fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Spokojnie przecież jest Marcus Smart ;)
2
@Encore Proste ;D no teraz to @magister97r może się pochwalić Tacko w Cavs. ;)
3
@LeoMessiah Yoda, Dr Strange, Batman, Legolas, nie oglądam i nie chcę oglądać tego wątłego okularnika i Jon Snow.
;)
6
@Barca1992 Porażka jak porażka. Mnie najbardziej cieszy płacz wszystkich jak pod koniec sezonu Legia zdobywa kolejnego mistrza. ;D
0
@SelloutCrowd To dobrze, że jednak się nie rozpisałeś. Uważam, że amerykanie maczali w tym palce.
1
@SelloutCrowd Może nie w wywiadzie, ale sam przyznasz, że jest wiele niejasności z tym związanych. Panie jaśnie oświecony. Na przyszłość proszę.
1
@Barca445 Nic nie poradzisz.
3
@AduŚ07 To znaczy, że jeszcze nie znasz Amerykanów. Oni są w stanie zrobić wszystko i posunąć się bardzo daleko w imie "pokoju". Ten cały Bin Laden to twór właśnie "Wielkiego Sama". Zastanów się? po co ta cała Al kaida miała zaatakować tak wielki kraj? no po co?
10
A czy Wy macie przygotowane chorągiewki dla proboszcza? xD
0
@BART97 Fakt niektóre tak.
0
@Rewolucja123 To troszkę jak z lekami. Nie smakują, ale mają działać.
1
@MesQueUnClub96 ;) Marzy mi się i to bardzo. ;)
3
@MesQueUnClub96 Dobre. Wracając do rzeczywistości to marzy mi się pewne zwycięstwo nad Lewanbolskim. Pałcz na La Bambli Fanboyów Lewizny - bezcenny.
5
Wygramy z tym Bayernem. Mam nadzieję, że to będzie ten mecz i maszyna Koemana odpali na dobre.
2
@Janiama Bardzo fajnie, że nie odpuszczasz, ale pamiętaj z głową. Zdrówka jak najwięcej. ;)
(L)
1
@Herato Na pewno jeden z najlepszych.
1
@Cvzx To prawda liczby nie kłamią:
Messi 6 ZP a 7 w drodze,
Kriszcziano 5
0
@Ghotti Ale to nie ma problemu. Wypijesz i zalej sobie ponownie wodą. I tak kilka razy. Jak tak robię. ;D Tak - na początku będziesz pobudzony bo Twój organizm nie wie co się dzieje i nie zna smaku i działania Yerby. Natomiast z czasem to się zmieni. ;) U mnie było podobnie. ;)
0
@Ghotti @Tom0VeB Yerba ma pobudzać a nie smakować ;D choć dla mnie osobiście smak jest dobry. ;)
2
@AllBundy Bardzo przyjemnie się go słucha. ;)
@NaFazieHitman Bardzo fajna nuta. ;D Dzięki!
4
"Zrozumiałem by żyć musisz chwytać dzień
Wstań by biec bo istnieć nie znaczy żyć
Weź się w garść ten dzień jest twoim dniem
A wierzę że będzie dla każdego z nas piękno w naszych sercach".
LemON -Nice
2
@Stoiczkow Raczej team koneser. ;)
10
@tristan87 Chciałbym zobaczyć sukces SL i minę tego dziada Ceferina z tą jego śmieszną LM.
0
@JordiElNino mówiąc krótko dyskryminacja rasowa.
0
@ShinobiQWE Moim zdaniem ten kraj już doprowadzili do katastrofy.
6
@Przemek2323 No cóż jaki redaktor taki żart.
0
@Explode Nie dostanie. FF już poinformowała, że nie będzie takiej nagrody.
0
@Comfortable_ To tylko kwestia czasu. ;D
0
@FCB24 W tym roku to może nie, ale przyszły może być znakomity. Klay ma wrócić dopiero pod koniec roku i po takiej kontuzji pewnie będzie potrzebował trochę czasu aby wrócić do formy. ;)
0
@ShinobiQWE Messi mając słabszy okres kręci liczby na poziomie topu pozostałych. Pesge to nowy projekt i chłopak tak po prostu będzie chciał pokazać, że jest najlepszy. Motywacji na bank mu nie zabraknie.