fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brawo Legiaaaa!!!! Brawo Emreli!!!!
1
@Wossi61FCB Bardzo dobry.
1
@parpe Może chce wyjść z cienia Messiego i turlacza. xD
0
@Kielakowy Winycj wincyj bo nie widać xD
Legia Ciebie też ****** xD
1
Legiaaaaaa!!!!!!! Emreli!!!!! i Jazda na pełnej!!!
0
Boruc!!!! ale co my gramy jaka padaka.... brak słów.
1
Kurcze.... Jak mi się to podoba - Slavia gra w osłabieniu a w zasadzie każdy nie boi się dryblingu. Idą na pełnej i jak się nie uda jest asekuracja. I to daje pewność w grze. A Legia? grają w przewadze i każdy zesrany nikt nie jest w stanie zrobić dryblingu/przewagi okazja do kontry i 2 zawodników biegnie reszta stoi. Brak słów jeden wielki chaos/kopanina.
0
@messi564 I dlatego gramy jak gramy z przeciwnikiem osłabionym jednym zawodnikiem.
3
@kubasa Przynajmniej w Warszawce na Jesień puchary.
2
Kurła gramy w przewadze zamiast grać spokojnie w środku pola to gracze Legii się chowają. Masa błędów w II lini straty i dajemy Slavii grać. Czesiu krzyknij tam.
1
Ale co Artek wyjął.... Brawo i Jazda!!!!
4
Ewidentna czerwona Kaziu co jest z Tobą? Zaczynasz jak Szpaku?
0
@MeMyselfAndI Dokładnie tak jak napisałeś. Przecież to ś miech na sali i tak jest co sezon.
2
@Pawel13sz Grupa śmiechu xD
0
Ale co real wylosował.... xD
2
Ivanović - I'll be back
xD
1
@FafitFCB 2-8 ależ bije po oczach.
0
Szejk jaki zadowolony xD
3
O kurła to losowanie z 2 godziny będzie trwało....
1
Branislav jaki sztywny :D dobrze, że lekarzy mają na widowni. xD
3
Branislav jak energicznie zamieszał kuleczki xDxDxD
0
Dobra zaczynamy!!!
0
18-25.... nadal gadają. Ludzie bo LR czeka. xD
1
@msmsms @PatrykBarcelona @maatiixx Panowie priv ;D
2
Strasznie szkoda tego Eriksena.
0
@drzefko priv
0
Dobra byczki kto chce transmisję to pisać do mnie.
0
@Huck Napiszę Ci priv jak znajdę. ;)
2
@Fenyx Obawiam się, że jak zwykle będą wspominki i prezentacja zespołów w tej edycji czyli losowanie będzie 20 po.
1
@Majkel34 Przecież to jasne, że to Amerykanie zaplanowali cały ten zamach na WTC i wymyślili całego Bin Ladena.