La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

konto usunięte

2

@Encore @fart @kamyk_23

Ben Simmons i Zion Williams.
Dwoch graczy o niesamowitym potencjale a sami sobie marnuja kariery… Ehhhh szkoda.

2

@El dominatore Troche inny przypadek. Ben nie chce grać dla Fili a Zion jest gruby

3

@El dominatore Pamiętam jak Zion i JA wchodzili do ligi. Odpowiednio #1 i #2 draftu wszyscy jednym głosem mówili, że to właśnie Zion będzie dzielił i rządził. Tymczasem JA obecnie zamiata tego grubaska. Zupełnie inny poziom ;D

1

@fart Chociaż Zion w tamtym sezonie rewelacja według mnie

1

@Encore JA również łapał kontuzje i gdzie jest teraz? Zion to bestia, ale obecnie tylko w reklamach chipsów i Mountain Dew. ;)

1

@fart No niestety ale może się ogarnie

konto usunięte

0

@Encore Ale dls nich dwoch problemem jest glowa.
Ben nie zrobil progresu od 4 sezonow bo jest leniwym ch…
Zion marnuje sie bo jest leniwych i grubym ch… ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?