0

Jest Roberto i jest... 1-0 xD

3

@macio_944 7 ZP dla Messiego to formalność. Tymczasem kibice wrzutki madryt:


2

A przed wrzutkami z madrytu jeszcze 2 trudne wyjazdy do Szeryfa i Doniecka. Sytuacja w grupie może się skomplikować. xD

0

@Hanok Neyman, ale nie wciągaj brzucha xD

1

@Kapitan hawk Nerwa złapał. xD

1

Czerwony Ramos zabrał szczęście do Pesge. I już widać efekty. xD

0

@AmigoBlancos To jest ten romantyzm w piłce by Zibi Boniek. ;)

6

Kibice wrzutki madryt siedzą dzisiaj cichutko xD

1

Czapki z głów przed Szeryfem. Brawo piękna historia.

0

@Piernik Byczku Szeryf wygrał z Szachtarem 2-0 ;)

0

real?
co?
Szeryf 1-2
xD

2

Szeryffffffff!!!! Karma - biali w papę w 90, ale pięknie. Boli? i ma boleć. Brawo Szeryf!!

0

Co nie zmienia faktu, że Poczetinio to placek.

0

Jacek Grejlisz? dla mnie DNO

2

Neyman już płacze.

1

Ja rozumiem, że jest 1-0, ale jak się patrzy na te całe Pesge to człowiek widzi jak ta drużyna się męczy na boisku. Brak płynności jakieś wybijanki. A City? zabawa no zabawa piłką.

5

Jacek Grelish... no co kontakt z piłką to chłopak leży na murawie. xD

0

Neymanowi wszystko schodzi z nogi.

0

@4drian0 Masz na zachętę. ;)

4

@draxidox Bardzo dobrze napisane. Tylko 3 pkt. Jazda City i jazda Pep.

1

@mikiiki Będę się udzielał jak będę chciał. ;)

1

@tomek8756 Dla mnie podwójny TOP. ;)

1

@Rust_Cohle A ja opowiem Ci taką ciekawostkę. Otóż Iverson znany koszykarz NBA do tego nałogowy narkoman i alkoholik ma zamrożone 100 mln dolarów. Otrzyma je tylko wtedy gdy zerwie kompletnie z nałogami.

1

@Michu94 Zazdro ;D miłego oglądania.

0

@Rekker Bardzo przyjemnie sie ogląda. Polecam. ;)

2

@ElKamil @Encore @Sulimo LOTR nr.1 natomiast to co podoba mi się bardzo w Hobbice to klimat. Znakomity i nie muszę wspominać zwłaszcza po obejrzeniu LOTR, że akcja non stop. Nie ma chwili nudy. ;) Ja również czekam na serial. Coś czuję, że to będzie epickie dzieło jeszcze lepsze niż Gra o tron. ;)

7

LOTR I Hobbit? dla mnie TOP.

0

@Zip No co zrobisz? nic nie zrobisz. Takie życie wybrał. Filmik ku przestrodze.

14

@KrwawiaceoczyVEB Czytałem wypowiedzi trenerów z naszej szkółki, że podczas pobytu w Barcelonie był bardziej zajęty Instagramem i mediami społecznościowymi niż grą. Takich to mi nie szkoda. ;)

6

Jeśli jeszcze ktoś nie oglądał to polecam filmik "Prawnik z Lincolna". W roli głównej Matthew McConaughey. Przyjemnie się ogląda. Polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?