1

@HansFCB Oczywiście, że tak ja sobie tylko tak głośno myślę. ;D To raz a dwa i bez Szamana Nets wyglądają znakomicie finał jak nic. ;)

1

@KrwawiaceoczyVEB Szaman to znakomity rozgrywający i tu nie ma nad czym dyskutować. Natomiast gdybym był GM to za Chiny takiego grajka bym nie chciał. Dzisiaj mówi, że będzie grał a za dwa dni powie, ze nie będzie. I weź z takim rozmawiaj za grube $. Umiejętności ogromne, ale koszykówka to sport zespołowy. ;)

0

@HansFCB Poważnie uważasz, że PTB chciałoby oddać Lillarda za Szamana? :D przecież mentalnie to nieba a ziemia. ;) DAME poukładany i prawdziwy lider a drugi fantasta i Szaman, który raz mówi, że ziemia jest płaska a póżniej odprawia czary w hali TD Garden. ;D Powiem Ci, że z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że KI nie gra w Bostonie.

4

Cała magię rzuciliśmy na San Marino. I teraz mamy to co mamy.

1

Pawełku ostatnie 20 minut gdzie te wrzutki?

0

@Drozdu7 Mecz na wyjeżdzie, psycha, krzyczący Lewandowski i mamy efekt.

0

U Lewego psycha siadła. xD

1

@MesQueUnClub96 A TY nie? Czyli rozumiem, że średnia Polska walcząca z Albanią jak równy z równym to szczyt możliwości z Lewizną ZP na czele. Ambitnie.

2

@MesQueUnClub96 Pamietamy tylko, że to Albania nie Włochy czy Francja.

0

@bartekvisca Kriszcziano potrafi tylko Lewy ZP nie.

1

Ale jak to Lewy to przecież ZP.

0

Dobra Paweł już czas wrzutka na Lewego bo inaczej się nie uda.

2

Nie oszukujmy się Polska to nie Bayern.

1

Lewy to się nie nadaje na kapitana. Tylko jape drze sam spierdol... i na kogoś zwala a i jeszcze łąpami macha.

0

Lewy w Bayernie by "szczelił".

1

@Wilczeq Nie nadal 3

1

0

Przychodzi mocniejszy rywal i nie ma Polaków.

0

Ewidentnie gramy na remis z bardzo silną Albanią.

5

Przypomnę wszystkim, że mecz o bardzo wysoką stawkę
Tymczasem Polska....

0

Tymczasem Węgry mają karniaczka w meczu z Angolami.
I cyk Węgrzy prowadzą 1-0

3

Krycha widzę TOP forma xD

0

Po tej magii z San Marino człowiek zawiedziony siedzi i patrzy w te piksele. xD

1

I cyk Kriszcziano z drugiego laczka xD
A siiiiiii bo to ja zdobędę ZP xD

1

I cyk Kriszcziano z laczka xD
A siiiiiiiiii.

0

Aj była OKAZJA. ;)

1

@MesQueUnClub96 Po co ściągać obcych z Bundesligi skoro na naszych boiskach biega Turbo Grosik. ;D

2

@Arkon 76 właśnie są takim desperatem bo sytuacja z Simmonsem nie wygląda dobrze i jestem przekonany, ze jeśli GM 76 usłyszy propozycję z Nets to bez wahania się zgodzi. 76 dostają rozgrywającego którego potrzebują a Nets obrońcę bez rzutu co jest im na rękę bo combo KD + Broda zrobią robotę w ataku. I ja rozumiem co masz na myśli, ale obie ekipy są pod ścianą.
@JackH uważam, że większym problemem jest to, zę Morey nie chce wzmacniać konkurencji na Wschodzie. Bo to, że chcą Bena wytrejdować wie każdy z nas. Pytanie gdzie i za kogo?

2

OJO!!!!
"Jak poinformowali właśnie Brooklyn Nets, Kyrie Irving w związku z trwającym od dłuższego oporem przed przyjęciem szczepionki przeciwko COVID-19 został odsunięty od jakichkolwiek zespołowych aktywności. Oznacza to, że rozgrywający nie będzie mógł wystąpić w żadnym ze spotkań oraz pojawić się na treningu, aż do momentu przyjęcia choćby jednego zastrzyku."
A może tak Szaman do Nets za Simmonsa?

1

@Kgorecki2500 Spokojnie Vateusz się chwalił, że znalazł w budżecie ;D wolne 80 mld zł. Także na spokojnie. ;D

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?