1

Tak Lengle jutro będzie zamiatał Lewiznę. Do parteru i cichutko. xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Don-Corleone Jak widać nauka nie kłamie. Dla mnie Messi zawsze będzie lepszy od Kriszcziano. Kropka.

0

Pierwszy TD w karierze "BiG Maca". Brawo dzieciaku. ;D


2

Jazda Panowie!!!!

/photo/1

1

Trey Lance i jego pierwszy w karierze TD. Brawo Świeżaku. ;)


1

@Roni/VEB Priv zerknij.

0

@Transu96 A takie pytanko mam? zrobisz jakiś live z tego? chętnie popatrzę na rywalizację naszych orłów. ;)

0

Miłość w Zakopanem by Sławomir wjechał na Polsacie. A skąd wiem? bo sąsiedzi mi wykrzyczeli. ;)

1

@Roni/VEB Dzisiaj do 22 odpalę muliti i będę śledził wszystko co się dzieje. A po 22 czas na Patriots vs Miami. ;)
Jeśli masz ochotę to wrzucę Ci link przed meczami i będziesz sobie wszystko na bieżąco śledził. ;)

2

Za ponad dwie godzinki rozpoczynamy męskie granie. Sezon NFL wjeżdża na pełnej. Let's Play Ball!!!


0

@bartek00717 Spokojnie z Andrzejkiem wyklepią i będą jak nówki. ;)

16

Sędzia: Atleti prowadzi to można kończyć.
xD

5

RB nad Mercedesem.

/photo/1

1

Jazda Ferrari!!!! Forza!!!

8

O ku***a BLM już płacze Karma xDxDxD walka na całego. Brawo Max.

0

Ale tragedia... RB serio?

0

Dawaj Maxiu!!!!

1

@Messibestplayerintheworld Tak długo czekali na ten moment ;)

0

@Chakalaka Ale tak delikatnie.
@BART97 A może wybrał inny klub przez poprzednie nieudolne rzady prezydenta Bartolomeu, który masakrycznie zadłużył klub?

0

@marcin62 Na la bambli wszystko szybko się zmienia.

11

@Chakalaka Wielka legenda. Kochał wszystkie kluby w których grał i z miłosći do nich oddawał wszystkie zarobione pieniądze. A i nigdy nie prosił o podwyżki bo po co? to skromny i pobożny chłopak z Portugal. Nie to co wredna i zachłanna małpa z Rosario.

1

@Przemek2323 Przemek bardzo dobrze napisane. Brawo.

1

@Sysia11 @amanter W punkt napisane. I powiem Wam, że to smutne. Jeszcze za Messim zapłaczą.

1

@DaPidejpi Oczywiście, że tak. Wcześniej be a teraz zobacz jak go kochają. Trole internetowe.

5

Bawi mnie to nie powiem. Kiedyś na La Bambli:
- Penaldo, delfin, złotousty, kapitan grzmot, płaczek
La Bambla dzisiaj:
- Ronaldo? bohater
xDxDxD

0

@7black4 Ciekawe jaki jest procent zmarłych ludzi w starszym wieku gdzie organizm jest mniej odporny.

38

@ściah Trochę odleciałeś z tymi $. Jestem innego zdania odnośnie kontraktów. Messi nie jest tylko Legendą Barcy , ale całej piłki nożnej. Przyciągał swoją grą tłumy. To co wyprawiał z piłką... no geniusz. Nie ma takiego drugiego i nigdy już nie będzie. Wydoił klub? a ile ten chłopak dał klubowi i nam kibicom. To co ma grać za darmo? W NBA nie ma takiego płaczu. Jesteś kozakiem? to będziesz zarabiał najwięcej i nikt nie płacze. Kevin Durant połamany? nie ma sprawy Nets dają mu maxa za połamanego zawodnika a wiesz dlaczego? Bo wiedzą, że ten gość jest najlepszy i to się bardzo szybko zwróci. I tak samo jest z Messim dają mu duże kontrakty bo i tak wiedzą, że to się zwróci. Więc ja osobiśie nie rozumiem tego płaczu o pieniądze.

5

@LeoMessiah Tak, ale pamiętam jaki się syf z tego powodu robił. Teraz jest lepiej moim zdaniem.

1

@Sulimo Faramir chciał aby Ojciec postrzegał go w takich samych kategoriach jak Boromira.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?