3

@Stoiczkow To ogromna tragedia wszystkich mieszkańców Afganistanu, ale tak jak napisałeś trzeba do tematu podejść na chłodno i z głową.

4

@Adi123456789 MIlan - Inter

2

@Nazio87 Byłeś na remontadzie z Pesge? zazdroszczę, ależ tam na stadionie musiały być emocje. ;D

0

@normasubiektywna To tak pół żartem pół serio. ;D

1

@masa11 To efekt ciągłego wywierania presji na Tebasie.

9

@John_Doe Pani marszałek Witek rozwiała wszystkie wątpliwości co do słuszności reasumpcji po okazaniu prawdziwych opinii prawników. xD
I wszystko jest legalne w dodatku zgodne z konstytucją partyjną pis czyli tak jak powinno być. ;)

0

@wpwelement Interesuje mnie 25 użytkowników z którymi dobrze żyje i co zamiast do nich napisać to szukam czy jest aktywny czy nie?

1

@Bykunn Tutaj masz rację, ale załóżmy że wyjechałem i nie byłem na stronie 4-5 dni i w tym czasie ktoś wyłapał odsiadkę i skąd ja mam o tym wiedzieć? co mam teraz siedzieć z notesikiem i odznaczać kto jest jest na wolności a kto nie? ;D

14

@wpwelement Ok, uważasz, że ja mam czas prześledzić wszystkich użytkowników na stronie i sprawdzać profil po profilu czy jest zbanowany? przecież jest nas grubo ponad 6 tyś. ;D Ty tu siedzisz to masz czas ja nie. Uważam, że powinno być tak: jeśli ktoś jest zbanowany to nie można go oznaczyć w komentarzu i sprawa jest prosta. Jest ban i gościa nie ma i nie mogę go oznaczyć w komentarzu. Proste.

4

@John_Doe I to jest słuszna koncepcja problem w tym, że nie wiadomo kto jest zbanowany. Powinna być lista jak w Dzienniku czy też czerwony pasek z użytkownikami zbanowanymi i porządek na stronie jest. I nie ma problemów.

3

A gdyby tak zrobić głosowanie/ankietę co powinno być w regulaminie tej strony a co nie? Ostatnio tutaj jest tak jak w plebiscycie ZP. Nikt nie wie o co chodzi. Komentarze znikają nie wiadomo z jakiego powodu bez żadnych merytorycznych argumentów moderacji.

0

@Pilka_jest_okragla Z jednej strony szkoda, ale dla nas/Barcelony dobrze bo przynajmniej wiemy z kim mamy do czynienia. Dzisiaj 5-6 mln za sezon a za 3-4 krzyknie 45-50.

6

@Tomason Krzysiu Jarzyna to szef wszystkich szefów. A Dario to jego prawa ręka.

1

Jeśli na prawdę kocha Barcelonę to pomoże podczas derbów. ;D

3

@MesQueUnClub96 Zdzisio? to legenda Betonu PZPN. Jak coś potrzebujesz załatwić to tylko u Zdzisia. ;)

1

@norbi77 Taka prawda ;)

2

@SuperPatsonFCB Ten cały plebiscyt jest po h**ju zrobiony. Nie ma jasnych zasad wyboru. ;D

4

@Ronnie1992 A skąd płyną te informacje? z dziennika czy Onetu? To raz a dwa za co Lewy ma dostać ZP za pobicie rekordu Gerda? Leo wygrał Copa America gdzie był najlepszym zawodnikiem turnieju.

2

@macio_944 Odnoszę wrażenie, ze ten cały Czarnek to gość kompletnie oderwany od rzeczywistości.

8

@MontelQ NIgdy. I trzymaj się od takich tematów jak najdalej. To same kłopoty.

2

@Ghotti Widzisz gdyby klub był w miarę w przyzwoitej kondycji finansowej to jestem pewien, że ktoś by zapłacił te 15 a może i więcej. Ale po tej publiczej szopce najpierw z Tebasem a następnie z Bartomeu wszyscy widzą, że jesteśmy pod ścianą i za grosze będą próbowali wyciągnąć młodego.

0

@sergio5 A jak zostanie wybrany Kożmński człowiek Rudego to ruszymy z kopyta? xD

2

@Kapitan hawk Czekamy ;D

1

@MesQueUnClub96 I jak tak piszesz to czuje się staro. ;D

7

@MesQueUnClub96 I to mnie martwi...

1

@Gadulki_ Zdecydowanie "Pasja" Mela Gibsona.

0

@FanBarcy123 Trzymaj się byczku.

1

@Veg85 I ja to popieram tylko widzisz jak to działa. Młodzi jak gąbka wchłaniają to co robi stary beton i zamiast uczyć się na błędach robią dokładnie to samo. ;)

1

@Kamilos84 Oj tak I część jest świetna super klimat. Takie wprowadzenie w świat narko biznesu. A w drugiej części zdecydowanie więcej akcji. ;) Nie będziesz żałował.

0

@Qlewer Widzisz bo według obecnie panującej władzy jesteśmy II kategorii. Ale nie martw się nie jesteś sam. ;) Jeszcze troszkę i zmieni się układ sił to sobie odbijemy. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?