fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@tomek8756 W tej propagandzie brakuje mi jeszcze Tuska szatana xD
0
I w ten sposób Kukiz ugra swoje. Sprytnie Kukiz złapał za jaja kaczyńskiego.
0
@tbas Dokładnie tak.
0
@Odcinkowy Że pisiorki coś wymyślą, żeby znowu mieć większość.
3
@macio_944 @Majkel34 To prawda natomiast to ważny krok, który może Kaczora bardzo dużo kosztować. I tak jak @Majkel34 i @Bykunn napisali fajnie, że nikt się nie wyłamał ponad podziałami w słusznej sprawie.
3
@Bykunn Zwracam honor bo napisałem o nich kilka gorzkich słów po tym jak padła informacja, że wstrzymają się od głosu. ;D Z tymi naciskami to było na 100% przecież dzisiaj o tym publicznie Gowin mówił, że Jarek próbował przekupić posłów Zjednoczonej. ;D
4
Zwracam honor Konfederacji. Brawo.
4
@MesQueUnClub96 Holecka płacze: "PIS przegrywa to wszystko Wina Tuska."
0
@PatrychoO No taka polityka.
0
@Odcinkowy Już niedługo sam zobaczysz. xD
5
Tymczasem Terlecki po głosowaniu: To by nic nie dało, nie dałoby nic opzycja była za mocna xD
3
Uuuuu to dzisiaj cały Żoliborz będzie chodził w podskokach. xD
1
@Survier Ekspert od odklepania chyba rzeczywistości xD
4
@PatrychoO Głosowanie odbędzie się we Wrześniu.
6
@Odcinkowy No tak bo w innych TV pokazują prawdę i ekspertów mają na poziomie. Czytaj Nayman w TVprawda. xD
1
Dobra Suski anulujmy to bo jeszcze przegracie. xD
3
Mina Terleckiego bezcenna xD Karma pisiorki a tak pewni byli xD to jest początek końca karzełka i jego świty. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PIWOSZ89 Nie możemy.
0
@Survier Odskocznia od tej stypy po Messim. ;D
3
Polityka wjeżdza na La Babmlę na pełnej i dobrze bo tego płaczu po Messim i wieści o Pesge nie da się czytać.
0
@tbas I tak mają większość bo konfederaci się zesrali. Teraz Senat to zablokuje i ponownie głosowanie w Sejmie.
0
@Survier Za 10 minut zamykają więc już nie obejrzysz. ;)
0
@Criss18Barca Szkoda słów... ;D
0
Konfederacja wstrzymuje się od głosowania w sprawie Lex TVN.
1
@Tomo_95 Każdego dnia powolutku zabierają wolność. Dzisiaj tego nie widzisz bo TVN jest BE. Za chwilę zajmą się innymi mediami bo widać, że taki jest cel mieć pod kontrolą wszystko. A skończą na internecie. Bo dlaczego nie? Czy w naszym państwie nie ma powazniejszych spraw do załatwienia? Służba zdrowie ledwie zipie a 4 fala tuż tuż, Wymiar sprawiedliwości leży i kwiczy. Sprawa z rolnikami czyli najistotniejszą sprawą związaną z żywnością i interesem Polaka. Naprawdę ten amerykański TVN jest teraz tak ważny?
0
@Ls0811 Raczej chodziło mi o trenerów ;) że miał nosa Ryjek fajnie poukładał Barcelonę na nowo a następnie zrobił to Pep. ;)
3
@Lionel_Messi10 Mafijna UEFA to znaczy romantyczna UEFA pomyliła -300 z -30 i wyszło im, że się zgadza. xD
0
@Overmarsinho89 Laporta miał nosa najpierw znakomita Barcelona Ryjka a następnie historyczna Barcelona Pepa.
0
@Drogba1 Dokładnie tak i bardzo mnie to cieszy ;D