właśnie chodzi. Walczymy.
0
@Kondziubarca #NIedlaturlacza
1
@Mistrzu888 Kurcze w zasadzie po każdym snapie Mahomes ma cały dzień na to aby dokładnie podać kolegom. ;) No nic walczymy dalej. ;)
1
@Mistrzu888 Liczę mocno na niespodziankę i zwycięstwo Bengals. Wiem, że stać ich na to.
3
Chiefs jak na razie zabawa. Liczę, że Bengals pokażą charakter. Jazda Burrow.
Do your job.
1
@elmayakos No właśnie. Tak jak Ci wspomniałem wyżej widziałem kilka filmów z tego roku jak właściciele pomp narzekali, ze przy minusowych temperaturach pompy nie dawały rady. No zobaczymy najpierw muszę sprawdzić u dostawcy gazu czy i jak będzie wyglądało przejście na ogrzewanie tym paliwem. ;)
0
@elmayakos Na gaz również jest dotacja a z tymi pompami widziałem na YT spore problemy zwłaszcza w te mrożniejsze dni. Gaz jest pewniejszy choć nie wykluczam pompy w przyszłości.
1
@AssisMoreira Dziękuję no muszę sprawdzić bo mam kopciucha i szykuję się na wymianę. I ten gaz chodzi mi po głowie. Bo ma przyłącze i chciałbym to wykorzystać. ;)
1
@bafi Na chwilę obecną do przodu, ale znając Celtów to mogą jeszcze przegrać. Trzymam kciuki za GSW, ;)
@MesQueUnClub_87 Piorun uderzył ale co babeczka miała szczęście to nie mam pytań. dosłownie milimetry i by jej obcięło głowę. ;)
3
W życiu to trzeba mieć szczęście. Koteczek pierwszy poleciał sprawdzić czy nic się nie stało. Bohater.
0
@AdiKingu96 I jaki to jest smutny obraz naszego państwa z tektury, że prywatna osoba zbiera na sprzęt medyczny dla dla chorych dzieci.
2
@AssisMoreira Byczku bardziej chodzi mi o sposób podłączenia instalacji. Mam przyłącze gazowe i rozumiem, że jeśli chcę ogrzewać teraz kociołkiem gazowym to należy iść do gazowni z wnioskiem o przebudowę przyłącza zgadza się?
3
@BART97 @Batys ;D zawsze mogę na Was liczyć. ;)
0
Czy ktoś z Was ogrzewa dom gazem? mam pytanko.
1
@Zoker Jak to mawiał Yoda:
Zaiste cudowny umysł dziecka jest. ;D
0
@Bunk420 ;)
2
Dawno wiatru nie było.
1
@DLFCB Z cyklu: marzenia vs rzeczywistość
1
@Ascend @amanter Jak pokazuje historia w obliczu wojny wszystkie sojusze padają. Bo każdy dba o swoją dupę.
2
@amanter Oczywiście, że zależy. Wojna dla amerykanów to znakomita opcja do zarobku. A oni nie przepuszczą takiej okazji.
3
@zadafcb Kurcze to by było mega przeżycie zobaczyć w akcji żywą Legendę. Trzymam kciuki. ;D
4
@zadafcb Taki "Last Dance" na pełnej ku.... Co Brady nie da rady? xD
Banery i koszulki z nadrukiem: It's all about 8 ;D
1
@zadafcb Od wszystkich spływają gratulacje za wspaniałą karierę i 7 pierścieni a tu się okaże jeden wielki Zonk. ;D