fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore @magister97r Oj tak ;D Szaman ma swój świat.
0
@magister97r Czyli jednak ;D ciekawe co na to wszystko Szaman czy pójdzie śladami Andrew? ;)
8
Oficjalnie: Łykacie wszystko co napiszą jak młode pelikany. xD
{fart}
0
O widzę że wrzutki z madrytu jeszcze Szeryf trzyma xDxDxD
3
@Kielakowy Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Oglądałem Messiego od pierwszego spotkania i jestem mu wdzięczny za wszytsko co zrobił dla Barcelony i dla nas kibiców. Tyle chwil radości i emocji z jego udziałem nie zapomnę do końca życia. Gra teraz dla petrodolarów i niech mu się wiedzie. Ale kibicować Pessie nie będę nigdy.
10
Z jednej strony fajnie, że te całe Pesgie przegrało a z drugiej zajebiście. xD
1
Gdyby klaskacz był w Pesgie to już od 30 minut grałby wrzutki i pewnie by wygrał.
2
Ten cały Poczetinio to zwykły placek.
1
@MesQueUnClub96 Jeszcze zobaczymy ;)
2
@JackH Nie będa grali najlepszymi składami, ale fajnie, że powoli wracają. Co do Celtów to jeśli wreszcie zdrowie dopisze to może być bardzo ciekawy sezon. Kilka nowych twarzy i nowy trener. Czy skład lepszy? na papierze wygląda to fajnie, ale tak jak napisałem zdrowie będzie kluczowe. Sam jestem bardzo ciekawy jak to wszystko będzie wyglądało. ;)
2
@MesQueUnClub96 Ale będzie śmiech jak tymi rezerwami ograją Leszka. ;D Dawaj Czesiu!!
22
Gavi nasza przyszłość.
0
@KapiFCB Już tuż tuż i zaczynamy ;)
2
@MesQueUnClub96 Obawiam się, że w tej dyspozycji i z tym trenerem to my z grupy nie wyjdziemy. Wszyscy widzą jaką kupę gramy i jestem pewien, że Kijów zepnie się żeby ten stan rzeczy wykorzystać.
9
@zadafcb @Encore @BartqRKO @JackH @kamiVeB @Roni/VEB @magister97r @Mns21 @czółkovsky I wszystkim chętnym przypominam, że już dzisiaj o 21-30 rozpoczyna się pierwszy mecz przedsezonowy NBA i starcie Nets vs Lakers. Frank Vogel zapowiedział, że nie zobaczymy LBJ'a, Russa czy Arizy a Davis pogra tylko 1 qw szkoda, ale najważniejsze, że NBA wraca na parkiety. Tymczasem przed Wami DAME i krótka rozgrzeweczka i pozamiatane ;D
9
Kuman: Jestem przyszłością tego klubu.
2
@MesQueUnClub96 Forza Juve!!!! ;D
2
@goldmetaxa Ja na Lapcia nie szczekam jak spora grupa tutaj natomiast Kuman jest tutaj już 2 sezon i nie widać zmian w grze. Ba powiedziałbym, że notujemy spory regres z tym trenerem.
3
Kadra Juve jest jaka jest i to widzi każdy mówiąc wprost nie powala na kolana. Powoli pną się w Serie A a w LM zajmują 1 miejsce z bilansem bramkowym 4-0 ogrywając m.in. obrońcę tytułu Chelsea. Można? można
Allegri? dla mnie TOP
0
A daj Pan spokój szkoda "szczępić" ryja na to wszystko.
0
@l0Messini Ogladam dokładnie tą samą transmisję i to jak On w kluczowych momentach nakręca kibiców do jeszcze głośniejszego dopingu. Coś pięknego. A My mamy Kumana....
2
Basktes? dla mnie TOP
xD
4
Atleti puchnie.
0
A na boisku nasz człowiek Ryszard Lwie Serce. Dajesz Rysiu!!!
1
@Kamil01 priv
0
@Sau_Ron To boli najbardziej.
1
Oglądam mecz z komentarzem Hiszpańskim. I przed chwilą wywołali Skywalkera po czym cała 3 komentatorów w śmiech....
0
Oblak wyjaśnił Filipka. xD
4
Araujo top speed: 34 km/h najszybszy na boisku do tego 16 sprintów.
1
@Momals11 @Explode Myślimy o tym samym ;D byłęś szybszy ;)