3

Brawo Legiaaaa!!!! Brawo Emreli!!!!

1

@Wossi61FCB Bardzo dobry.

1

@parpe Może chce wyjść z cienia Messiego i turlacza. xD

0

@Kielakowy Winycj wincyj bo nie widać xD
Legia Ciebie też ****** xD

1

Legiaaaaaa!!!!!!! Emreli!!!!! i Jazda na pełnej!!!

0

Boruc!!!! ale co my gramy jaka padaka.... brak słów.

1

Kurcze.... Jak mi się to podoba - Slavia gra w osłabieniu a w zasadzie każdy nie boi się dryblingu. Idą na pełnej i jak się nie uda jest asekuracja. I to daje pewność w grze. A Legia? grają w przewadze i każdy zesrany nikt nie jest w stanie zrobić dryblingu/przewagi okazja do kontry i 2 zawodników biegnie reszta stoi. Brak słów jeden wielki chaos/kopanina.

0

@messi564 I dlatego gramy jak gramy z przeciwnikiem osłabionym jednym zawodnikiem.

3

@kubasa Przynajmniej w Warszawce na Jesień puchary.

2

Kurła gramy w przewadze zamiast grać spokojnie w środku pola to gracze Legii się chowają. Masa błędów w II lini straty i dajemy Slavii grać. Czesiu krzyknij tam.

1

Ale co Artek wyjął.... Brawo i Jazda!!!!

4

Ewidentna czerwona Kaziu co jest z Tobą? Zaczynasz jak Szpaku?

0

@MeMyselfAndI Dokładnie tak jak napisałeś. Przecież to ś miech na sali i tak jest co sezon.

2

@Pawel13sz Grupa śmiechu xD

0

Ale co real wylosował.... xD

2

Ivanović - I'll be back

xD

1

@FafitFCB 2-8 ależ bije po oczach.

0

Szejk jaki zadowolony xD

3

O kurła to losowanie z 2 godziny będzie trwało....

1

Branislav jaki sztywny :D dobrze, że lekarzy mają na widowni. xD

3

Branislav jak energicznie zamieszał kuleczki xDxDxD

0

Dobra zaczynamy!!!

0

18-25.... nadal gadają. Ludzie bo LR czeka. xD

1

2

Strasznie szkoda tego Eriksena.

0

@drzefko priv

0

Dobra byczki kto chce transmisję to pisać do mnie.

0

@Huck Napiszę Ci priv jak znajdę. ;)

2

@Fenyx Obawiam się, że jak zwykle będą wspominki i prezentacja zespołów w tej edycji czyli losowanie będzie 20 po.

1

@Majkel34 Przecież to jasne, że to Amerykanie zaplanowali cały ten zamach na WTC i wymyślili całego Bin Ladena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?