3

2-1 Levante wrzuca 2 bieg i realu nie ma xD

0

@sevs Dokładnie tak.

0

I taka ciekawostka. W dzisiejszych 4 spotkaniach włoskiej Seria A pokazano 6 czerwonych kartek.

6

@FCBurza Kuman: Pedri to Ty?

0

@MaziFCB Oj będzie grubo ;)

2

@mmaciass tak jak napisał niżej @Kgorecki2500 wygra PO lub Hołownia. Czy to dobrze? sam już napisałeś odp. Czy będzie PO czy pis to będzie podobnie bo i jedni i drudzy kradną i tylko po to się pchają do władzy. Za PO czy Hołowni uważam nie będzie takiego bałaganu w kontaktach z USA czy innymi krajami UE. Dodam tylko, że gdyby jakimś cudem wygrała Konfederacja to będzie dokładnie to samo. Jeszcze nie są przesiąknięci tym cały syfem, ale jak wygrają to zobaczysz, że tak będzie. Zobacz co Kukiz wyprawia? najpierw krzyczał, że Kaczyńskiemu trzeba zabrać władzę bo to drugi Jaruzelski a teraz zobacz po której jest stronie?. taki jest świat polityki. Brudny i pełny zakłamania.

1

@chavez Trzymamy kciuki przyjaciele ze Szczecina. ;)

1

@Kgorecki2500 Twardy elektorat się sypie. Koniec karzełka jest bliski. To tylko kwestia czasu.

0

@Ronmes Bilbao jak zagrało presingiem to nasi nie wiedzieli gdzie są. Wybijanki po trybunach i jeden wielki chaos. Brajkłajt na samym początku spotkania otrzymał genialną piłkę od Memfisa gdzieś na 8 metrze i strzelił w powietrze i od tego momentu nie istnieliśmy. Baskowie grali szybko i z pomysłem. To tak w skrócie. Szczęśliwie ugraliśmy ten remis a to już wiele mówi o postawie naszych w tym spotkaniu.

0

@Kamiloza91 Był jednym z najlepszych jeśli nie najlepszym zawodnikiem BVB. Był szybki i dynamiczny.

0

O Ku***a Fields jakiego dzwona dostał... No jak Oni będa go tak bronili to chłopak długo nie pogra.


3

@neymarjr_143 W pierwszej chwili zobaczyłem, że ten Lew płacze.... ;)

3

@Muszynianka Jak to mawia Holecka w Dziennku; To wszystko wina... Laporty xD

2

@Esio Czyli generalnie już z górki:
- każdy mecz jak finał,
- i trzeba wyciągnąć wnioski.
;D

1

@Coutinho007 Tak i Franka. Dziękuję. ;)

1

Mecz w naszym wykonaniu to jeden wielki chaos. Od bramkarza, po wylewy w obronie i dramatyczną II linie, która nie wie kompletnie co ma grać i do kogo kończąc na ataku no może oprócz Memfisa, który jako jedyny coś z tą piłką potrafi zrobić. Już nie wspomnę o Robertach i innych Emersonach.

0

Udało się dzisiaj nie przegrać. Ufff.

1

Memfisssssssssssss!!!!!!! Golazo!!!!!!!!

0

Marzy mi się Barcelona grająca tak w pressingu jak dzisiaj Bilbao.

1

Dobra Kuman wpuść Messiego bo jeszcze przegramy.

3

Tyle człowiek czekał, odliczał dni i godziny, żeby zobaczyć... takie dziadostwo.

1

Odszedł Douglas i nasza prawa strona padła. Kolejny już sezon gdzie ta strona nie istnieje.

10

A tu niektórzy widzą triumf w LM xD
z czym do ludzi średniak zakłada presing i naszych nie ma. Albo klepanie po trybunach. xD

0

@The_Man Tak kontuzja.

0

Jesteśmy tak zesrani, że szkoda słów. Nikt nie wie co się dzieje. Inaki wozi naszych konkretnie.

5

W naszej obronie jest jeden wielki Chaos.

0

@tomek8756 Ogórki i wódka.

1

@Janiama 1-2 ;)

0

@VirtuoZ jakie szanse? Z wzoru Hajty wynika, że zerowe. Messi wyjdzie drugim wyjściem, albo helikopter szejka zabierze go z dachu.

2

@GeneralXavi To prawda, ale może to i lepiej wszyscy będą na maxa skoncentrowani a kolejne zwycięstwa dodadzą nam tylko skrzydeł. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?