0

@mekston I to w tym meczu strzelił bramkę ze spalonego?

0

Jak na Pesge krzykną Messi, Messi, Messi to się chłopak obudzi. xD

0

@mekston Nie? a byłem przekonany, że jednak w debiucie.

2

@MesQueUnClub96 Masz absolutnie rację ZP Loading for Messi.

0

@hayek To więcej niż pewne xD

0

@Rust_Cohle I to było piękne. Oby więcej takich obrazków.

0

A w Barcelonie Messi w debiucie "szczelił" gola. Nie tak jak w Pesge.

2

A ja Wam mówię, ze te całe Pesge z Neymanami, Marijami i Mapetami zesra się metr przed kiblem. Zobaczycie.

0

@Corr Gość ma 35 lat czego się spodziewałeś? to nie chłopak 20- letni swoje przebiegł w karierze. Teraz niech młodzi biegają.

1

"Słodkiego miłego życia
Bez chłodu głodu i bicia
Słodkiego miłego życia
Jest tyle gór do zdobycia".

3

@damiano996 Ja również nie oglądam i nie mam zamiaru.

0

@Janiama No nie wiem. Dembe, Kun, Filip i Fati połamani i tak naprawdę to nikt nie wie w jakiej są formie i czy faktycznie daliby impuls/przewagę w tym meczu.

0

@marcin000019 Var zabrał. Szkoda.

0

@Hanok Ciężko mu będzie coś udzwignąć skoro nie ma wsparcia. Grizzly dno a Brajkłajt... każdy widzi. Czekamy na Filipa i zobaczymy co pokaże połamany Fati. Bida z przodu aż piszczy.

2

Ufff... udało się wygrać na trudnym terenie.

1

Liczę na to, ze Gavincjusz pokaże Jogę bonito.

0

@Rewolucja123 Tak. Mamy Memfisa, który potrafi kopnąć do przodu i wszystko gramy na niego. Tak jak za Messiego.

2

Nie ma, żadnego przyspieszenia. Getafe 2-3 podania i strzał na bramkę. A w Barcelonie klepanie, klepanie i klepanie.

1

Jak zatrzymać Barcelonę? zamknij lewą stronę i Barcelony ni ma. Kolejny już sezon.

1

Jedna wielka kopanina....

4

@marcin000019 Słuszna krytyka, ale gość po kontuzji. Spokojnie wróci na swój mega zajebisty poziom.

0

@Pogba Czyli można powiedzieć asysta drugiego stopnia.

5

Asysta Franka miodzio. Wincyj tego wincyj.

0

Memfis, Brajkłajt, Messi, ale by to chodziło.

0

Memfissss, Memfisssss, Memfissss....

0

Memfissssss Golazzzo!!!!

2

Roberto pięknie wyjaśnił La Bamble xD

1

@Dertinho Nie zasłużyliśmy na takie bohaterki xD

1

@Janiama Jani dzisiaj Barca 2-0 ;) dzisiaj to już na pewno trafię. ;D

0

Pany i co wyścigiem F1? przełożony czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?