18

Nasi paraolimpijczycy zdobyli 25 medali:
7 złotych, 6 srebrnych i 12 brązowych. W klasyfikacji końcowej Polscy sportowcy zajęli 17 miejsce.
Wielkie brawa i dziękujemy!!!

0

@amanter Spokojnie. Za kilka kolejek się rozkręci.

0

Reprezentacje i reprezentacje to ostatnio bardzo trudny czas dla nas kibiców. Ale jest i dobra wiadomość. Już w najbliższy weekend ruszają ligi krajowe. xD

10

Pamiętam euforię na tej stronie po "zwycięskim" remisie z Hiszpanią na Euro. A później dostaliśmy w piz*** e od Szwecji. I coś czuję, że z Anglią będzie podobnie.
xD

3

Wygląda na to, że BLM dzisiaj przegra. I dobrze. Brawo Max i jazda po tytuł.

1

@macio_944 Tak odniesienie jak najbardziej na czasie i warto obie pozycje przeczytać.

0

@Encore Wyglądają bardzo mocno. Jeśli kontuzje będą ich mijały to spokojnie wygrają tytuł. Martwi mnie troszkę obrona, ale z taką ofensywą spokojnie sobie poradzą.

1

@Encore Nets pewniak do tytułu. NIe ma tu nad czym dyskutować.

1

@Lionel_Messi10 Zdrówko mordeczko!!!! ;)

1

@Encore ;D

1

@Encore Nie ma takiej opcji ;D

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

@paweldunajecfcb No i takie seminarium w wykonaniu Andrzejka stawia na nogi xD
+15 do motywacji.

4

@paweldunajecfcb I sezon a reszta to ściek. Nie marnuj czasu na to i odpal sobie serial "The Office". Jaki to jest sztos . xD

1

@Huck Przecież już mamy dryblującego skrzydłowego - Brajkłajta.

1

@MaTt_BarcaFan Jest nowy trener może On coś zmieni w grze PTB. ;)

1

@MaTt_BarcaFan ściągali głownie zadaniowców jak Nance jr. z Cavs, Snell, czy Zeller.

1

@MaTt_BarcaFan Uważam, że zdrowy KT nie gwarantuje sukcesów ekipie GSW. Zachód bardzo mocny, konkurencja ogromna. Lilard jak i Beal czekają na nowe projekty i to co z tego wyjdzie. Moim zdaniem jeśli nic z tego nie urośnie to obaj poproszą o trejd. Ale najwcześniej po zakończeniu tego sezonu.

0

@BartqRKO Dokładnie tak.

1

@michal26 Z Bułgarią.

4

Tymczasem w USA. NY kompletnie sparaliżowany obfitymi opadami deszczu.


1

@parpe @KapiFCB @magister97r Moim zdaniem teraz będą próbowali załagodzić całą sytuację. Phila widzi, że będzie ciężko Bena wytrejdować za coś sensownego. Czy pasują? tutaj @BartqRKO ma większą wiedzę. ;)

0

""Stop using my name to push people's agendas," Embiid tweeted. "I love and hate drama. I love playing with Ben. Stats don't lie. He's an amazing player and we all didn't get the job done. It's on me personally. I hope everyone is back cuz we know we're good enough to win."
Joel Embid nie ma żadnego problemu z Benem Simmonsem. Uwielbia grać z nim w jednej drużynie. {ESPN}
I to by było chyba na tyle. xD
@Encore @BartqRKO@magister97r

1

@Yosemite Prawdziwy szef. ;D

0

@Onie 9 sezon? a po co to komu? a komu to potrzebne?

0

@Japonk No szkoda. jest jak jest i trzeba iść do przodu.

0

Szkoda mi Grizzlego. Chciał grać u boku Messiego i wygrać wreszcie coś poważnego w klubowej piłce. Nie udało się. Nie pasował do nas i to wszyscy na La Bambli powtarzali jak mantrę. I jak czas pokazał słusznie. Mimo wszystko życzę mu powodzenia w Atleti. Trzymaj się chłopaku.

0

@Bartek22 Bartek jak zwykle w punkt.

0

@ElTomas @Yoshi94 Chłopak przed kontuzją pokazał ogromny talent. Oby wrócił silniejszy i tak jak napisaliście na spokojnie. Niech powoli wraca i cieszy nas swoją grą. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?