2

Widzę na La Bambli spory entuzjazm odnośnie Fatiego. Natomiast ja podchodzę do całej sytuacji spokojnie i nie podpalam się tak jak spora większość tutaj. Młody jest po długich i poważnych kontuzjach bez rytmu meczowego więc nie będzie żadnym wybawicielem. Niech chłopak spokojnie wraca do formy bez presji i zobaczymy co z tego wyjdzie. Obawiam się, że do formy z przed kontuzji już nie wróci.

0

@eXi ;D

20

@Katalonbar Na 200% NIE. Przecież sam Roni teraz z 90 kilo waży albo i lepiej a gdzie jeszcze Messi.

0

@Boromir4 xD dokładnie ;D

4

Kiedyś: Ronaldinie, Eta, Zlatany, Vije, Henry.
A teraz: Brajkłaty i Laki Luki.

1

@Roni/VEB Absolutnie genialny serial.

5

Serial The Office jaki to jest sztos xD

1

@norbi77 I ja to wszystko rozumiem i sam jestem wkurzony bo kompromitacji tego klubu ciąg dalszy. Ale nie zmienimy tego od tak. Ten syf po Bartku będziemy sprzątali latami i nie ma znaczenia czy prezydentem będzie Lapcio, Font czy Papa smerf. Muszą ratować i tak fatalną sytuację finansową (a przynajmniej ja to tak rozumiem) sprzedają/oddają za czapkę gruszek bo najnormalniej w świecie nikt naszych czarodziejów nie chce. Taka jest smutna prawda i rozumiem do czego pijesz największym błędem Laporty było obiecywanie zamiast zaczekać i powiedzieć prawdę jaką sytuację zastał po poprzedniku.

2

Kurcze tyle się dzieje a strona ledwo zipie. Jak mnie to wkur***a.

0

@norbi77 Spokojnie chyba nie sądziłeś, że po tym całym syfie jaki zostawił Bartek Laporta wjedzie na białym koniu i nagle wyczaruje 5-6 cracków i odmieni oblicze Barcelony - tej Barcelony. To będzie długi proces. Szukają kasy i muszą coś robić.

1

Kurcze klub mem normalnie.

0

@MrShakira Pełna zgoda tylko, że Messi nie będzie kręcił marketingu Barcelony w nieskończoność. rok dwa i co dalej?
Twarz Barcelony? Roma, Live, Bayern. To jest prawdziwy obraz Barcelony z Messim.
@Ying Nie lepiej postawmy na człapiącego Messiego to się odrodzimy.

0

@MrShakira Niby tak, ale trzeba na to spojrzeć szerzej. Z samym Messim i tak byśmy nic nie ugrali. No taka prawda młodszy nie będzie a tu trzeba zapierdzielać.

1

@doc Historia transferów Barcelony uczy, że jednak opcja. ;D

1

Emersona mi nie szkoda. Widać, że to placek taki Firpo 2.0. Nie mamy szczęścia do bocznych obrońców ogranych w Betisie.

1

@IronSanHybrid Jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę. xD

1

@zadafcb O kurła.... ale bomba. Big Mac sobie poradzi. To co ten chłopak gra i na jakim spokoju to jestem mega pozytywnie zaskoczony. I tak wiem, wiem, że to tylko mecze sparingowe, ale to jak ten chłopak czyta grę i ten rzut... no miodzio. Natomiast jest coś czego nie ma i mieć pewnie nie będzie. Nie potrafi biegać z piłką tak jak Cam.
Jaram się i wiem, że przed chłopakiem długa droga, ale Bill widzi w nim drugiego Toma i nie ma w tym przesady bo te ruchy po snapie, to jak szuka wolnych zawodników. Oj będzie się działo w tym sezonie. ;D

0

@don'T.R.I.P.e Nigdy się nie znudzi. Złoto xD

5

Czyli co? jest jeszcze szansa na Douglasa. Oby się chłopina zlitował i nas poratował. Od czasów Alvisa 2 najlepszy PO w historii naszego klubu. Nie można zmarnować takiej szansy.

0

@marcin000019 Dziennik? mój ulubiony serial. Jest tam wszystko czego potrzebuję. Emocje, wartka akcja, eksperci i sól czyli główni aktorzy: Holecka i Adamczyk. xD

0

@magister97r Oby nie ;D

1

@magister97r Bardzo go lubię, ale nie mogę patrzeć jak biega w koszulce lolków. ;D

3

@FC1899Barca 3 chłopków i jedna Legenda - Ryszard Lwie Serce.

0

@barcelonaLM Suski płacze..... xD

1

@FC1899Barca Ale wylew.... xD

2

3 mecze 3 zwycięstwa. Preseason zakończony i czekamy na pierwszy mecz w sezonie. "Big Mac" bardzo dobry mecz. :D
Pats Nation!!!

/photo/1

1

@Spoko_Hala_Fan Ja osobiście się nie spodziewam.

0

@macio_944 Te Pesge to mi Celtic przypomina w lidze Szkockiej gdzie nie było Rangersów. Ligę zamiatali a w Europejskich pucharach jedna wielka kupa. Brakuje w tej bananowej lidze poważnych przeciwników.

0

@mekston A własnie. Masz rację.

0

@Garbatyy Chyba taki komunikat już był czy coś w tym stylu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?