2

@dmcteam Odpoczywa jeszcze po Copa America.

1

Tradycyjnie skład podany i La Bambla płacze - czyli dobry meczyk Barcelony się szykuje. xD

3

@Peszko07 I teraz Talibowie nie dość, że przejęli władzę to jeszcze dostali od dobrych i walczących o pokój Hamerykanów sprzęt wojskowy w prezencie. Można? można. xD

2

Sędziego nie sfaulujesz?
Casemiro: potrzymaj mi "pifko".
xD

1

@Sulimo ;)

0

"Vinicius Junior (Real Madryt) powinien uspokoić swój temperament, tego już za wiele!" {Flashscore}
Dawaj Wezuwiusz pokaż na co Cię stać. xD

0

Brawo Chelsea xD

0

Immobile dzisiaj Hattriczek jest niesamowity. Oby tak dalej.

0

@Sysia11 To prawda.

0

Odegaard: Grałem w realu a teraz gram w Arsenalu ostatnim w tabeli.
Życie...

0

@Deeespacito To Bayern od nas dostanie i wszyscy fanboye Lewego będą płakać. ;D

1

Tak po ludzku to szkoda mi Artety.

2

@macio_944 Jak zwykle w punkt ;D i ta mina Holeckiej ;D

1

Barca - Bayern w rządowej? więc 2-8 będzie wspominane na każdym kroku.

0

@sergio5 Bardzo długo byli na topie. Poważne kłopoty finansowe i są gdzie są.

0

@Mathew86 Może to i lepiej? no zobacz o tej rywalizacji będzie się opowiadało latami i niech tak zostanie. ;D

2

A pisałem dość niedawno, że oglądalność PL wywali poza skalę xD
Ależ będzie się działo w tym sezonie. ;D

3

@IronSanHybrid Mają rozmach skur.... xD

1

Kriszcziano kompletnie zdominował ostatnie godziny na LR. xD
A to jeszcze nie koniec... bo Hochland jest następny w kolejce ;D
Tic Tac

0

@BartqRKO Dame już zapowiedział, że zostaje a przynajmniej jeszcze na sezon. Beal raczej podobnie. Ciężko teraz będzie 76 coś zrobić. Strasznie się tam pogmatwała sytuacja.

1

@magister97r Najważniejsze, że jest szczęśliwy xD

1

@Encore Brak słów xDxDxD

4

@zadafcb @Encore @magister97r @BartqRKO @JackH@kamiVeB
Szaman przemówił xD Ale grubo wjechało xD

"Zawodnik Brooklyn Nets kontynuuje poszukiwanie własnej tożsamości. Na przestrzeni ostatnich lat Kyrie Irving zachowywał się w sposób dla wielu niezrozumiały. Uparcie jednak dążył do tego, by odkryć swoje korzenie. W końcu dotarł do plemienia Standing Rock Sioux.
Standing Rock to rezerwat Stojącej Skały. Leży po drugiej stronie granicy między Dakotą Północną i Południową w Stanach Zjednoczonych i jest zamieszkany przez różne plemiona Indian. Okazuje się, że jedno z nich stanowi w pewnej części o pochodzeniu Kyriego Irvinga."
xD czarny Indianin.

1

@magister97r Dokładnie tak. Sacramento ma co zaoferować i może być tak, że 76 nie będą miały innej opcji. ;)

0

@Encore @magister97r Moim zdaniem Ben wyląduje w Sactown. ;D

2

@Encore Przecież pisałem Wam, że nic z tego nie będzie. Chętni to może i są tylko 76 chcą za dużo. A i sama wartość Bena spadła po kiepskich PO. Poważny problem ma Phila i coś czuję, że pójdzie za frytki lub co bardziej prawdopodobne opowie bajeczkę, że teraz to już na pewno będzie rzucał i zostanie choć ja osobiście nie wyobrażam sobie tego po tym co się stało. Nie jestem fanem 76 ale jest duży kwas.

0

@Fabik87 xD brak słów.

0

@bartas97 Oby tylko Faxy były sprawne.

3

Takiej końcówki okienka jakie mamy obecnie to nawet Holecka z Dziennikiem by nie wymyślili. xD

0

@FCBeSeM W Sobotę już mają być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?