fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azi Zdecydowanie D no jak można wygrać w takich warunkach. ;D
0
@burixgm A to dopiero początek.
4
Kuman po meczu: Zabrakło nam intensywności, eeee... ja za Skywalkera szczelał nie bede, eeee Cadiz to trudny rywal eeeee i pamietajcie, że Ja jestem przyszłością tego klubu.
xD
0
Czerwona jeszcze lepiej xD
0
Baskets - parodia xDxDxDxD
2
Luke Skywalker? dla mnie TOP
xD
1
Odnoszę wrażenie, że Kuman w całej swojej zajebistości kompletnie się pogubił. xD
1
Dobra Kuman starczy tej zabawy. Taktyka na Lewego i na pełnej.
0
Przynajmniej oddaliśmy celny strzał na bramkę.
1
La Bambla: No nie ten Kuman to jest dno, ale że z Cadiz grają do tyłu, nie da sie tego oglądać aż oczy bolą i jeszcze Roberto.
Kuman: Ale stworzyłem potwora.
xD
3
Ciekawe co ten Kuman sobie myśli patrząc na padake w naszym wykonaniu.
Kuman: Pamiętaj, że jesteś przyszłością tego klubu
xD
0
Spokojnie dopiero 32 minuta zaraz się rozkręci
xD
4
Oby Cadiz miało słabszy dzień.
xD
0
Ale Was boli wielki Kuman xD
2
Conor McGregor rzuca 1 piłkę w meczu Cubs.... xDxDxD Mistrzu następnym razem pójdzie lepiej. :D:D:D
5
Czerwony Ramos zabrał szczęście z madrytu do pesge. A tfu.
0
Marca: Papcio Anczelot odzyskał najlepszą wersję Asensjo i realu.
2
Oj Szumi Szumi xD
1
@DonAndrzejos Dokładnie. Bo łykamy wszystko co powiedzą. A przecież widzimy wszyscy jak jest.
3
@Ratamahatta Dlatego z pokorą i spokojem powinniśmy podchodzić do kolejnych trenerów i tych wszystkich wieści.
4
@parpe Przypominam, że tak to rozegrał ten nieudacznik Bartomeu. Oddał zawodnika za czapkę gruszek.
1
@shinthps Jak polejesz to wtedy wkraczam do akcji.
0
@dembabejlen Napisałem to bardziej dla zgrywy. Moja miłośc do Barcelony nigdy nie osłabnie. ;)
6
Suarez? dla mnie TOP
0
@Volk Dopóki Atleti nie wygra.
1
@Survier Może nie tyle, że wszystko wygrywamy tylko jak my gramy i to, że trener nie ma kompletnie pomysłu na tych młodych. Bo wrzutka na Lewego to troszkę za mało.
11
xDxDxDxD...... xD
Zabrakło jeszcze słów, że Kuman jest przyszłością tego klubu.
0
@Kusco15 I Ci politycy się w końcu ugną bo kasa z tych rozgrywek będzie potężna. Wszystkie największe firmy będą chciały w tym projekcie brać udział. A to gwarantuje wielkie $. Do tego co chwila pojedynki wielkich firm i oglądalność wywali poza skalę. LM się kończy i wszyscy to widzą. Czas na nowy projekt.
2
@Kusco15 Temat SL wróci szybciej niż wszyscy myślą. $ bedzie większa i najwięksi na 100% będą tego chcieli. To tylko kwestia czasu. Problemem jest struktura tych rozgrywek. Potrzebny jest konkretny plan jak ma to wyglądać i na jakich zasadach zespoły będą mogły w tych elitarnych rozgrywkach uczestniczyć.
2
@MesQueUnClub96 1l czystej