fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DLFCB Klękają przed wielką Legią. ;)
3
Legia bardzo dobrze wygląda. II połowa i na pełnej panowie!!! Jazda Legia po 3 pkt.
3
Brawo Legia i do przodu.
2
@escarabajo New England idą jak burza. Pięknie może to będzie ten sezon dla Bostonu? ;D
4
"Pancerny" Marian Banaś? dla mnie TOP.
xD
1
@masq Tak dla Xaviego, ale jeszcze nie teraz. Najpierw Lapcio wyciągnie Barcelonę z gówna. A następnie na spokojnie niech Generał realizuje swój pomysł na Barcelonę.
2
No nie, żadnych Pirlów (z całym szacunkiem) Gallardów czy innych pokemonów. Lapcio nie popełniaj błędów tego nieudacznika Bartomeu.
1
@Kusco15 Broni z jednego powodu. Pakiety "+" robia robotę. Bo Peło nie dawało a pisiory dają i to jest jedyny argument.
11
Widzę Banaś wjeżdza na pełnej. xD
"Najwyższa Izba Kontroli zaprezentowała dziś na konferencji prasowej wyniki kontroli przeprowadzonej w Funduszu Sprawiedliwości. Odpowiada za niego resort sprawiedliwości i to właśnie dla niego raport jest druzgocący. Łączna kwota nieprawidłowo wydanych pieniędzy sięgnęła ponad 280 mln zł. "
Ale jak to przecież pisioland taki dobry nie kradnie i nie oszukuje jak Ci z Peło.
xD
2
Leszek Miller: "Pan jest zerem Panie ziobro".
I z perspektywy czasu w punkt Panie Leszku.
1
Wiem, że wkurwienie wywaliło poza skalę, ale przypomnę tylko słowa Kumana:
"Jestem przyszłością tego klubu".
xD
0
@barcelonaLM Jestem zdania, że z tą kupą jaką gramy obecnie z Kumanem na ławce to i z Kijowem przegramy. Nas już się nikt nie boi. Jeszcze jak był Messi to może. Bo jednak Messi jedną akcją gasi cały zapęd przeciwnika. Ale teraz? kiedy robimy z siebie pośmiewsiko co mecz to taki Kijów wyjdzie na pełnej i nas zleją.
11
Messi? dla mnie TOP
1
@martin3131 A ja dodam, że bez celnego strzału. To dopiero sztuka.
7
Ale Mati popatrzmy na takiego Nagelsmana. Pozbierał fajnych chłopaków w 1899 Hoffenheim z którymi zajął 4 miejsce w Bundeslidze następnie w Lipsku również bardzo fajnie poukładał drużynę bez wielkich transferów czy nazwisk. A teraz popatrzmy na Barcelonę Kumana. xD
0
@Rewolucja123 Obawiam się, że z tym trenerem to i z Kijowem będzie po 2,3-0. Taka prawda. Także LE nie dla nas.
2
@AllBundy Ale w Barcelonie będzie wielki bo tak eksperci na La Bambli pisali.
2
@CuleNaZawsze1899 Porównujesz Benfikę do Szeryfa? ;D
2
@M_Kos #Nigdywięcejtegodziada
2
Garcia to człowiek na lata pisali, gość który zmieni oblicze tej cienkiej jak sik pająka obrony pisali.
2
Pani Sadurska jako poseł pis zarabiała ponad 15 tysi miesięcznie. A obecnie jest w zarządzie PZU gdzie tuli rocznie lekko ponad 1,5 mln. Ja pierd....
Nowy Wał.
2
Czyli co Sztanga? po 2 meczach każdy kolejny mecz jak finał. Początek sezonu a już zaczynają się stare bajeczki. xD
4
My tu się śmiejemy a tu z Kijowem będzie ciężko o pkt. 3-5-2 to nie dla nas. 2 mecze w LM i 0 celnych strzałów bilans 0-6. No z czym do ludzi.
0
Kompromitacji w LM ciąg dalszy.
0
Kibice Benfiki na pełnej. Ależ doping.
0
Ale wylew w tej obronie.
0
Brawo Juve. I jazda z Czelsi.
1
Krótkie podsumowanie Barcelony Kumana w tym meczu. Jeden wielki chaos.
4
@FioletoweOczy Nie. Trenuje go Kuman i dlatego.
0
Ale nas dzisiaj zleją.