fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może i Levante pochlało, ale ile daje nowy trener na ławce. Za Kumana to by była obrona Katalonii. A tak "zoba" jak piłeczka fajnie chodzi.
1
Ale Ryszard chodzi. Brawo Rysiu. Nasz człowiek.
16
Nie ma Kumana i Rysiu gra już od 60 minuty. Proste.
9
Jest i On. Ryszard Lwie Serce. Prowadz Rysiu
0
Dest lepiej wygląda na Lewej stronie niż na prawej.
0
@Pressinho Oczywiście zawsze z szacunkiem do rywala.
0
Skywalker wyjaśnia La Bamble
xD
2
Skywalker na 2-0. Ale ich walimy. Brawo.
0
A Wy się tego średniaka Levenate baliście. Phi
xD
0
Oby Levante miało słabszy dzień. xD
1
@Janiama Ale dzisiaj to już na pewno trafię ;D
2-0 dla Barcelony.
13
Spore wzmocnienie Barcelony.
2
@MesQueUnClub96 A najlepiej, żeby Max wygrał. ;D
0
Akt desperacji w Mercedesie aby tylko Max nie zagroził BLM. ;D
0
@JohnnyBarca A kolejny w kolejce Wuja. xD
0
@FioletoweOczy Emery prowadzi Villa. ;)
0
Komentarz usunięty
0
Brawo Legia i jazda.
0
Czesiu krzyknij tam. Co jest z Wami?
1
@zadafcb Powodzonka. ;)
0
Brawo City. Brawo Pep.
0
@Criss18Barca A reszta jest historią. ;D
2
Dobra czas na chwilę odlecieć. Zapraszam na lot "Szerszeniem" F/A- 18.
0
@blaugrana1980 To nie jesteś Patriotą. ;)
1
@norbi77 Kurcze niby tak, ale porównywanie Barcelony do Pesge, realu, MU, City i innych to śmiech. My się kopiemy po czole. Rozumiem problemy z jakimi się mierzymy, ale My jesteśmy po prostu słabi to nie rywal jest mocny tylko My jesteśmy bardzo słabi.
0
@koksik2700 Vienio i Pele zawsze na Propsie. A do tego Sokół, Jedker i mamy to ;)
2
@koksik2700 Nie wiem jak inni, ale ja uważam go za Legendę absolutny TOP w historii tej dyscypliny. Bożek? na pewno nie. Nie dla mnie.
1
@Adi123456789 Nie żaden Pan. Przejdźmy na Ty. Fart jestem ;D
0
@AmigoBlancos Ale tak sugerujesz ;D
0
@AmigoBlancos Pięknie napisane. Natomiast każdy ma prawo do swojego zdania chyba, że każdy musi kochać Lewego grającego u Niemca tak jak Ty? No nie, jak uwielbiam innych piłkarzy. Trzeba mieć grubo w bani żeby na siłę komuś kibicować bo Polak rodak.