1

@Encore Spokojnie przecież jest Marcus Smart ;)

2

@Encore Proste ;D no teraz to @magister97r może się pochwalić Tacko w Cavs. ;)

3

@LeoMessiah Yoda, Dr Strange, Batman, Legolas, nie oglądam i nie chcę oglądać tego wątłego okularnika i Jon Snow.
;)

6

@Barca1992 Porażka jak porażka. Mnie najbardziej cieszy płacz wszystkich jak pod koniec sezonu Legia zdobywa kolejnego mistrza. ;D

0

@SelloutCrowd To dobrze, że jednak się nie rozpisałeś. Uważam, że amerykanie maczali w tym palce.

1

@SelloutCrowd Może nie w wywiadzie, ale sam przyznasz, że jest wiele niejasności z tym związanych. Panie jaśnie oświecony. Na przyszłość proszę.

1

@Barca445 Nic nie poradzisz.

3

@AduŚ07 To znaczy, że jeszcze nie znasz Amerykanów. Oni są w stanie zrobić wszystko i posunąć się bardzo daleko w imie "pokoju". Ten cały Bin Laden to twór właśnie "Wielkiego Sama". Zastanów się? po co ta cała Al kaida miała zaatakować tak wielki kraj? no po co?

10

A czy Wy macie przygotowane chorągiewki dla proboszcza? xD


0

@BART97 Fakt niektóre tak.

0

@Rewolucja123 To troszkę jak z lekami. Nie smakują, ale mają działać.

1

@MesQueUnClub96 ;) Marzy mi się i to bardzo. ;)

3

@MesQueUnClub96 Dobre. Wracając do rzeczywistości to marzy mi się pewne zwycięstwo nad Lewanbolskim. Pałcz na La Bambli Fanboyów Lewizny - bezcenny.

5

Wygramy z tym Bayernem. Mam nadzieję, że to będzie ten mecz i maszyna Koemana odpali na dobre.

2

@Janiama Bardzo fajnie, że nie odpuszczasz, ale pamiętaj z głową. Zdrówka jak najwięcej. ;)
(L)

1

@Herato Na pewno jeden z najlepszych.

1

@Cvzx To prawda liczby nie kłamią:
Messi 6 ZP a 7 w drodze,
Kriszcziano 5

0

@Ghotti Ale to nie ma problemu. Wypijesz i zalej sobie ponownie wodą. I tak kilka razy. Jak tak robię. ;D Tak - na początku będziesz pobudzony bo Twój organizm nie wie co się dzieje i nie zna smaku i działania Yerby. Natomiast z czasem to się zmieni. ;) U mnie było podobnie. ;)

0

@Ghotti @Tom0VeB Yerba ma pobudzać a nie smakować ;D choć dla mnie osobiście smak jest dobry. ;)

2

@AllBundy Bardzo przyjemnie się go słucha. ;)
@NaFazieHitman Bardzo fajna nuta. ;D Dzięki!

4

"Zrozumiałem by żyć musisz chwytać dzień
Wstań by biec bo istnieć nie znaczy żyć
Weź się w garść ten dzień jest twoim dniem
A wierzę że będzie dla każdego z nas piękno w naszych sercach".
LemON -Nice

2

@Stoiczkow Raczej team koneser. ;)

10

@tristan87 Chciałbym zobaczyć sukces SL i minę tego dziada Ceferina z tą jego śmieszną LM.

0

@JordiElNino mówiąc krótko dyskryminacja rasowa.

0

@ShinobiQWE Moim zdaniem ten kraj już doprowadzili do katastrofy.

6

@Przemek2323 No cóż jaki redaktor taki żart.

0

@Explode Nie dostanie. FF już poinformowała, że nie będzie takiej nagrody.

0

@Comfortable_ To tylko kwestia czasu. ;D

0

@FCB24 W tym roku to może nie, ale przyszły może być znakomity. Klay ma wrócić dopiero pod koniec roku i po takiej kontuzji pewnie będzie potrzebował trochę czasu aby wrócić do formy. ;)

0

@ShinobiQWE Messi mając słabszy okres kręci liczby na poziomie topu pozostałych. Pesge to nowy projekt i chłopak tak po prostu będzie chciał pokazać, że jest najlepszy. Motywacji na bank mu nie zabraknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?