fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HansFCB Oczywiście, że tak ja sobie tylko tak głośno myślę. ;D To raz a dwa i bez Szamana Nets wyglądają znakomicie finał jak nic. ;)
1
@KrwawiaceoczyVEB Szaman to znakomity rozgrywający i tu nie ma nad czym dyskutować. Natomiast gdybym był GM to za Chiny takiego grajka bym nie chciał. Dzisiaj mówi, że będzie grał a za dwa dni powie, ze nie będzie. I weź z takim rozmawiaj za grube $. Umiejętności ogromne, ale koszykówka to sport zespołowy. ;)
0
@HansFCB Poważnie uważasz, że PTB chciałoby oddać Lillarda za Szamana? :D przecież mentalnie to nieba a ziemia. ;) DAME poukładany i prawdziwy lider a drugi fantasta i Szaman, który raz mówi, że ziemia jest płaska a póżniej odprawia czary w hali TD Garden. ;D Powiem Ci, że z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że KI nie gra w Bostonie.
4
Cała magię rzuciliśmy na San Marino. I teraz mamy to co mamy.
1
Pawełku ostatnie 20 minut gdzie te wrzutki?
0
@Drozdu7 Mecz na wyjeżdzie, psycha, krzyczący Lewandowski i mamy efekt.
0
U Lewego psycha siadła. xD
1
@MesQueUnClub96 A TY nie? Czyli rozumiem, że średnia Polska walcząca z Albanią jak równy z równym to szczyt możliwości z Lewizną ZP na czele. Ambitnie.
2
@MesQueUnClub96 Pamietamy tylko, że to Albania nie Włochy czy Francja.
0
@bartekvisca Kriszcziano potrafi tylko Lewy ZP nie.
1
Ale jak to Lewy to przecież ZP.
0
Dobra Paweł już czas wrzutka na Lewego bo inaczej się nie uda.
2
Nie oszukujmy się Polska to nie Bayern.
1
Lewy to się nie nadaje na kapitana. Tylko jape drze sam spierdol... i na kogoś zwala a i jeszcze łąpami macha.
0
Lewy w Bayernie by "szczelił".
1
@Wilczeq Nie nadal 3
1
@tobiasson92 ;)
0
Przychodzi mocniejszy rywal i nie ma Polaków.
0
Ewidentnie gramy na remis z bardzo silną Albanią.
5
Przypomnę wszystkim, że mecz o bardzo wysoką stawkę
Tymczasem Polska....
0
Tymczasem Węgry mają karniaczka w meczu z Angolami.
I cyk Węgrzy prowadzą 1-0
3
Krycha widzę TOP forma xD
0
Po tej magii z San Marino człowiek zawiedziony siedzi i patrzy w te piksele. xD
1
I cyk Kriszcziano z drugiego laczka xD
A siiiiiii bo to ja zdobędę ZP xD
1
I cyk Kriszcziano z laczka xD
A siiiiiiiiii.
0
Aj była OKAZJA. ;)
1
@MesQueUnClub96 Po co ściągać obcych z Bundesligi skoro na naszych boiskach biega Turbo Grosik. ;D
2
@Arkon 76 właśnie są takim desperatem bo sytuacja z Simmonsem nie wygląda dobrze i jestem przekonany, ze jeśli GM 76 usłyszy propozycję z Nets to bez wahania się zgodzi. 76 dostają rozgrywającego którego potrzebują a Nets obrońcę bez rzutu co jest im na rękę bo combo KD + Broda zrobią robotę w ataku. I ja rozumiem co masz na myśli, ale obie ekipy są pod ścianą.
@JackH uważam, że większym problemem jest to, zę Morey nie chce wzmacniać konkurencji na Wschodzie. Bo to, że chcą Bena wytrejdować wie każdy z nas. Pytanie gdzie i za kogo?
2
OJO!!!!
"Jak poinformowali właśnie Brooklyn Nets, Kyrie Irving w związku z trwającym od dłuższego oporem przed przyjęciem szczepionki przeciwko COVID-19 został odsunięty od jakichkolwiek zespołowych aktywności. Oznacza to, że rozgrywający nie będzie mógł wystąpić w żadnym ze spotkań oraz pojawić się na treningu, aż do momentu przyjęcia choćby jednego zastrzyku."
A może tak Szaman do Nets za Simmonsa?
1
@Kgorecki2500 Spokojnie Vateusz się chwalił, że znalazł w budżecie ;D wolne 80 mld zł. Także na spokojnie. ;D