4

Doncic wyjaśnia Miśki. Seria 11 zwycięstw z rzędu zakończona. ;D


2

Brawo City!!! Brawo Pepcio. ;)

1

@Barca1992 Brady i spólka będą grożni i nie wolno ich lekceważyć natomiast jeśli "król Henry" wróci do gry to stawiam na Titans. ;)

3

@magister97r @Encore Chodzą słuchy, że jeśli Morey nie dostanie konkretnej oferty to potrzyma Bena do końca sezonu. ;D

1

@Batys Niestety nie zdążyłem przeczytać. Jasny komunikat - nie ma takiej dyskusji.

1

@Lionel_Messi10 Zdrówka jak najwięcej ;)

2

Zobaczycie, że jeszcze Wuja wróci do kadry. xD

1

@Objectivo Zadyszka zadyszka. Spokojnie tam jest tak potężny potencjał, że nie ma się co martwić. ;)

3

Antek i Krzysiek na pełnej i GSW nie ma ;D JA i spółka z 11 zwycięstwem z rzędu. Dzieje się ;D


0

@Encore Czuję, że będzie to znakomity mecz. ;)

1

@El dominatore Ponieważ kocham Celtics to wybór pada na Rajona Rondo. Strasznie charakterny zawodnik. A ja lubię takich. ;D Zielonego z GSW również uwielbiam to co gość daje na parkiecie jest nieocenione i warte każdych pieniędzy. ;)

0

@Encore Bronek nie zbiera strzelców tylko swoich kumpli xD

1

@Kidd Wymiana Wessa za Ścianę i wszyscy zadowoleni. ;D

0

@JohnnyBarca Niby tak, ale Broda postawił ich niejako pod ścianą. Nie chcę już dla Was grać i co mi zrobicie? ;D

0

@Encore Wrócił Szaman i magia wróciła ;D

1

@Encore Nets wrzucili 2 bieg i Bulls nie ma. ;)

0

@Uukasz_93 Problem w tym, ze tak jak @BartqRKO napisał Grantem interesuje się pół ligi. ;) i jestem pewien, że Detroit dostaną za Granta sporo. Czy Bulls będą w stanie przebić konkurencję?.

0

@BartqRKO Dokładnie bez wzmocnień Bulls będzie ciężko i moim zdaniem chcąc wykorzystać swój potencjał powinni ryzykować i powalczyć o Granta. DeRozan i Vuc młodsi nie będą. ;)

0

@Uukasz_93 Teraz Bulls będą mieli bardzo ciężko. Jestem ciekawy czy będą próbowali coś zmienić w składzie przed zamknięciem okienka. Bo tak jak napisałeś z tymi brakami to może nie wystarczyć na finał NBA.

0

@BartqRKO Może to i lepiej dla Nas kibiców. Nets bez Szaman się męczą. Dzisiaj pozamiatali Bulls i to w United Center.

0

W hicie NBA Nets spokojnie wyjaśniają Bulls. BiG 3 z NY nie daje najmniejszych szans. ;D


3

@ElKamil i DM z prawdziwego zdarzenia.

0

@noface Tylko Juve.

7

Czas Basketsa powoli dobiega końca. To widać z sezonu na sezon gra coraz gorzej, I tak jak piszecie powinniśmy spróbować w kilku spotkaniach zagrać Frankiem na DM. Jeśli się nie mylę to tak właśnie grał w Ajaxie. Nic nie tracimy trzeba próbować.

0

Wrzutki nie wiedzą co się dzieje xD

1

Kurcze momentami jak usiądziemy na wrzutki to nie wiedza gdzie są.

4

Dembe dzisiaj robi całą robotę w ataku.

0

Skywalker i moc jest z Nami!!!!

0

Barcelona nie umie w transfery...

0

Gra wrzutek prosta jak konstrukcja cepa. Długa na Lewego tzn na Wezewiusza i Nasi zesrani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?