fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona nie umie w transfery...
0
Gra wrzutek prosta jak konstrukcja cepa. Długa na Lewego tzn na Wezewiusza i Nasi zesrani.
1
@escarabajo oj tak i smacznej kawusi ;)
0
@Encore Celtics mówią, że Brown i Tatum są nietykalni. Więc nici z trejdu. A ta propozycja bardzo ciekawa. ;)
5
Dzisiaj 12 dzień Nowego Wału. Zdrówka wszystkim życzę. ;)
1
@IronSanHybrid Tu nie ma nad czym dyskutować ;D
6
Makłowicz? dla mnie TOP
0
@wroclawskifan Bardziej chodzi mi o ten porywisty wiatr i padający śnieg ;D
2
@macio_944 I na 6 rano do roboty. Nie ma że boli.
0
@BorzyKrzys Jack Nicholson jako Joker? dla mnie TOP
5
Klay Thomson wrócił!!! i już pięknie zamiata i ta dzika radość Stefana ;D Zdrówka byczku ;D
9
Alemany słowo roku 2022 na La Bambli xD
1
Możecie mówić co chcecie, ale za Tuska takich podwyżek gazu i energii nie było.
1
@ranger3120 @macio_944 @Janek_7 55 lat a wygląda rewelacyjnie. Piękna kobieta ;)
1
Pani Salma Hayek? dla mnie TOP
https://www.instagram.com/p/CYRcvNEND3A/
5
Alemany? dla mnie TOP
8
Ale Mati popatrz na takiego Alemanego. Chłopak dwoi się i troi nie je, nie śpi tylko siedzi przed komputerkiem z księgową i liczą co i jak można jeszcze zrobić aby Barcelona mogła rywalizować w możliwie najlepszymi zawodnikami innymi słowy wróciła szybko na szczyt. A teraz popatrzmy na tego nieudacznika Bartomeu. xD
3
@zadafcb Genialny sezon i emocje do ostatniego spotkania. ;)
4
Przechwyt i koniec dogrywki 49ers zagrają w PO!!!!. Thomas pozdrawia kibiców Rams ;D Wielkie mecz i zwycięstwo San Francisco. Brawo Jimmy, Deebo i reszta. ;D Rams prowadzili już 17-0 i to u siebie ;D Kurcze genialny sezon. Mam nadzieję, że PO Nas nie rozczarują. ;)
4
Jimmy co rzucił . Ale co Deebo zatańczył z obroną Rams... coś pięknego. Ronaldinho tak kiedyś tańczył z czerwonym Ramosem. Mamy emocje ;D 26 sekund do końca i mamy remis. Będzie dogrywka będą emocje. ;D
2
@4drian0 Adrian porysowałeś mi ekran ;D
5
@zadafcb i wszyscy fani NFL szykują się dwie ciekawe pozycje filmowe:
"American Underdog" po prostu niesamowita historia QB Rams Kurta Warnera
Druga pozycja to "Home team" i w roli głównej Sean Payton ciekawa historia trenera Saints ;D
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=xppbyXSxPlo&ab_channel=Netflix
5
Panie Xavi tak się broni całą drużyną ;D
1
@AdiKingu96 Co znaczy genialny trener. Wchodzi poukładał wszystko jak trzeba i punktują aż miło.
2
Jags pięknie ciśnie Colts. ;D Wentz widać troszkę zesrany ;D
1
Wielkie meczycho w Rzymie i genialny comeback Juve. Brawo takimi meczami walczy się o LM.
Juve per sempre saraaa... ;D
1
Jazda Juve!!! Jazda
1
@Pewex Uważam, ze mamy bardzo realne szanse dostać porządnie na pizd....takie 3,4-0. Gramy taką srakę, że szkoda gadać.
0
@karolup Oczywiście, że mam takich znajomych głównie fanów wrzutek ;D i szyderka czy śmianie się z pajcerki/kopromitacji Barcelony jest na porządku dziennym natomiast jest to bardziej w formie docinek czy śmieszków a nie wrogiego nastawienia. Ja generalnie unikam chamskich pyskówek bo wiem, ze to i tak nic nie da. To tyle w kwestii znajomych natomiast co do plucia na klub ja wychodzę z założenia, że jeśli jest żle to trzeba o tym mówić bo klepanie frazesów pod tytułem: teraz to już na pewno lub kolejny mecz jak finał kompletnie do mnie nie przemawia zwłaszcza, zę nie raz piłkarze obiecywali a następnie kompletnie zawodzili. Konstruktywna krytyka tak bo od tego jesteśmy. Daleki jestem od wyzywania czy obrażania szczególnie naszych Legend, ale jeśli grają słabo to trzeba o tym pisać/mówić a nie klepać po plecach. Takie jest moje podejście. ;)
3
@karolup Zdecydowanie przejaw uczuć. Bo jeśli człowiek ogląda przeżywa, denerwuje się czy klnie- co ostatnio zdarza się często patrząc na to co się w klubie dzieje :D to oznacza coś więcej niż hobby. Natomiast z wiekiem zmienia się podejście to znaczy, kocham Barcelonę, ale są rzeczy ważniejsze w życiu jak rodzina, praca czy inne sprawy.