1

@Rust_Cohle Byczku nie gram w tym sezonie sezonie. Ale dziękuję za oznaczenie. ;)

2

Przyjemny meczyk i pewne zwycięstwo. Pats Nation!!! ;D "Big" Mac bardzo dobre zawody oby tak dalej. ;)

/photo/1

6

@norbi77 Skoro Talibowie walą pisiorków to wiedz, ze jest grubo ;D ale złoto xD

2

@Sulimo Zgadzam się i jestem przekonany, że szybko dadzą o sobie znać. ;) A przy okazji robisz znakomitą robotę o nich w swoich wpisach. Mnóstwo wiedzy. ;)

2

@fcbarcafan19 ;D i takich ludzi uważam jest więcej. I to daje do myślenia. Jeszcze chciałbym odnieść się do słów @Sulimo, który napisał, że zmiany klimatyczne to naturalny proces i tak się działo już wcześniej i ja się z tym zgadzam natomiast dodam, że człowiek swoim zachowaniem dołożył ogromną cegiełkę do szybkości tych zmian.

3

@Zieliniak Odnoszę wrażenie, że to nas przerasta. Jest tyle fabryk, elektrowni jeszcze starego typu, że ograniczenie CO2 jest wręcz niemożliwe. I tak jak napisałeś ten temat był już kilka lat temu poruszany i nagłaśniany. I co? nadal jesteśmy w tym samym a nawet jeszcze gorszym położeniu. To jest nieodwracalny proces.

1

@Chakalaka Czytałem dość niedawno, że zmian klimatycznych już nie da się zatrzymać i będzie tylko gorzej.

5

@tristan87 Szacunek za szybką korektę Panie Andrzeju. Dużo piłki i można się pomylić. ;)

6

@Kapitan hawk Zajebiste xD

7

@Kapitan hawk Holecka w nerwach i czerwony pasek w Dzienniku: Koncert nienawiści TVN - Kolejny atak Tuska. xD

13

"Ta scena nam się należy"... Szydło - Straszydło pozamiatana xD

4

@Kgorecki2500 Króciutko i na temat Pani Diano. ;D

1

@IronSanHybrid I to mi się podoba bo najważniejsza jest szczerość. xD

1

@Comentateiro Już tęsknię za 30 +...

5

@avanes I prawidłowo. xD

10

Wielkie brawa Legia!. Slavia lepsza i nie ma nad czym dyskutować. Lepsza organizacja gry posiadanie piłki. Zespół lepszy. Natomiast Legia się postawiła i walką i zaciętością sprawiła sporo problemów. 2-2 znakomity wynik na tle lepszego rywala. Wielkie brawa również dla Rakowa za zwycięstwo. Rewanże będą arcyciekawe i nasze kluby nie są bez szans. Jedziemy Panowie jedziemy!!!

0

@MatizxD Bardzo. Kurczak i sosik mieszany. ;) Kiedyś próbowałem baraniny i nie idzie mi. A może trafiłem na słabą baraninę. ;D

2

@Rewolucja123 Nie potrafi się pogodzić z faktem, że jest gorszy od Leo. xD

2

@Khajio Oj Julek będzie miał ciężko. ;D

2

@escarabajo Dumfries z PSV do Interu za jakieś 12 mln z tego co pamiętam.

1

@AllBundy Był moment gdzie wskoczył na wysoki poziom. A potem.... szkoda.

2

@NaFazieHitman xDxD xD

10

@tomek8756 Brawo dla tego Pana widać, że zna się na polityce - króciutko i na temat. ;D

4

@Dziki15 Parówkowym skrytożercom mówimy nie!!
Natomiast gdyby ktoś pytał to mam musztardę. Sarepska co prawda z biedry bo promocja była ;D

1

@Gaucho Weah - Pan piłkarz.


0

@Encore No nabierają się, ale co mają zrobić? Żeby coś zmienić to trzeba wybrać i pytanie kogo? uważam, że kogo nie wybierzemy efekt będzie taki sam. Tak było za Solidarności, SLD, PO i za pis i tak będzie z następcami. A jest tak dlatego, zę nikt nie ma pomysłu na silną i solidarną Polskę. Co wybory to puste hasła.

0

@Encore Psy szczekają karawana idzie dalej.

0

@Nazio87 Pewnie siedzi i myśli co piszą o Nim na La Bambli xD Co tam nowego o mnie naskrobali ;D

1

@NaFazieHitman I nie ma powrotu.

1

@Criss18Barca Jesteśmy w wielu sprawach zacofani. Nie produkujemy własnych samochodów więc jaramy się zachodnimi tak samo jest z telefonami czy innymi dobrami. Dlatego taka fascynacja zachodem. To raz a dwa żyjemy w globalnym świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?