fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Ale za to będzie się cieszył pod koniec sezonu podnosząc kolejny tytuł mistrza Polski dla Legii Warszawa. ;D
@kazbychu Dokładnie i dobrze. Ponce musi wiedzieć gdzie jest jego miejsce w szeregu. ;)
1
Jędza wyjaśnia Ponce i ten jego uśmieszek. Koguciku z czym ty ruszasz do Artura xD
1
Kurcze Legia bardzo fajnie gra. ładnie piłką grają oby taj dalej i co najważniejsze do przodu.
0
@amanter O Matko i "curko" xD
8
Bayern jak Bayern, ale żeby z Kijowem kompromitacji nie było.
0
@Encore I właśnie o to chodzi a nie głaskanie bo chłopak ma 18 czy 19 lat. Gdyby Pop był trenerem to by powiedział tak: Chłopaku jak chcesz być wielki to musisz to wszystkim pokazać, że masz jaja na wielkiego grajka. Bo klepaniem do boku i do tyłu to ty możesz co najwyżej drugim Semedo zostać.
2
@Kettger Niby jest, ale tak jakby go nie było. No taka prawda i tu nie chodzi już o bayern, ale poprzedni sezon z Leo również to pokazywał. Kumana bardzo lubię - Legenda, ale w Barcelonie no gościa ni ma.
@Encore Może i mamy problemy, ale jestem pewien, że u Popa wszyscy by zpierda**li i to na pełnej bo u Pana Popa to się zapierda**a a nie stoi i się patrzy. ;) I tego właśnie brakuje zaangażowania i walki na całego.
5
Kolejny poważny mecz z topem i Kumana nie ma.
0
@Cyzix A tego dokładnie Ci nie powiem bo nie pamiętam.
3
@MesQueUnClub96 Kto zatęskni to zatęskni ja się cieszę, że jego już nie ma.
0
Dobre i to. Przynajmniej nie pierdoli***cie, że każdy kolejny mecz jak finał i że teraz to już na pewno.
0
@Cyzix Ta wymiana Grizzlego miała za zadanie zejście z jego pensji i dać oddech naszym finansom. Ja rozumiem o co Ci chodzi. Natomiast bałaganu narobił poprzednik czyli Bartomeu. Zadłużył klub, na ścigał gałganów kompletnie nie pasujących do nas, pensje wyjebane w kosmos a teraz Lapcio to sprząta. I ja rozumiem złość, ze za frytki oddajemy tych zawodników, ale to są konieczne cięcia. Nikt nie chce naszych zawodników i trzeba przejść do drastycznych kroków. Tak to wygląda. Tak trzeba zmieniać bo jesteśmy po szyję w gównie a najgorsze jest to, że wszyscy o tym wiedzą.
0
@4drian0 Piszemy tak żeby stypy na stronie nie było.
1
@LionelM95 Bardzo dobrze zrobiłeś. Bayern grał na 60% a i tak robili co chcieli. U nas generalnie pierwsze 20 minut było dobre i potem momentalnie siedli. W II połowie młodzi pojawili się na boisku i zaczęliśmy grać do przodu. Bartomeu narobił syfu i teraz kilka lat będziemy się męczyć. Potrzebne są zmiany mamy starych graczy jak Roberto, Baskets czy Alba z tymi zawodnikami nic nie ugramy. Potrzebujemy świeżej krwi. A to kosztuje.
1
@Cyzix Przesadzasz tam takich długów nie mieli. A tu trzeba zmieniać pytanie za co?
0
@Cyzix Żaden Klopp czy inny wielki trener nie przyjdzie do tego syfu.
2
@malicinho A to dopiero początek sezonu. ;D
0
@Nazio87 City to proste.
0
@LionelM95 Więc to był poziom LE w naszym wykonaniu. 0 celnych strzałów przez cały mecz. Ja rozumiem, ze to Bayern, ale my kopaliśmy się po czole.
0
@LionelM95 Barca z taką grą to może walczyć o LE a nie o 1/8. Brak jest wszystkiego. Od biegania po walkę tu nawet chęci do gry nie ma.
15
A wiecie co jest najgorsze? że ten bayern grał na 60%
0
W tym tempie to Kuman poleci do gwiazdki.
1
3-5-2 to nie jest dla nas z taką II linią i obroną. Nikt nie wie co ma robić na tym boisku. Kopanie się po czołach ciąg dalszy.
1
Goretzka jaki to jest dzik. A u nas Baskets.
4
Ronald Koeman: Dzięki mnie ten klub ma przyszłość.
xD
6
Wszyscy stoją i się przyglądają.... z czym do ludzi.
0
@korolocik @mateusz33 kazdy kontakt z przeciwnikiem to albo za wolny, albo się kładzie.
5
Pedri - 0 szybkości, 0 masy.
0
To będzie strasznie ciężki sezon dla nas.
1
Dziwię się, ze Koeman nie każe im wrzutek robić przecież tu nic nie ma. Nie ma pomysłu na nic. To proste podanie do Alby i wrzutka.