- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
5
"LeBron James nie bierze gry na siebie w decydujących momentach":
"LeBron James nie ma finezji i polotu w swojej grze":
"LeBron nie porywa tłumów":
"LeBron nie ma rzutów za 3 pkt":
"LeBron nie umie kozłować":
Myślę, że tyle wystarczy.
Miłej "lekturki"
@Encore @escarabajo @fart @zadafcb @BartqRKO
1
@michal26 Tylko nie wiem co chcesz udowodnić tymi filmikami. Nie twierdzę że jest inaczej niż napisałeś, ale każdy jest w stanie wyciągnąć kilka materiałów i zmontować jaki to Steven Adams nie jest bogiem kozła.
Ktoś kto jest uszczypliwy powie, że najważniejsze rzuty w karierze LeBrona oddał Ray Allen w 2013 i Kyrie w 2016. Natomiast ja mogę wtedy powiedzieć że bez LeBrona, to oni by mogli w tym czasie butelką po winie co najwyżej rzucić do kosza, wygrzewając się na słoneczku po odpadnięciu w play offach.
Wielcy zawsze mają swoich zwolenników jak i przeciwników. Osobiście i tak wyżej cenie Jordana, ale nie mam problemu z ludźmi, którzy uważają na odwrót.
0
@michal26 nigdzie nie podałem argumentów „antyLebron”, wręcz go chwalę i mówię, że jest kawał grajka:) jednak zdania kto lepszy MJ czy Lebron? Nie zmienię:)
0
@michal26 Tak jak Bartek napisał bronek jest jednym z najlepszych tu nie ma nad czym dyskutować natomiast w kluczowych akcjach pali się niesamowicie.
0
@escarabajo to akurat nie było do Ciebie. Pewnie @Encore kojarzy o kogo chodziło, a nie chcę tamtego użytkownika jechać publicznie, a jedynie zjechać argumenty, które mnie rozśmieszyły xD
@fart no a ja się nie zgadzam. LeBron w wielu clutch moment właśnie był decydujący. Ot pamiętny finał 2016 roku.
@BartqRKO uważam, że Jordan nie spotykał się z takim hejtem jak właśnie LeBron. Na Jamesie spoczywała ogromna odpowiedzialność, presja i były to inne czasy. Ludzie ogólnie są bardziej roszczeniowi.
To co wymagano od Niego w Cleveland i jaką nienawiścią go darzono po odejściu do Miami Heat jest nie do wyobrażenia.
Oczywiście. Zawsze można stworzyć takie filmiki, jednak...mimo wszystko mówią cos o tym graczu.
Polecam obejrzeć 42 minutowy filmik pokazujący całą jego karierę i co przechodził i sobie porównajcie z czym zmagał się On, a z czym Jordan.
Wspomniany filmik: