fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pawel13sz Baskets na tym obrazku? dla mnie TOP xD
10
Jesteś zmęczony po robocie? usiądź i zrelaksuj się oglądając Dziennik TV o 19-30. Tu znajdziesz rozrywkę na najwyższym poziomie. Wybitni eksperci (czyt. Najman ) i rzetelne informacje bez ściemy i mówią jak jest - po prostu. xD
0
@marian_konopka Szuka rytmu w PNA xD
0
@jaras121 Tego nie wiem tzn na pewno nie w Polskich stacjach ja oglądam tylko na stremach. Jeśli chcesz to wrzucę Ci link przed meczem. ;)
1
Przypominam, że dzisiaj o 18-30 El Classico w kosza a spotkanie odbędzie się w Madrycie. Jazda z mierdami!!!!
0
@UbranyNaBialo Piszecie tak jakby w naszej kadrze sami gracze z Ektraklapy grały. Lewuś Złota Malinka, modelka Krysia, Szczęsny klej w rękawicach, Gliki, Miliki, Piatki, Soboty i inne primadonny. No nie piszcie, że nie ma z kim grać. Problem w tym, że brakuje trenera, który potrafi tak ułożyć zespół aby te trybiki odpaliły. Ciężko grać pięknie skoro przychodzi Nawałka z taktyką "gramy na Lewego". ;)
3
@UbranyNaBialo Szkoda tylko, że klej puszcza jak przychodzi walczyć o pkt dla Polski. Ale co zrobisz? nic nie zrobisz.
1
@zadafcb Ale co Packers to zepsuli to nie mam pytań. 1 seed faworyt bukmacherów. Ogromne rozczarowanie kolejny już sezon. Brawa dla 49ers w szczególności dla special teams uratowali ten mecz. ;)
4
Przypominam dzisiaj mamy 23 dzień Nowego Wału. xD Spokojnej i radosnej Niedzieli wszystkim życzę. ;)
1
@zadafcb Brak mi słów co Titans a właściwie Ryan Tannehill zrobił w końcówce.... brawo Bengals znakomita historia.
0
@Nightingale Nieudacznik Bartomeu
3
@Encore A w przerwie na NHL i Baseball ;D
5
Ale co Titans grają w defensywie to nie mam pytań. Wchodzą jak w masełko. Miazga. ;)
2
He's back. Król Henry wrócił ;D
8
@LeoMesjasz Że nie zasłużę sobie aby pójść do królestwa Bożego. Tego się boję. Przeraża mnie wieczność bez miłości.
1
@zadafcb Pierwsza akcja i już INT to będzie znakomite spotkanie ;D
8
Wszystkim "dziadkom" na tej stronie życzę spełnienia marzeń. Sto lat ;D
0
@Emhyr Jestem zdziwiony, że jeszcze do Smudy nie dzwonili. ;D
1
@Encore Kriszcziano i jego podanie było decydujące. Bez tego podania nic by nie było. ;D
0
@Roni/VEB Odnośnie Lonzo Gonzo to już się chłopak połamał 2 miechy przerwy.
3
@paweldunajecfcb Dyscyplina, samozaparcie i marchewka do chrupania.
2
@Encore Tatum wysokie 6 miejsce ;)
2
"Sąd Okręgowy w Warszawie prawomocnie uniewinnił znanego pirata drogowego Roberta N. ps. Frog w sprawach dotyczących szybkiej jazdy w Warszawie i pod Kielcami. Wcześniej sąd I instancji częściowo uznał jego winę i wymierzył mu karę 2,5 roku bezwzględnego więzienia." rmf24.pl
I taką reformę sądownictwa to ja szanuję brawo Zbyszek "mniej niż zero".
11
@bartekvisca @Bykunn @kazbychu @kynio302 Mądra, ładna i do tego głosik cudny ;D
17
"Zwolnienia pracowników lub podwyżki cen. To szokująca propozycja Donalda Tuska udzielona przedsiębiorcy" – grzmi w materiale TVP pis a jak było naprawdę?
2
Szkoda czasu na te szkodniki. Lapcio króciutko z tym najemnikiem i jego agnetem.
1
@MesQueUnClub96 W tym ponad 1500 przypadków Omikrona.
1
@IronSanHybrid I spokojnie wygrywamy ;)
1
@IronSanHybrid Staram się jak mogę ale ten deszcz... ;D
0
Dwa ostatnie spotkania Barcelony i 6 bramek straconych.
Factos