fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite I ta dzika radość Inzagiego po bramce. ;D
2
@John_Doe Dokładnie to zwykły biznes. Chce więcej? nie ma sprawy i szerokiej drogi. Czas pokaże czy miał rację. ;)
1
@John_Doe Słuchaj są ludzie z którymi można się dogadać i ludzie, którzy wyżej srają niż wiesz co mają. Moriba pograł trochę minut i już agenci robią z niego wielką gwiazdę. Niech idzie z przyjemnością zobaczę co z niego wyrośnie. Szczerze? nie będę za nim płakał. :D
0
"Lubię być z nią tak
Lubię być z nią lubię być z nią
Lubię być z nią
Lubię być z nią lubię być z nią".
5
@AllBundy Obaj za słabi na Barcelonę.
1
@szymonex10 @Kozinho Dokładnie. Szczęście aż kipi z tej fotki ;D
5
Jest i ON ;D powodzonka ;D
4
@bartas97 Obawiam się, że takiej rywalizacji i na takim poziomie jaki prezentowali przez lata Messi i ronaldo nie zobaczymy już nigdy.
0
CVC chcieliście wydymać Laportę i Barcelonę? to Laporta i Barcelona Was wydymała.
2
@zadafcb Powodzonka ;)
1
@Roobo I te oczy prawda? ;) No Smaug jak z bicza strzelił.
1
@Roobo Pierwsze skojarzenie to: żyrafa, ale jak się tak przyjrzeć to jednak Smaug. xD
2
@kaamil1910 A ja poproszę i zdrówka Tobię życzę.
1
@DLFCB Od dziś mówcie do mnie... biedaku.
6
@Dojaar Zdecydowanie Xavi. Brakuje strasznie generała w środku pola, który rzuci za plecy czy poklepie z Memfisem.
0
Płowa tej ligi to ogóry. A i tak Pesge na nich traci po 2 bramki. xD
1
@Criss18Barca Grizzly to by się świetnie sprawdził na defensywnym pomocniku.
2
@kkbarca Czyli wypisz wymaluj pis. Słabi ludzie tworzą trudne czasy. I tak właśnie jest.
1
@zadafcb I pięknie bardzo go lubię i mam tylko nadzieję, że zdrówko mu dopisze. Super informacja. I kwota uważam w sam raz dla niego. ;D
0
@KoziBe Polecam film Koneser i np. Le Mans 66 tu znakomita gra aktorska, Matt Damon i Christian Bale.
1
@KrwawiaceoczyVEB Ja to się zawsze śmieje z takich szczypiorków jak przychodzą do pracy i po okresie próbnym krzyczą, że chcą zarabiać tyle co ja... Prezes. xD
9
@BartqRKO Dwie Legendy - na boisku jako piłkarze i na ławce trenerskiej jako trenerzy.
0
@masq No dobrze, ale witali się już po całej tej sytuacji. Jestem ciekawy jak się witali gdy Lapcio wygrał wybory.
1
Kinley- smak, do którego dorastasz.
Marcin Dorociński
Wincyj wincyj tych reklam.
1
@masq Ciekawe podejście. Natomiast uważam, ze On faktycznie chciał zostać. Nieudacznik Bartomeu już w klubie nie ma a wszyscy wiemy co się miedzy Panami wydarzyło. Prezesem został Lapcio z którym Messi miał znakomity kontakt, do drużyny dołączył przyjaciel Kun. Mieszkał w Barcelonie gdzie miał dom i rodzinę - dzieciaki pewnie tu chodziły do szkół/przedszkoli. Tu jest jego dom.
1
@norbi77 Masz rację spory babol więc poprawiam. Papieżem. ;)
7
"- Piję odkąd Polak został Papierzem,
- piłem kiedy Polska zwyciężała i piłem kiedy przegrywała,
- piję bo jestem nieśmiała,
- piję bo wszyscy piją,
- piję bo się boję,
- piję bo... lubię. "
Pod Mocnym Aniołem - Wojtka Smarzowskiego. ;D
1
Tymczasem historyczna zmiana w NHL. Już wkrótce na strojach drużyn pojawią się reklamy sponsorów. Jak podaje portal Hokej.net
Od sezonu 2022-23 zespoły najlepszej ligi świata będą mogły występować z reklamami na bluzach zmiana wiąże się ze stratami finansowymi, jakie kluby poniosły w związku z pandemią.
Ach ta Pandemia...
1
@zadafcb Dokładnie a ja tylko dodam, że to co graliśmy dzisiaj dołem... no pięknie to wszystko chodziło. Michel, Harris i szczególnie Stevenson no nie było co zbierać. ;D Gra w def. miodzio.
1
@Rust_Cohle Dokładnie po co się ośmieszać jak tu taka konkurencja. ;) może w przyszłym sezonie spróbuje. Tymczasem trzymam kciuki za was. ;)