0

@chudinhomc Dokładnie tak. Np liczenie kart w grze 21. To jest czysta matematyka nic więcej. Emocje na bok i strategia gry.

2

@barcelonaLM Jeśli ktoś oglądał film "21" to jest tam scena gdzie profesor bawi się ze studentami w 3 bramki. Paradoks M - H.
Polecam filmik. ;)


1

@NaFazieHitman A powiem Ci, że Tuchel gdy prowadził jeszcze BVB udzielił wywiadu w którym powiedział, że uwielbia Barcelonę i chciałby kiedyś zostać jej trenerem.

2

@agaFCB Nie wywołuj wilka z lasu ;D

0

@Bogan Dla mnie TOP komentarz. ;D
A i w punkt oczywiście.

4

@SenseiFCB Kurcze scouting Ajaxu to jest TOP.

0

@Pablit Brak Sergiego Roberto na prawej to skandal. ;D

0

@Vebrol Kuman to pomysł Batromeu więc kwas będzie dopóki Lapcio go nie zwolni.

2

@MesQueUnClub96 Messi zdobywcą ZP - 2021.

3

@SenseiFCB Nie prawdopodobnie lepszy tylko na pewno lepszy od Barcelony.

5

Ten Haag? TOP zawsze go uwielbiałem. Jedyny trener, który odmieniłby obliczę Barcelony.

1

@tomek8756 To wszystko wina Tuska ;D

2

Jak Tuska nie było to siatkarze wygrywali. A teraz... xD

0

I taka ciekawostka:
W ciągu całego życia słoniom sześciokrotnie wyrastają nowe zęby, czasami mają po dwa "garnitury".

1

@Sulimo Nie sądzę.
@bartas97 ;)

0

Cytując klasyka:
Kolejarz na mistrza? a po co to komu, a komu to potrzebne.

0

@igor69 A widzisz wzór Hajty jasno pokazuje, że lech ma 10% szans. I ja mu wierzę.

2

@Jon_Snow "Zbrodnia i kara" Dostojewskiego.

0

@Majkel34 "Pamiętaj, siła Jedi pochodzi od Mocy. Ale strzeż się. Gniew, lęk, agresja Ciemną stroną one są. Raz zejdziesz na mroczną ścieżkę, na zawsze zawładnie Ona Twoim przeznaczeniem".

0

@Majkel34 "Strach to ciemna strona Mocy. Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. Czuję w tobie wielki strach…"
Yoda najmądrzejszy z najmądrzejszych.
;)

0

@macio_944 ;D
@TheNekro94 W punkt. ;)

1

"Przywiązanie prowadzi do zazdrości. Cieniem chciwości jest ono. Pozbywać się wszystkiego ucz się, co boisz stracić się".
Mistrz Yoda - Zemsta Sithów.
I niech Moc będzie z Wami.

0

@l0Messini Dokładnie.

3

@FanBarcy123 Może nie tyle przysłowie co słowa piosenki. ;)
Ale w punkt.

1

@BulaKG Szrek byczku.

4

"Gdy emocje już opadną
Jak po wielkiej bitwie kurz
Gdy nie można mocą żadną
Wykrzyczanych cofnąć słów...".

7

@Kgorecki2500 I to mi się podoba. "Kocham pis ponad wszystko" xD


1

@Arkon W punkt i właściwie nic bym nie zmienił.

2

@Encore Meczyk to może nie bo jeszcze by się pozabijali ;D ale taki skill chalelnge w wykonaniu Antka, Tatuma KD i innych graczy NBA w rzucaniu piłką to bym chętnie zobaczył. ;D


4

Porażki NY Giants zawsze cieszą zwłaszcza takie. ;D Brawo Waszyngton!!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?