0

@Transu96 Biednemu zawsze wiatr w oczy ;D

1

@kamilop Widzisz w biznesie nie można nikomu ufać. To złota zasada. Każdy dba o własną dupe. A Papcio Perez to wprawiony biznesmen. Wykorzystał okazję i ma.

1

@magister97r No nie ma gość szczęścia. Jak nie bark, to kostka, a jak kostka zdrowa to z dłonią ma problemy. Niech wraca szybko do zdrowia. Zdrowy CP3 to silne Suns. ;)

0

@Sysia11 No zobaczymy w Barcelonie było MSN i tylko raz byliśmy w finale. A chętnych do wygrania całej LM jest kilku. ;)

0

@tbas Oczywiście, że tak Legia ma swoje problemy sprzedali kilku zawodników i jakościowo odstajemy. I tu nie ma nad czym dyskutować. Natomiast tak jak napisałeś zamiast składnych akcji i Jogi Bonito jest walka i zaangażowanie. Kogo nie wylosuje Legia będzie ciężko.

0

@Ronmes Bardzo ciekawa. Natomiast tak patrzę po koszykach to Legia trafi na znane marki. Więc będzie ciekawie. ;)

2

Podział na koszyki podczas losowania grup Ligi Europy.

/photo/1

2

@Encore Oj bardzo dziwny a jeszcze Ben Simmons został.

0

@ToxicStrawberry Nie wierzę w to xD to nie może być prawda.... xD

0

@Chakalaka Szkoda marzenia na to bo to kwestia czasu kiedy Pan Tusk nim zostanie. ;)

3

Mapet w realu, Kriszcziano w City. A ja Wam powiem - szanuj Brajkłajta swojego bo możesz trafić gorszego. xD

2

@Coutinho007 Oj tak. Pan piłkarz Villa i pracuś Pedrito. Ach jak to wszystko pięknie chodziło. Nie to co teraz... Ale myślę sobie, że jeszcze przyjdą piękne czasy dla nas. Kwestia czasu.
@LeoMessiah Nawet bardzo ładnie się zrymowało. ;D

0

@LeoMessiah Inter ma kłopoty to może Martineza?

3

@LeoMessiah Titi w swoim prime to zamiatał te wszystkie Hochlandy i Mapety razem wzięte.

6

Ale bym sobie zobaczył raz jeszcze trio:
Titi - Eto - Messi

1

@Kapitan hawk To więcej niż pewne. To Dziennik ;D

0

@nitey Oj tak i ja się z tym zgadzam bez Embape będzie bardzo ciężko.

3

@Breakdrowser Czerwony pasek i Holecka w ekstazie: Lewandowski już nie będzie u Niemca grał a u Szejka. Wina Tuska. xD

1

@nitey To nie ma znaczenia czy kupi napastnika czy nie bo Leo i tak pozamiata tę ligę bananową.

2

@Encore Taka prawda zabrakło nam 9 i faktycznie ten tytuł mógł być nasz.

1

@Encore Oczywiście a ten szczypior to Panu Benzynie może czyścić buty co najwyżej.

7

Kurcze, ale przeżywacie tego Mapeta w realu. Dajcie już spokój a niech idzie i tak będzie w cieniu Benzyny. xD

0

@Ghotti To może jeszcze Griezmana wyciągną za 100 i pięknie będzie. ;)

0

@DaPidejpi Krótko i na temat. ;)

4

@kkbarca Zapraszamy ;D

1

Są też pozytywy transferu Embappe odejdzie troszkę nowych a już zagorzałych fanów Pesge z naszej strony. xD

7

Brawo Legia!!!! Liga Europy w Warszawie!! Brawo.

1

@Azi Koniec przygody w Europejskich Pucharach dla Rakowa.

0

@PlsNotAtletico Emreli dwa szybkie dzwony i Slavia wyjaśniona. ;)

0

Borek głos traci.... ;D trzymaj Mati do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?