fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Byczku nie gram w tym sezonie sezonie. Ale dziękuję za oznaczenie. ;)
2
Przyjemny meczyk i pewne zwycięstwo. Pats Nation!!! ;D "Big" Mac bardzo dobre zawody oby tak dalej. ;)
6
@norbi77 Skoro Talibowie walą pisiorków to wiedz, ze jest grubo ;D ale złoto xD
2
@Sulimo Zgadzam się i jestem przekonany, że szybko dadzą o sobie znać. ;) A przy okazji robisz znakomitą robotę o nich w swoich wpisach. Mnóstwo wiedzy. ;)
2
@fcbarcafan19 ;D i takich ludzi uważam jest więcej. I to daje do myślenia. Jeszcze chciałbym odnieść się do słów @Sulimo, który napisał, że zmiany klimatyczne to naturalny proces i tak się działo już wcześniej i ja się z tym zgadzam natomiast dodam, że człowiek swoim zachowaniem dołożył ogromną cegiełkę do szybkości tych zmian.
3
@Zieliniak Odnoszę wrażenie, że to nas przerasta. Jest tyle fabryk, elektrowni jeszcze starego typu, że ograniczenie CO2 jest wręcz niemożliwe. I tak jak napisałeś ten temat był już kilka lat temu poruszany i nagłaśniany. I co? nadal jesteśmy w tym samym a nawet jeszcze gorszym położeniu. To jest nieodwracalny proces.
1
@Chakalaka Czytałem dość niedawno, że zmian klimatycznych już nie da się zatrzymać i będzie tylko gorzej.
5
@tristan87 Szacunek za szybką korektę Panie Andrzeju. Dużo piłki i można się pomylić. ;)
6
@Kapitan hawk Zajebiste xD
7
@Kapitan hawk Holecka w nerwach i czerwony pasek w Dzienniku: Koncert nienawiści TVN - Kolejny atak Tuska. xD
13
"Ta scena nam się należy"... Szydło - Straszydło pozamiatana xD
4
@Kgorecki2500 Króciutko i na temat Pani Diano. ;D
1
@IronSanHybrid I to mi się podoba bo najważniejsza jest szczerość. xD
1
@Comentateiro Już tęsknię za 30 +...
5
@avanes I prawidłowo. xD
10
Wielkie brawa Legia!. Slavia lepsza i nie ma nad czym dyskutować. Lepsza organizacja gry posiadanie piłki. Zespół lepszy. Natomiast Legia się postawiła i walką i zaciętością sprawiła sporo problemów. 2-2 znakomity wynik na tle lepszego rywala. Wielkie brawa również dla Rakowa za zwycięstwo. Rewanże będą arcyciekawe i nasze kluby nie są bez szans. Jedziemy Panowie jedziemy!!!
0
@MatizxD Bardzo. Kurczak i sosik mieszany. ;) Kiedyś próbowałem baraniny i nie idzie mi. A może trafiłem na słabą baraninę. ;D
2
@Rewolucja123 Nie potrafi się pogodzić z faktem, że jest gorszy od Leo. xD
2
@Khajio Oj Julek będzie miał ciężko. ;D
2
@escarabajo Dumfries z PSV do Interu za jakieś 12 mln z tego co pamiętam.
1
@AllBundy Był moment gdzie wskoczył na wysoki poziom. A potem.... szkoda.
2
@NaFazieHitman xDxD xD
10
@tomek8756 Brawo dla tego Pana widać, że zna się na polityce - króciutko i na temat. ;D
4
@Dziki15 Parówkowym skrytożercom mówimy nie!!
Natomiast gdyby ktoś pytał to mam musztardę. Sarepska co prawda z biedry bo promocja była ;D
1
@Gaucho Weah - Pan piłkarz.
0
@Encore No nabierają się, ale co mają zrobić? Żeby coś zmienić to trzeba wybrać i pytanie kogo? uważam, że kogo nie wybierzemy efekt będzie taki sam. Tak było za Solidarności, SLD, PO i za pis i tak będzie z następcami. A jest tak dlatego, zę nikt nie ma pomysłu na silną i solidarną Polskę. Co wybory to puste hasła.
0
@Encore Psy szczekają karawana idzie dalej.
0
@Nazio87 Pewnie siedzi i myśli co piszą o Nim na La Bambli xD Co tam nowego o mnie naskrobali ;D
1
@NaFazieHitman I nie ma powrotu.
1
@Criss18Barca Jesteśmy w wielu sprawach zacofani. Nie produkujemy własnych samochodów więc jaramy się zachodnimi tak samo jest z telefonami czy innymi dobrami. Dlatego taka fascynacja zachodem. To raz a dwa żyjemy w globalnym świecie.