0

@Encore @magister97r Oj tak ;D Szaman ma swój świat.

0

@magister97r Czyli jednak ;D ciekawe co na to wszystko Szaman czy pójdzie śladami Andrew? ;)

8

Oficjalnie: Łykacie wszystko co napiszą jak młode pelikany. xD
{fart}

0

O widzę że wrzutki z madrytu jeszcze Szeryf trzyma xDxDxD

3

@Kielakowy Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Oglądałem Messiego od pierwszego spotkania i jestem mu wdzięczny za wszytsko co zrobił dla Barcelony i dla nas kibiców. Tyle chwil radości i emocji z jego udziałem nie zapomnę do końca życia. Gra teraz dla petrodolarów i niech mu się wiedzie. Ale kibicować Pessie nie będę nigdy.

10

Z jednej strony fajnie, że te całe Pesgie przegrało a z drugiej zajebiście. xD

1

Gdyby klaskacz był w Pesgie to już od 30 minut grałby wrzutki i pewnie by wygrał.

2

Ten cały Poczetinio to zwykły placek.

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze zobaczymy ;)

2

@JackH Nie będa grali najlepszymi składami, ale fajnie, że powoli wracają. Co do Celtów to jeśli wreszcie zdrowie dopisze to może być bardzo ciekawy sezon. Kilka nowych twarzy i nowy trener. Czy skład lepszy? na papierze wygląda to fajnie, ale tak jak napisałem zdrowie będzie kluczowe. Sam jestem bardzo ciekawy jak to wszystko będzie wyglądało. ;)

2

@MesQueUnClub96 Ale będzie śmiech jak tymi rezerwami ograją Leszka. ;D Dawaj Czesiu!!

22

Gavi nasza przyszłość.

0

@KapiFCB Już tuż tuż i zaczynamy ;)

2

@MesQueUnClub96 Obawiam się, że w tej dyspozycji i z tym trenerem to my z grupy nie wyjdziemy. Wszyscy widzą jaką kupę gramy i jestem pewien, że Kijów zepnie się żeby ten stan rzeczy wykorzystać.

9

@zadafcb @Encore @BartqRKO @JackH @kamiVeB @Roni/VEB @magister97r @Mns21 @czółkovsky I wszystkim chętnym przypominam, że już dzisiaj o 21-30 rozpoczyna się pierwszy mecz przedsezonowy NBA i starcie Nets vs Lakers. Frank Vogel zapowiedział, że nie zobaczymy LBJ'a, Russa czy Arizy a Davis pogra tylko 1 qw szkoda, ale najważniejsze, że NBA wraca na parkiety. Tymczasem przed Wami DAME i krótka rozgrzeweczka i pozamiatane ;D


9

Kuman: Jestem przyszłością tego klubu.

2

@MesQueUnClub96 Forza Juve!!!! ;D

2

@goldmetaxa Ja na Lapcia nie szczekam jak spora grupa tutaj natomiast Kuman jest tutaj już 2 sezon i nie widać zmian w grze. Ba powiedziałbym, że notujemy spory regres z tym trenerem.

3

Kadra Juve jest jaka jest i to widzi każdy mówiąc wprost nie powala na kolana. Powoli pną się w Serie A a w LM zajmują 1 miejsce z bilansem bramkowym 4-0 ogrywając m.in. obrońcę tytułu Chelsea. Można? można
Allegri? dla mnie TOP

0

A daj Pan spokój szkoda "szczępić" ryja na to wszystko.

0

@l0Messini Ogladam dokładnie tą samą transmisję i to jak On w kluczowych momentach nakręca kibiców do jeszcze głośniejszego dopingu. Coś pięknego. A My mamy Kumana....

2

Basktes? dla mnie TOP
xD

4

Atleti puchnie.

0

A na boisku nasz człowiek Ryszard Lwie Serce. Dajesz Rysiu!!!

1

@Kamil01 priv

0

@Sau_Ron To boli najbardziej.

1

Oglądam mecz z komentarzem Hiszpańskim. I przed chwilą wywołali Skywalkera po czym cała 3 komentatorów w śmiech....

0

Oblak wyjaśnił Filipka. xD

4

Araujo top speed: 34 km/h najszybszy na boisku do tego 16 sprintów.

1

@Momals11 @Explode Myślimy o tym samym ;D byłęś szybszy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?