fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dmcteam Odpoczywa jeszcze po Copa America.
1
Tradycyjnie skład podany i La Bambla płacze - czyli dobry meczyk Barcelony się szykuje. xD
3
@Peszko07 I teraz Talibowie nie dość, że przejęli władzę to jeszcze dostali od dobrych i walczących o pokój Hamerykanów sprzęt wojskowy w prezencie. Można? można. xD
2
Sędziego nie sfaulujesz?
Casemiro: potrzymaj mi "pifko".
xD
1
@Sulimo ;)
0
"Vinicius Junior (Real Madryt) powinien uspokoić swój temperament, tego już za wiele!" {Flashscore}
Dawaj Wezuwiusz pokaż na co Cię stać. xD
0
Brawo Chelsea xD
0
Immobile dzisiaj Hattriczek jest niesamowity. Oby tak dalej.
0
@Sysia11 To prawda.
0
Odegaard: Grałem w realu a teraz gram w Arsenalu ostatnim w tabeli.
Życie...
0
@Deeespacito To Bayern od nas dostanie i wszyscy fanboye Lewego będą płakać. ;D
1
Tak po ludzku to szkoda mi Artety.
2
@macio_944 Jak zwykle w punkt ;D i ta mina Holeckiej ;D
1
Barca - Bayern w rządowej? więc 2-8 będzie wspominane na każdym kroku.
0
@sergio5 Bardzo długo byli na topie. Poważne kłopoty finansowe i są gdzie są.
0
@Mathew86 Może to i lepiej? no zobacz o tej rywalizacji będzie się opowiadało latami i niech tak zostanie. ;D
2
A pisałem dość niedawno, że oglądalność PL wywali poza skalę xD
Ależ będzie się działo w tym sezonie. ;D
3
@IronSanHybrid Mają rozmach skur.... xD
1
Kriszcziano kompletnie zdominował ostatnie godziny na LR. xD
A to jeszcze nie koniec... bo Hochland jest następny w kolejce ;D
Tic Tac
0
@BartqRKO Dame już zapowiedział, że zostaje a przynajmniej jeszcze na sezon. Beal raczej podobnie. Ciężko teraz będzie 76 coś zrobić. Strasznie się tam pogmatwała sytuacja.
1
@magister97r Najważniejsze, że jest szczęśliwy xD
1
@Encore Brak słów xDxDxD
4
@zadafcb @Encore @magister97r @BartqRKO @JackH@kamiVeB
Szaman przemówił xD Ale grubo wjechało xD
"Zawodnik Brooklyn Nets kontynuuje poszukiwanie własnej tożsamości. Na przestrzeni ostatnich lat Kyrie Irving zachowywał się w sposób dla wielu niezrozumiały. Uparcie jednak dążył do tego, by odkryć swoje korzenie. W końcu dotarł do plemienia Standing Rock Sioux.
Standing Rock to rezerwat Stojącej Skały. Leży po drugiej stronie granicy między Dakotą Północną i Południową w Stanach Zjednoczonych i jest zamieszkany przez różne plemiona Indian. Okazuje się, że jedno z nich stanowi w pewnej części o pochodzeniu Kyriego Irvinga."
xD czarny Indianin.
1
@magister97r Dokładnie tak. Sacramento ma co zaoferować i może być tak, że 76 nie będą miały innej opcji. ;)
0
@Encore @magister97r Moim zdaniem Ben wyląduje w Sactown. ;D
2
@Encore Przecież pisałem Wam, że nic z tego nie będzie. Chętni to może i są tylko 76 chcą za dużo. A i sama wartość Bena spadła po kiepskich PO. Poważny problem ma Phila i coś czuję, że pójdzie za frytki lub co bardziej prawdopodobne opowie bajeczkę, że teraz to już na pewno będzie rzucał i zostanie choć ja osobiście nie wyobrażam sobie tego po tym co się stało. Nie jestem fanem 76 ale jest duży kwas.
0
@Fabik87 xD brak słów.
0
@bartas97 Oby tylko Faxy były sprawne.
3
Takiej końcówki okienka jakie mamy obecnie to nawet Holecka z Dziennikiem by nie wymyślili. xD
0
@FCBeSeM W Sobotę już mają być.