fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak Lengle jutro będzie zamiatał Lewiznę. Do parteru i cichutko. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Don-Corleone Jak widać nauka nie kłamie. Dla mnie Messi zawsze będzie lepszy od Kriszcziano. Kropka.
0
Pierwszy TD w karierze "BiG Maca". Brawo dzieciaku. ;D
2
Jazda Panowie!!!!
1
Trey Lance i jego pierwszy w karierze TD. Brawo Świeżaku. ;)
1
@Roni/VEB Priv zerknij.
0
@Transu96 A takie pytanko mam? zrobisz jakiś live z tego? chętnie popatrzę na rywalizację naszych orłów. ;)
0
Miłość w Zakopanem by Sławomir wjechał na Polsacie. A skąd wiem? bo sąsiedzi mi wykrzyczeli. ;)
1
@Roni/VEB Dzisiaj do 22 odpalę muliti i będę śledził wszystko co się dzieje. A po 22 czas na Patriots vs Miami. ;)
Jeśli masz ochotę to wrzucę Ci link przed meczami i będziesz sobie wszystko na bieżąco śledził. ;)
2
Za ponad dwie godzinki rozpoczynamy męskie granie. Sezon NFL wjeżdża na pełnej. Let's Play Ball!!!
0
@bartek00717 Spokojnie z Andrzejkiem wyklepią i będą jak nówki. ;)
16
Sędzia: Atleti prowadzi to można kończyć.
xD
5
RB nad Mercedesem.
1
Jazda Ferrari!!!! Forza!!!
8
O ku***a BLM już płacze Karma xDxDxD walka na całego. Brawo Max.
0
Ale tragedia... RB serio?
0
Dawaj Maxiu!!!!
1
@Messibestplayerintheworld Tak długo czekali na ten moment ;)
0
@Chakalaka Ale tak delikatnie.
@BART97 A może wybrał inny klub przez poprzednie nieudolne rzady prezydenta Bartolomeu, który masakrycznie zadłużył klub?
0
@marcin62 Na la bambli wszystko szybko się zmienia.
11
@Chakalaka Wielka legenda. Kochał wszystkie kluby w których grał i z miłosći do nich oddawał wszystkie zarobione pieniądze. A i nigdy nie prosił o podwyżki bo po co? to skromny i pobożny chłopak z Portugal. Nie to co wredna i zachłanna małpa z Rosario.
1
@Przemek2323 Przemek bardzo dobrze napisane. Brawo.
1
@Sysia11 @amanter W punkt napisane. I powiem Wam, że to smutne. Jeszcze za Messim zapłaczą.
1
@DaPidejpi Oczywiście, że tak. Wcześniej be a teraz zobacz jak go kochają. Trole internetowe.
5
Bawi mnie to nie powiem. Kiedyś na La Bambli:
- Penaldo, delfin, złotousty, kapitan grzmot, płaczek
La Bambla dzisiaj:
- Ronaldo? bohater
xDxDxD
0
@7black4 Ciekawe jaki jest procent zmarłych ludzi w starszym wieku gdzie organizm jest mniej odporny.
38
@ściah Trochę odleciałeś z tymi $. Jestem innego zdania odnośnie kontraktów. Messi nie jest tylko Legendą Barcy , ale całej piłki nożnej. Przyciągał swoją grą tłumy. To co wyprawiał z piłką... no geniusz. Nie ma takiego drugiego i nigdy już nie będzie. Wydoił klub? a ile ten chłopak dał klubowi i nam kibicom. To co ma grać za darmo? W NBA nie ma takiego płaczu. Jesteś kozakiem? to będziesz zarabiał najwięcej i nikt nie płacze. Kevin Durant połamany? nie ma sprawy Nets dają mu maxa za połamanego zawodnika a wiesz dlaczego? Bo wiedzą, że ten gość jest najlepszy i to się bardzo szybko zwróci. I tak samo jest z Messim dają mu duże kontrakty bo i tak wiedzą, że to się zwróci. Więc ja osobiśie nie rozumiem tego płaczu o pieniądze.
5
@LeoMessiah Tak, ale pamiętam jaki się syf z tego powodu robił. Teraz jest lepiej moim zdaniem.
1
@Sulimo Faramir chciał aby Ojciec postrzegał go w takich samych kategoriach jak Boromira.