fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@JohnA Może i top, ale do Messiego to mu bardzo daleko.
0
@KapiFCB Już jest legendą. Natomiast do tych zapewnień, że w żadnym Big 3 nie zagra to bym był ostrożny. ;)
@FCB24 Oj tak Zachód coraz mocniejszy. Ale to dobrze będzie co oglądać. ;)
0
@FCB24 No będzie bardzo ciężko. I jak tu już pisaliśmy widać, że w PTB pewna formuła się wyczerpała. Zobaczymy jaki plan mają trenerzy i sam GM. ;)
0
DAME zostaje w PTB.
"Wracam po więcej... #RipCity moje miasto” .
https://www.instagram.com/p/CTks1h5n-aI/?utm_source=ig_embed
0
@FafitFCB Ale druga strona ma z tym problem. Więc rozwiązanie jest dobre.
3
@Chakalaka Widać , nie widać
2
@msmsms Mam taką zasadę, że jeśli jestem w związku to nie utrzymuje, a jak jestem wolny to utrzymuje. I wszyscy są zadowoleni. Bo uczciwość i prawda w związku to podstawa.
1
@deyna2018 Wypolerowana już czeka na Lewiznę.
18
@HolyGoalie97 No szkoda, ale nie martw się ZP wygra najlepszy piłkarz w historii.
Leo Messi.
4
@Encore No Duma szkoda tylko, że nic nie osiągnęliśmy w piłce reprezentacyjnej mając takiego asa.
Messi wygrał Copa, Ronaldo Euro.
4
@MesQueUnClub96 Prawda jest taka, że nam się udało. I nic więcej. Bramka w doliczonym czasie.
3
@MesQueUnClub96 I to pokazuje, że byliśmy lepsi?
1
@Katalończyk 99 Tak masz rację. Aktualizacja
1 Anglia
3. Polska.
1
@pt9 Jackowi dajmy troszkę czasu. Młody i zdolny chłopak.
A reszta w punkt. ;)
2
@Yosemite Co tu dużo pisać - Pan Trener.
4
@Remi70 Tabela grupy I El do MŚ po 6 kolejkach:
1. Anglia
2. Polska
i wszystko się zgadza wartość ekonomiczna jasno pokazuje kto jest liderem.
5
@kamyk_23 Nie tylko Anglicy.
1
@korolocik A za Szwecją to o długość paznokcia przegraliśmy. Czyli można powiedzieć, że prawie remis.
0
@masterandservant Chorwatem od strony Babci.
0
Szczęśliwy remis pokazał, że jesteśmy jednak w Topie.
2
Anglicy pewne 1 miejsce w tej cienkiej jak sik pająka grupie.
0
Ale, że Dudka nie powołali?
4
@Breakdrowser Artek zagrałby lepiej niż ten placek szczęsny.
2
Z Turbo Grosikem to byśmy spokojnie wygrali.
0
Kejn > Lewanbolski
0
@Jakchcesz To fakt nie ma nic ciekawego na Księzycu, ale takie loty pozwoliłyby lepiej się przygotować do podróży na inne planety. Takie jak Mars. Nie sądzisz chyba, że tak z marszu podbijemy Marsa skoro nie potrafimy tego zrobić z Księżycem. ;)
0
@19cukier48 Dlatego skończyłem oglądać po I sezonie. Reszta to ściek i szkoda na to czasu.
0
@LeoMessiah Zdecydowanie Morata.
1
@KrwawiaceoczyVEB To jest przepaść ;D
1
@Bobo25 Szybko zleci. ;)