1

@takisobiektos Ale za to będzie się cieszył pod koniec sezonu podnosząc kolejny tytuł mistrza Polski dla Legii Warszawa. ;D
@kazbychu Dokładnie i dobrze. Ponce musi wiedzieć gdzie jest jego miejsce w szeregu. ;)

1

Jędza wyjaśnia Ponce i ten jego uśmieszek. Koguciku z czym ty ruszasz do Artura xD

1

Kurcze Legia bardzo fajnie gra. ładnie piłką grają oby taj dalej i co najważniejsze do przodu.

0

@amanter O Matko i "curko" xD

8

Bayern jak Bayern, ale żeby z Kijowem kompromitacji nie było.

0

@Encore I właśnie o to chodzi a nie głaskanie bo chłopak ma 18 czy 19 lat. Gdyby Pop był trenerem to by powiedział tak: Chłopaku jak chcesz być wielki to musisz to wszystkim pokazać, że masz jaja na wielkiego grajka. Bo klepaniem do boku i do tyłu to ty możesz co najwyżej drugim Semedo zostać.

2

@Kettger Niby jest, ale tak jakby go nie było. No taka prawda i tu nie chodzi już o bayern, ale poprzedni sezon z Leo również to pokazywał. Kumana bardzo lubię - Legenda, ale w Barcelonie no gościa ni ma.
@Encore Może i mamy problemy, ale jestem pewien, że u Popa wszyscy by zpierda**li i to na pełnej bo u Pana Popa to się zapierda**a a nie stoi i się patrzy. ;) I tego właśnie brakuje zaangażowania i walki na całego.

5

Kolejny poważny mecz z topem i Kumana nie ma.

0

@Cyzix A tego dokładnie Ci nie powiem bo nie pamiętam.

3

@MesQueUnClub96 Kto zatęskni to zatęskni ja się cieszę, że jego już nie ma.

0

Dobre i to. Przynajmniej nie pierdoli***cie, że każdy kolejny mecz jak finał i że teraz to już na pewno.

0

@Cyzix Ta wymiana Grizzlego miała za zadanie zejście z jego pensji i dać oddech naszym finansom. Ja rozumiem o co Ci chodzi. Natomiast bałaganu narobił poprzednik czyli Bartomeu. Zadłużył klub, na ścigał gałganów kompletnie nie pasujących do nas, pensje wyjebane w kosmos a teraz Lapcio to sprząta. I ja rozumiem złość, ze za frytki oddajemy tych zawodników, ale to są konieczne cięcia. Nikt nie chce naszych zawodników i trzeba przejść do drastycznych kroków. Tak to wygląda. Tak trzeba zmieniać bo jesteśmy po szyję w gównie a najgorsze jest to, że wszyscy o tym wiedzą.

0

@4drian0 Piszemy tak żeby stypy na stronie nie było.

1

@LionelM95 Bardzo dobrze zrobiłeś. Bayern grał na 60% a i tak robili co chcieli. U nas generalnie pierwsze 20 minut było dobre i potem momentalnie siedli. W II połowie młodzi pojawili się na boisku i zaczęliśmy grać do przodu. Bartomeu narobił syfu i teraz kilka lat będziemy się męczyć. Potrzebne są zmiany mamy starych graczy jak Roberto, Baskets czy Alba z tymi zawodnikami nic nie ugramy. Potrzebujemy świeżej krwi. A to kosztuje.

1

@Cyzix Przesadzasz tam takich długów nie mieli. A tu trzeba zmieniać pytanie za co?

0

@Cyzix Żaden Klopp czy inny wielki trener nie przyjdzie do tego syfu.

2

@malicinho A to dopiero początek sezonu. ;D

0

@Nazio87 City to proste.

0

@LionelM95 Więc to był poziom LE w naszym wykonaniu. 0 celnych strzałów przez cały mecz. Ja rozumiem, ze to Bayern, ale my kopaliśmy się po czole.

0

@LionelM95 Barca z taką grą to może walczyć o LE a nie o 1/8. Brak jest wszystkiego. Od biegania po walkę tu nawet chęci do gry nie ma.

15

A wiecie co jest najgorsze? że ten bayern grał na 60%

0

W tym tempie to Kuman poleci do gwiazdki.

1

3-5-2 to nie jest dla nas z taką II linią i obroną. Nikt nie wie co ma robić na tym boisku. Kopanie się po czołach ciąg dalszy.

1

Goretzka jaki to jest dzik. A u nas Baskets.

4

Ronald Koeman: Dzięki mnie ten klub ma przyszłość.
xD

6

Wszyscy stoją i się przyglądają.... z czym do ludzi.

0

@korolocik @mateusz33 kazdy kontakt z przeciwnikiem to albo za wolny, albo się kładzie.

5

Pedri - 0 szybkości, 0 masy.

0

To będzie strasznie ciężki sezon dla nas.

1

Dziwię się, ze Koeman nie każe im wrzutek robić przecież tu nic nie ma. Nie ma pomysłu na nic. To proste podanie do Alby i wrzutka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?