fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston I to w tym meczu strzelił bramkę ze spalonego?
0
Jak na Pesge krzykną Messi, Messi, Messi to się chłopak obudzi. xD
0
@mekston Nie? a byłem przekonany, że jednak w debiucie.
2
@MesQueUnClub96 Masz absolutnie rację ZP Loading for Messi.
0
@hayek To więcej niż pewne xD
0
@Rust_Cohle I to było piękne. Oby więcej takich obrazków.
0
A w Barcelonie Messi w debiucie "szczelił" gola. Nie tak jak w Pesge.
2
A ja Wam mówię, ze te całe Pesge z Neymanami, Marijami i Mapetami zesra się metr przed kiblem. Zobaczycie.
0
@Corr Gość ma 35 lat czego się spodziewałeś? to nie chłopak 20- letni swoje przebiegł w karierze. Teraz niech młodzi biegają.
1
"Słodkiego miłego życia
Bez chłodu głodu i bicia
Słodkiego miłego życia
Jest tyle gór do zdobycia".
3
@damiano996 Ja również nie oglądam i nie mam zamiaru.
0
@Janiama No nie wiem. Dembe, Kun, Filip i Fati połamani i tak naprawdę to nikt nie wie w jakiej są formie i czy faktycznie daliby impuls/przewagę w tym meczu.
0
@marcin000019 Var zabrał. Szkoda.
0
@Hanok Ciężko mu będzie coś udzwignąć skoro nie ma wsparcia. Grizzly dno a Brajkłajt... każdy widzi. Czekamy na Filipa i zobaczymy co pokaże połamany Fati. Bida z przodu aż piszczy.
2
Ufff... udało się wygrać na trudnym terenie.
1
Liczę na to, ze Gavincjusz pokaże Jogę bonito.
0
@Rewolucja123 Tak. Mamy Memfisa, który potrafi kopnąć do przodu i wszystko gramy na niego. Tak jak za Messiego.
2
Nie ma, żadnego przyspieszenia. Getafe 2-3 podania i strzał na bramkę. A w Barcelonie klepanie, klepanie i klepanie.
1
Jak zatrzymać Barcelonę? zamknij lewą stronę i Barcelony ni ma. Kolejny już sezon.
1
Jedna wielka kopanina....
4
@marcin000019 Słuszna krytyka, ale gość po kontuzji. Spokojnie wróci na swój mega zajebisty poziom.
0
@Pogba Czyli można powiedzieć asysta drugiego stopnia.
5
Asysta Franka miodzio. Wincyj tego wincyj.
0
Memfis, Brajkłajt, Messi, ale by to chodziło.
0
Memfissss, Memfisssss, Memfissss....
0
Memfissssss Golazzzo!!!!
2
Roberto pięknie wyjaśnił La Bamble xD
1
@Dertinho Nie zasłużyliśmy na takie bohaterki xD
1
@Janiama Jani dzisiaj Barca 2-0 ;) dzisiaj to już na pewno trafię. ;D
0
Pany i co wyścigiem F1? przełożony czy co?