1

@Azi Zdecydowanie D no jak można wygrać w takich warunkach. ;D

0

@burixgm A to dopiero początek.

4

Kuman po meczu: Zabrakło nam intensywności, eeee... ja za Skywalkera szczelał nie bede, eeee Cadiz to trudny rywal eeeee i pamietajcie, że Ja jestem przyszłością tego klubu.
xD

0

Czerwona jeszcze lepiej xD

0

Baskets - parodia xDxDxDxD

2

Luke Skywalker? dla mnie TOP
xD

1

Odnoszę wrażenie, że Kuman w całej swojej zajebistości kompletnie się pogubił. xD

1

Dobra Kuman starczy tej zabawy. Taktyka na Lewego i na pełnej.

0

Przynajmniej oddaliśmy celny strzał na bramkę.

1

La Bambla: No nie ten Kuman to jest dno, ale że z Cadiz grają do tyłu, nie da sie tego oglądać aż oczy bolą i jeszcze Roberto.
Kuman: Ale stworzyłem potwora.
xD

3

Ciekawe co ten Kuman sobie myśli patrząc na padake w naszym wykonaniu.
Kuman: Pamiętaj, że jesteś przyszłością tego klubu
xD

0

Spokojnie dopiero 32 minuta zaraz się rozkręci
xD

4

Oby Cadiz miało słabszy dzień.
xD

0

Ale Was boli wielki Kuman xD

2

Conor McGregor rzuca 1 piłkę w meczu Cubs.... xDxDxD Mistrzu następnym razem pójdzie lepiej. :D:D:D


5

Czerwony Ramos zabrał szczęście z madrytu do pesge. A tfu.

0

Marca: Papcio Anczelot odzyskał najlepszą wersję Asensjo i realu.

2

Oj Szumi Szumi xD

/photo/2

1

@DonAndrzejos Dokładnie. Bo łykamy wszystko co powiedzą. A przecież widzimy wszyscy jak jest.

3

@Ratamahatta Dlatego z pokorą i spokojem powinniśmy podchodzić do kolejnych trenerów i tych wszystkich wieści.

4

@parpe Przypominam, że tak to rozegrał ten nieudacznik Bartomeu. Oddał zawodnika za czapkę gruszek.

1

@shinthps Jak polejesz to wtedy wkraczam do akcji.

0

@dembabejlen Napisałem to bardziej dla zgrywy. Moja miłośc do Barcelony nigdy nie osłabnie. ;)

6

Suarez? dla mnie TOP

0

@Volk Dopóki Atleti nie wygra.

1

@Survier Może nie tyle, że wszystko wygrywamy tylko jak my gramy i to, że trener nie ma kompletnie pomysłu na tych młodych. Bo wrzutka na Lewego to troszkę za mało.

11

xDxDxDxD...... xD
Zabrakło jeszcze słów, że Kuman jest przyszłością tego klubu.

0

@Kusco15 I Ci politycy się w końcu ugną bo kasa z tych rozgrywek będzie potężna. Wszystkie największe firmy będą chciały w tym projekcie brać udział. A to gwarantuje wielkie $. Do tego co chwila pojedynki wielkich firm i oglądalność wywali poza skalę. LM się kończy i wszyscy to widzą. Czas na nowy projekt.

2

@Kusco15 Temat SL wróci szybciej niż wszyscy myślą. $ bedzie większa i najwięksi na 100% będą tego chcieli. To tylko kwestia czasu. Problemem jest struktura tych rozgrywek. Potrzebny jest konkretny plan jak ma to wyglądać i na jakich zasadach zespoły będą mogły w tych elitarnych rozgrywkach uczestniczyć.

2

@MesQueUnClub96 1l czystej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?