0

@SuperPatsonFCB Ale ciągle widnieją na liście płac. Więc nic z tego. Tu trzeba się ich pozbyć z klubu. Problem w tym, że nikt ich nie chce.

0

@Ghotti Ciężko to wyglada natomiast co miał zrobić Lapcio jak nikt nie chce tych darmozjadów. Nawet Font by tego lepiej nie zrobił.

0

@TheNekro94 Pamiętam dla niego to może być ciężki czas, ale na pocieszenie dodam, że Jesień tuż tuż. ;)

0

@SuperPatsonFCB Szkoda strasznie, ze to już prawdopodobnie koniec. Dlatego korzystajmy ;)

2

@Commando "pifko" leżaczek oczywiście parawanik na trawniku i LR w tle.

2

Doszły mnie słuchy, że w Weekend szykuje sie +30 stopni. I od razu cieplej na serduszku się robi. ;D to może być ostatni zryw lata. ;)

1

@Persyfl Dokładnie tak jak napisałeś.

3

@Pawel1985 Będę się starał.

2

Zobaczymy kto na tym porozumieniu zyska a kto straci w dłuższej perspektywie.

1

@zadafcb Nareszcie wracają!!! Już nie mogę się doczekać ;D
Pats Nation Baby!!!! ;D

2

@Encore Dokładnie taka młodzieńcza fantazja ;D

3

Romeo wyjaśnia kolegów z Denver :D


1

@macio_944 Nie traćmy nadziei. ;)

0

Leo ja Ci wierzę.

0

@Encore Tak to jest jak się głośno krzyczy ile to się chce zarabiać. I dobrze.
@urbipl Tak czytałem i słyszałem te nagrania.

0

@Encore ;D ciekawe jak długo pogra.

4

@Pawel13sz Pamiętamy. ;D

1

@ProMILs @Shapiro Poziom kultury politycznej już dawno osiągnął dno.
@Encore smutne to strasznie.

8

Grubo odpalił xD


2

@Lionel_Messi10 Zdrówko mordeczko za lepsze czasy ;)

0

@PiotrR Do C+ to nawet podjazdu nie ma.

0

Wielki Kepa!!! Brawo Tuchel pokazał jaja.

3

@Kwiatek67 Tebasowi i Bartomeu. ;)

1

@lucas/catalan Odważnie, ale najważniejsze, że jesteś szczęśliwy z tego powodu. ;D

1

@barcelonaLM Kukiza nie widzę xD

7

@19cukier48 Widzę grubo mleczko wjechało na noc xDxDxD

0

@Criss18Barca I tak to się kręci. xD

2

Mam tylko nadzieję, że kiedyś ten cały pis upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali.

1

@msmsms Doszło do głosownia nad odroczeniem ustawy Lex TVN i podczas tego głosowania pis przegrał głównie przez jak twierdzą pomyłkę posłów Kukiza którzy zagłosowali przeciw Pis. Marszałek Witek ogłosiła przerwę i rozpoczeło się handlowanie stanowiskami. Stracił je wicemarszałek z PSL a otrzymał ktoś z teamu kukiz i publicznie przyznali, że podczas głosowania się pomylili xD. W związku z tym mamy powtórkę głosowania, które pis wygra. Tak w skrócie.

9

@Mathew86 Tylko Białoruski imperializm nam potrzebny. Precz ze wszystkimi innymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?