1

@Yosemite I ta dzika radość Inzagiego po bramce. ;D

2

@John_Doe Dokładnie to zwykły biznes. Chce więcej? nie ma sprawy i szerokiej drogi. Czas pokaże czy miał rację. ;)

1

@John_Doe Słuchaj są ludzie z którymi można się dogadać i ludzie, którzy wyżej srają niż wiesz co mają. Moriba pograł trochę minut i już agenci robią z niego wielką gwiazdę. Niech idzie z przyjemnością zobaczę co z niego wyrośnie. Szczerze? nie będę za nim płakał. :D

0

"Lubię być z nią tak
Lubię być z nią lubię być z nią
Lubię być z nią
Lubię być z nią lubię być z nią".


5

@AllBundy Obaj za słabi na Barcelonę.

1

@szymonex10 @Kozinho Dokładnie. Szczęście aż kipi z tej fotki ;D

5

Jest i ON ;D powodzonka ;D

/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1429062938766331906%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FMrzPJ-R1K%2F

4

@bartas97 Obawiam się, że takiej rywalizacji i na takim poziomie jaki prezentowali przez lata Messi i ronaldo nie zobaczymy już nigdy.

0

CVC chcieliście wydymać Laportę i Barcelonę? to Laporta i Barcelona Was wydymała.

2

@zadafcb Powodzonka ;)

1

@Roobo I te oczy prawda? ;) No Smaug jak z bicza strzelił.

1

@Roobo Pierwsze skojarzenie to: żyrafa, ale jak się tak przyjrzeć to jednak Smaug. xD

2

@kaamil1910 A ja poproszę i zdrówka Tobię życzę.

1

@DLFCB Od dziś mówcie do mnie... biedaku.

6

@Dojaar Zdecydowanie Xavi. Brakuje strasznie generała w środku pola, który rzuci za plecy czy poklepie z Memfisem.

0

Płowa tej ligi to ogóry. A i tak Pesge na nich traci po 2 bramki. xD

1

@Criss18Barca Grizzly to by się świetnie sprawdził na defensywnym pomocniku.

2

@kkbarca Czyli wypisz wymaluj pis. Słabi ludzie tworzą trudne czasy. I tak właśnie jest.

1

@zadafcb I pięknie bardzo go lubię i mam tylko nadzieję, że zdrówko mu dopisze. Super informacja. I kwota uważam w sam raz dla niego. ;D

0

@KoziBe Polecam film Koneser i np. Le Mans 66 tu znakomita gra aktorska, Matt Damon i Christian Bale.

1

@KrwawiaceoczyVEB Ja to się zawsze śmieje z takich szczypiorków jak przychodzą do pracy i po okresie próbnym krzyczą, że chcą zarabiać tyle co ja... Prezes. xD

9

@BartqRKO Dwie Legendy - na boisku jako piłkarze i na ławce trenerskiej jako trenerzy.

0

@masq No dobrze, ale witali się już po całej tej sytuacji. Jestem ciekawy jak się witali gdy Lapcio wygrał wybory.

1

Kinley- smak, do którego dorastasz.
Marcin Dorociński
Wincyj wincyj tych reklam.

1

@masq Ciekawe podejście. Natomiast uważam, ze On faktycznie chciał zostać. Nieudacznik Bartomeu już w klubie nie ma a wszyscy wiemy co się miedzy Panami wydarzyło. Prezesem został Lapcio z którym Messi miał znakomity kontakt, do drużyny dołączył przyjaciel Kun. Mieszkał w Barcelonie gdzie miał dom i rodzinę - dzieciaki pewnie tu chodziły do szkół/przedszkoli. Tu jest jego dom.

1

@norbi77 Masz rację spory babol więc poprawiam. Papieżem. ;)

7

"- Piję odkąd Polak został Papierzem,
- piłem kiedy Polska zwyciężała i piłem kiedy przegrywała,
- piję bo jestem nieśmiała,
- piję bo wszyscy piją,
- piję bo się boję,
- piję bo... lubię. "
Pod Mocnym Aniołem - Wojtka Smarzowskiego. ;D

1

Tymczasem historyczna zmiana w NHL. Już wkrótce na strojach drużyn pojawią się reklamy sponsorów. Jak podaje portal Hokej.net
Od sezonu 2022-23 zespoły najlepszej ligi świata będą mogły występować z reklamami na bluzach zmiana wiąże się ze stratami finansowymi, jakie kluby poniosły w związku z pandemią.
Ach ta Pandemia...

1

@zadafcb Dokładnie a ja tylko dodam, że to co graliśmy dzisiaj dołem... no pięknie to wszystko chodziło. Michel, Harris i szczególnie Stevenson no nie było co zbierać. ;D Gra w def. miodzio.

1

@Rust_Cohle Dokładnie po co się ośmieszać jak tu taka konkurencja. ;) może w przyszłym sezonie spróbuje. Tymczasem trzymam kciuki za was. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?