fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB Ale ciągle widnieją na liście płac. Więc nic z tego. Tu trzeba się ich pozbyć z klubu. Problem w tym, że nikt ich nie chce.
0
@Ghotti Ciężko to wyglada natomiast co miał zrobić Lapcio jak nikt nie chce tych darmozjadów. Nawet Font by tego lepiej nie zrobił.
0
@TheNekro94 Pamiętam dla niego to może być ciężki czas, ale na pocieszenie dodam, że Jesień tuż tuż. ;)
0
@SuperPatsonFCB Szkoda strasznie, ze to już prawdopodobnie koniec. Dlatego korzystajmy ;)
2
@Commando "pifko" leżaczek oczywiście parawanik na trawniku i LR w tle.
2
Doszły mnie słuchy, że w Weekend szykuje sie +30 stopni. I od razu cieplej na serduszku się robi. ;D to może być ostatni zryw lata. ;)
1
@Persyfl Dokładnie tak jak napisałeś.
3
@Pawel1985 Będę się starał.
2
Zobaczymy kto na tym porozumieniu zyska a kto straci w dłuższej perspektywie.
1
@zadafcb Nareszcie wracają!!! Już nie mogę się doczekać ;D
Pats Nation Baby!!!! ;D
2
@Encore Dokładnie taka młodzieńcza fantazja ;D
3
Romeo wyjaśnia kolegów z Denver :D
1
@macio_944 Nie traćmy nadziei. ;)
0
Leo ja Ci wierzę.
0
@Encore Tak to jest jak się głośno krzyczy ile to się chce zarabiać. I dobrze.
@urbipl Tak czytałem i słyszałem te nagrania.
0
@Encore ;D ciekawe jak długo pogra.
4
@Pawel13sz Pamiętamy. ;D
1
@ProMILs @Shapiro Poziom kultury politycznej już dawno osiągnął dno.
@Encore smutne to strasznie.
8
Grubo odpalił xD
2
@Lionel_Messi10 Zdrówko mordeczko za lepsze czasy ;)
0
@PiotrR Do C+ to nawet podjazdu nie ma.
0
Wielki Kepa!!! Brawo Tuchel pokazał jaja.
3
@Kwiatek67 Tebasowi i Bartomeu. ;)
1
@lucas/catalan Odważnie, ale najważniejsze, że jesteś szczęśliwy z tego powodu. ;D
1
@barcelonaLM Kukiza nie widzę xD
7
@19cukier48 Widzę grubo mleczko wjechało na noc xDxDxD
0
@Criss18Barca I tak to się kręci. xD
2
Mam tylko nadzieję, że kiedyś ten cały pis upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali.
1
@msmsms Doszło do głosownia nad odroczeniem ustawy Lex TVN i podczas tego głosowania pis przegrał głównie przez jak twierdzą pomyłkę posłów Kukiza którzy zagłosowali przeciw Pis. Marszałek Witek ogłosiła przerwę i rozpoczeło się handlowanie stanowiskami. Stracił je wicemarszałek z PSL a otrzymał ktoś z teamu kukiz i publicznie przyznali, że podczas głosowania się pomylili xD. W związku z tym mamy powtórkę głosowania, które pis wygra. Tak w skrócie.
9
@Mathew86 Tylko Białoruski imperializm nam potrzebny. Precz ze wszystkimi innymi.