7

@JohnA Może i top, ale do Messiego to mu bardzo daleko.

0

@KapiFCB Już jest legendą. Natomiast do tych zapewnień, że w żadnym Big 3 nie zagra to bym był ostrożny. ;)
@FCB24 Oj tak Zachód coraz mocniejszy. Ale to dobrze będzie co oglądać. ;)

0

@FCB24 No będzie bardzo ciężko. I jak tu już pisaliśmy widać, że w PTB pewna formuła się wyczerpała. Zobaczymy jaki plan mają trenerzy i sam GM. ;)

0

DAME zostaje w PTB.
"Wracam po więcej... #RipCity moje miasto” .
https://www.instagram.com/p/CTks1h5n-aI/?utm_source=ig_embed

0

@FafitFCB Ale druga strona ma z tym problem. Więc rozwiązanie jest dobre.

3

@Chakalaka Widać , nie widać


2

@msmsms Mam taką zasadę, że jeśli jestem w związku to nie utrzymuje, a jak jestem wolny to utrzymuje. I wszyscy są zadowoleni. Bo uczciwość i prawda w związku to podstawa.

1

@deyna2018 Wypolerowana już czeka na Lewiznę.

18

@HolyGoalie97 No szkoda, ale nie martw się ZP wygra najlepszy piłkarz w historii.
Leo Messi.

4

@Encore No Duma szkoda tylko, że nic nie osiągnęliśmy w piłce reprezentacyjnej mając takiego asa.
Messi wygrał Copa, Ronaldo Euro.

4

@MesQueUnClub96 Prawda jest taka, że nam się udało. I nic więcej. Bramka w doliczonym czasie.

3

@MesQueUnClub96 I to pokazuje, że byliśmy lepsi?

1

@Katalończyk 99 Tak masz rację. Aktualizacja
1 Anglia
3. Polska.

1

@pt9 Jackowi dajmy troszkę czasu. Młody i zdolny chłopak.
A reszta w punkt. ;)

2

@Yosemite Co tu dużo pisać - Pan Trener.

4

@Remi70 Tabela grupy I El do MŚ po 6 kolejkach:
1. Anglia
2. Polska
i wszystko się zgadza wartość ekonomiczna jasno pokazuje kto jest liderem.

5

@kamyk_23 Nie tylko Anglicy.

1

@korolocik A za Szwecją to o długość paznokcia przegraliśmy. Czyli można powiedzieć, że prawie remis.

0

@masterandservant Chorwatem od strony Babci.

0

Szczęśliwy remis pokazał, że jesteśmy jednak w Topie.

2

Anglicy pewne 1 miejsce w tej cienkiej jak sik pająka grupie.

0

Ale, że Dudka nie powołali?

4

@Breakdrowser Artek zagrałby lepiej niż ten placek szczęsny.

2

Z Turbo Grosikem to byśmy spokojnie wygrali.

0

Kejn > Lewanbolski

0

@Jakchcesz To fakt nie ma nic ciekawego na Księzycu, ale takie loty pozwoliłyby lepiej się przygotować do podróży na inne planety. Takie jak Mars. Nie sądzisz chyba, że tak z marszu podbijemy Marsa skoro nie potrafimy tego zrobić z Księżycem. ;)

0

@19cukier48 Dlatego skończyłem oglądać po I sezonie. Reszta to ściek i szkoda na to czasu.

0

@LeoMessiah Zdecydowanie Morata.

1

@KrwawiaceoczyVEB To jest przepaść ;D

1

@Bobo25 Szybko zleci. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?