3

@ElKamil Wiedział dokładnie, ze Barcelona potrzebuje kasy i sprzedałby wszystko aby nie było lipy. Taka prawda.

2

@LeoMessi1994 Koniecznie znakomity serial. Wciąga na maksa i klimat jest znakomity. ;D Polecam chociaż tak jak napisał wyżej @Bykunn książka genialna.

6

@Tomek54321 Ciary....
"Nazywam się Maximus Decimus Meridius, dowódca wojsk północnych, generał legionów Feliks, lojalny sługa prawdziwego cesarza, Marka Aureliusza. Ojciec zamordowanego syna, mąż zamordowanej żony. Których pomszczę w tym życiu lub następnym."

1

@Fake69 Nie zamknęli? przecież jest tu sporo osób, które go bronią za dobre rządzenie i plany rozwoju/jeszcze większego zadłużania Barcelony. xD

1

@kaamil1910 Szanuje go za to co dokonał w piłce, ale od wielu już lat kompletnie odpłynął jak Rudy prezes PZPN.

0

@Michvl Wychodzi na to, że Bartomeu nie chciał być gorszy xD i to mu się udało przebił wszystko i wszystkich. xD

3

@blablak Jeśli za Bartomeu było tak dobrze to dlaczego jest tak żle? czy to nie daje do myślenia? Chyba nie uważasz, ze przyszedł Lapcio i wszystkie $ klubu przepuścił na dziwki i koks? Bartomeu pięknie opowiada a ja mówię sprawdzam i pytam się skąd masz Pan Bartomeu pieniążki na to wszystko co obiecałeś? co chcesz jeszcze z Barcelony sprzedać? herb Barcelony Arabom? czy może stadion szejkom?. Gdyby jakimś cudem nadal był prezydentem to sprzedałby za czapkę gruszek prawa funduszowi CVC bez najmniejszych problemów/

20

Gdyby Bartomeu pełnił nadal funkcję prezydenta to na 200% podpisałby umowę z CVC, Opowiadając, ze kierował się dobrem klubu. xD Cieszę, ze już Cię tu nie ma.

8

Karny dla Gladbach? a po co to komu a komu to potrzebne? xD

2

Pablo Escobar jedzie kupi TVN xD ale złoto ;D


0

@joloskyy Mam nadzieję, że właśnie tak będzie. ;D Ale jest po cięzkiej kontuzji i sporo czasu upłynie jak wróci do swojej dyspozycji. ;)

0

@Kamiloza91 Jak lubię Twoje wpisy to nie za bardzo rozumiem tej pewności odnośnie Fatiego. Gość nie grał prawie cały sezon jest po kilku operacjach i teraz złapać taką formę jaką prezentował przed kontuzją będzie bardzo ciężko. Moim zdaniem powinniśmy mierzyć siły na zamiary. Obrona jest kluczowa bo co mecz wylew na wylewie a bez tego nie będzie żadnych sukcesów.

0

@Elro1987 Czy zmanipulowane to nie wiem, wiem natomiast, że projekt 500+ zrobił swoje. Gdyby nie to i ciągłe opowiadanie, że kolejna władza zniesie dodatek socjalny na dzieci sprawił, że ludzie się przestraszyli. Oby kolejne wybory zmieniły układ sił na Wiejskiej. ;)

1

@Elro1987 Jest w tym sporo racji co piszesz tylko spójrz na to co się dzieje. Kobiety wychodzą na ulicę, rolnicy wychodzą na ulicę, służba zdrowia i wielu innych tylko co z tego skoro rządzących to mało interesuje. Zabarykadują się w twierdzy na Wiejskiej i się śmieją. A dlaczego się śmieją? jak zagłosowaliście tak macie.

1

@darek60 Pracuje w TVP i piszę co mi każą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FC1899Barca Dla mnie trio Titi-Messi-Eto najlepsze. ;D

3

@darek60 Laportę będziemy oceniali jak skończy kadencję prezydenta. Ciężko porównywać gościa, który jest tu kilka miesięcy i musi posprzątać syf po poprzedniku nieudaczniku, który przez 2 kadencje zadłużał klub.

2

@Geble Jestem zdania, że tak będzie do czasu. Skoro podpisaliśmy traktat to trzeba przestrzegać pewnych zasad. i tak jak napisałeś jest wielu którzy wywaliliby nas na zbity pysk.
@Comentateiro I to co napisałeś jest prawdą oczywiście nie wszyscy są dzikusami bo są Polacy, którzy myślą o przyszłości i chcą się rozwijać w EU. A są dziady, które myślą, że jak są w UE to im wszystko wolno. I można robić co im się podoba za Unijne pieniążki.
@chosenone pięknie to napisałeś i ja się z tym wszystkim zgadzam. Z wolnego kraju otwartego na Europę staliśmy się dzikusami.

1

@mtrix563 Nic z tych rzeczy. Tak jak napisałem nawet jak ich nie zgłosisz to i tak im musisz płacić z tytułu umowy. Nie zagrają minuty w sezonie, ale figurują na liście płac i trzeb im płacić czy grają czy nie.

6

Tymczasem...
"Polska i Węgry rozwijają się w kraje autorytarne w stylu rosyjskim. Wówczas nie jest rozsądne, aby podatnicy ze Szwecji i innych krajów UE wnosili wkład finansowy w ich rozwój. Czas zamknąć dla nich unijny kurek pieniędzy i przygotować się na ich wykluczenie z UE" - pisze Wolfgang Hansson, korespondent zagraniczny dziennika "Aftonbladet".

0

@mtrix563 To nic nie da bo ciagle trzeba im płacić kasę są nadal na liście płac. Nawet jak nie będą zgłoszeni. A problemem są właśnie te kontrakty. Trzeba zawodników sprzedać lub wypożyczyć z zapisem aby nowy zespół pokrył ich pensje a jak wiesz te są kosmiczne dlatego nikt nie jest zainteresowany. A rozwiązać kontraktów również nie możemy bo nie mamy pieniędzy aby je wypłacić zawodnikom z tytułu umowy.

1

@KrwawiaceoczyVEB Może masz rację tak mi się rzuciło w oczy, że jednak przegrywa sporo wyścigów biegowych. ;)

5

Chłopak ma to coś przyjemnie się go ogląda natomiast martwi mnie to, że nie jest zbyt szybki. ;)

2

@adi7adi8 Na to trzeba jednak spojrzeć szerzej. Takie Deportivo czy Rayo po Pandemii nie mają kasy i są niejako zmuszeni do podpisania umowy mimo, że ta jest dla nich niekorzystna. To nie są marki pokroju Barcelony czy realu, że sobie poradzą i taki schemat myślenia jest w większości klubów LL. Nie mamy kasy więc bierzemy co dają aby ratować finanse.

1

@July_6_BcN Dziękuję już poprawione byczku. ;)

0

@Antimadridista~ A tego nie znałem.
@Ramos9248 Nie znalazłem w internecie.

4

"Praca w Hucie zaczynała się o 6 rano. Obudziłem się w ciemności...
Zapytałem jednego gościa która jest godzina a On mi mówi, że 6.
- Ale 6 rano czy 6 wieczorem?
- 6 w południe."
xD Smarzowski to jest top nad topami.


14

"Dzisiaj rano niespodziane Znów Alina włącza pranie Pralka brzęczy, ona jęczy, Wszystko dźwięczy, to mnie męczy. Przez podwórze trzeszczy w rurze, Brzęk totalny, niebanalny. W krąg wydziela się hołota, Sąsiad Kurski wlazł na kota!". xD

2

@PIWOSZ89 750 tyś. Euro natomiast jesli awansują do rozgrywek grupowych LK to zarobi prawie 3 mln. Euro ekstra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?