fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest Roberto i jest... 1-0 xD
3
@macio_944 7 ZP dla Messiego to formalność. Tymczasem kibice wrzutki madryt:
2
A przed wrzutkami z madrytu jeszcze 2 trudne wyjazdy do Szeryfa i Doniecka. Sytuacja w grupie może się skomplikować. xD
0
@Hanok Neyman, ale nie wciągaj brzucha xD
1
@Kapitan hawk Nerwa złapał. xD
1
Czerwony Ramos zabrał szczęście do Pesge. I już widać efekty. xD
0
@AmigoBlancos To jest ten romantyzm w piłce by Zibi Boniek. ;)
6
Kibice wrzutki madryt siedzą dzisiaj cichutko xD
1
Czapki z głów przed Szeryfem. Brawo piękna historia.
0
@Piernik Byczku Szeryf wygrał z Szachtarem 2-0 ;)
0
real?
co?
Szeryf 1-2
xD
2
Szeryffffffff!!!! Karma - biali w papę w 90, ale pięknie. Boli? i ma boleć. Brawo Szeryf!!
0
Co nie zmienia faktu, że Poczetinio to placek.
0
Jacek Grejlisz? dla mnie DNO
2
Neyman już płacze.
1
Ja rozumiem, że jest 1-0, ale jak się patrzy na te całe Pesge to człowiek widzi jak ta drużyna się męczy na boisku. Brak płynności jakieś wybijanki. A City? zabawa no zabawa piłką.
5
Jacek Grelish... no co kontakt z piłką to chłopak leży na murawie. xD
0
Neymanowi wszystko schodzi z nogi.
0
@4drian0 Masz na zachętę. ;)
4
@draxidox Bardzo dobrze napisane. Tylko 3 pkt. Jazda City i jazda Pep.
1
@mikiiki Będę się udzielał jak będę chciał. ;)
1
@tomek8756 Dla mnie podwójny TOP. ;)
1
@Rust_Cohle A ja opowiem Ci taką ciekawostkę. Otóż Iverson znany koszykarz NBA do tego nałogowy narkoman i alkoholik ma zamrożone 100 mln dolarów. Otrzyma je tylko wtedy gdy zerwie kompletnie z nałogami.
1
@Michu94 Zazdro ;D miłego oglądania.
0
@Rekker Bardzo przyjemnie sie ogląda. Polecam. ;)
2
@ElKamil @Encore @Sulimo LOTR nr.1 natomiast to co podoba mi się bardzo w Hobbice to klimat. Znakomity i nie muszę wspominać zwłaszcza po obejrzeniu LOTR, że akcja non stop. Nie ma chwili nudy. ;) Ja również czekam na serial. Coś czuję, że to będzie epickie dzieło jeszcze lepsze niż Gra o tron. ;)
7
LOTR I Hobbit? dla mnie TOP.
0
@Zip No co zrobisz? nic nie zrobisz. Takie życie wybrał. Filmik ku przestrodze.
14
@KrwawiaceoczyVEB Czytałem wypowiedzi trenerów z naszej szkółki, że podczas pobytu w Barcelonie był bardziej zajęty Instagramem i mediami społecznościowymi niż grą. Takich to mi nie szkoda. ;)
6
Jeśli jeszcze ktoś nie oglądał to polecam filmik "Prawnik z Lincolna". W roli głównej Matthew McConaughey. Przyjemnie się ogląda. Polecam